Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti. (ČSFD)

Olík

Ano, existuje gay reakce na kultovní sérii Prci, prci, prcičky. Ano, zhlédnul jsem jí. Ano, ačkoliv vesničan jako kombajn, nemám s touto komunitou sebemenší problém. A ano, tady jsem je začínal pomalu nenávidět. Laciné, hloupé, zesměšňující, trapné. Špatně napsané, špatně zahrané, špatně natočené….špatně mi z toho bylo. Doposavad jsem žil v milné představě, že není mnoho horšího ve světě filmovém, než tristní studentská komedie…..no a je, tristní studentská homo komedie. ()

Soweek odpad!

Teprv podruhé na csfd dávám odpad, ale myslím že oprávněně. Příběh: parta 4 kluků se vsadí že do konce léta přijdou o panictví...ovšem s jiným klukem. Že vám tento příběh něco říká? Ano jedná se o Homo American pie,kromě Stifflera je zde Muffler,nechybí hrátky s teplým koláčem, ujetý tatík nachytávající syna v pokoji s mrkví v zadku, pokus o sex za přítomnosti webkamery pro čumili,sex s Mufflerovo dědečkem na kulečníkovém stole na poslední party,prostě je zde vše co v American pie,za opravdu velké účasti nahých prdelí a ztopořených klacků. Nemluvě o tom že "herecké" postelové výkony vypadají více než reálně. Jestli ste se čtením došli až sem a pořád si myslíte že to může být dobré,protože jste fanoušky teenage komedií, nedoufejte ani v to. ()

vanadium

No to byla zase rozporuplná šílenost, kdy jsem kvůli některým scénám chtěl dát pět hvězdiček, kvůli jiným odpad nejodpadovitější. První případ se týká narážek na jiné filmové počiny s gay tématikou, to bylo geniální (matka hrající na piano - ROFL!!!). Druhý případ se týká humusovitých scén typu glass table nebo vyprazdňování střev, ty byly tak odporné a hnusné, že to člověka totálně znechutilo. AGM je prostě kravina, kterou si člověk nějak víc užije pouze pokud se orientuje v LGBT tématice, gay filmech, má angličtinu na úrovni B2 a výš a je schopný překousnout tuny situací daleko překračujících hranici vkusu. ()

fixaman

Ač gay, musím říct, že tenhle film jsem si opravdu neužil.. Nechápu, proč tzv homosexuální kinematografie má neustálou potřebu zařazovat do filmů softporno.. Tenhle film nestojí za nic, není to vtipné (to nebyl ani American Pie), není to zábavné.. Je to zoufalé. Jedna hvězdička proto, že věřím, že pokračování tohoto výtvoru bude potřebovat ještě horší hodnocení. ()

Handle

Parodie na prcičky ? Dobrý nápad, ale výsledek je vskutku velmi trapný, i když párkrát jsem se těm blbostem zasmál. V každým případě je to prostě kravina - je vidět, že se to opravdu natáčelo pouze 16 dní, jak jsem si přečet v zajímavostech. Navíc jsem si chvílema připadal spíše jako když sleduju nějaké gay porno, než komedii, takže dvojku radši nezapínám, už i tohle jsem chtěl vypnout. Ale aspoň hvězdičku tomu dám.. za snahu. ()