Koření života

Iba na objednávku

Korenie lásky

Drama / Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 104 min

Rozpočet $28miliónovTržby USA $43,107,979Tržby Celosvetovo $92,601,050Tržby za predaj DVD v USA $27,090,258 //počet predaných kusov 1,476,815║ Ono to ani nie je zlé ale škoda že tam bola natlačená klasická umelá limonáda(neznášanlivosť, spriatelenie, rozhnevanie, opäť spriatelenie), plus postavy vyšli ako dosť jednotvárne, malé iskrenie tam bolo ale nestačilo. /45%/(30.12.2009)

Takový typický produkt romantického žánru - neurazí, nenadchne. Konvenční elegantně umírněný příběh si poklidně a bez nečekaných zvratů plyne nad talíři s lákavým jídlem a vy to prostě bez problémů strávíte, ale žádný výraznější dojem to na vás rozhodně neudělá.(25.9.2007)

• MrHlad

Nuda. Totální. Originál jsem neviděl, takže porovnávat nemůžu, ale někdo by měl tvůrcům říct, že hlavní postava romantické komedie nesmí být nesympatická a otravná ženská a že romantická linie musí začít dřív, než po hodině děje. Sympaťák Eckhart zachraňuje, co může, ale bohužel to nestačí.(7.9.2007)

Nezvyknem si do svojho výberu dať film so žánrom "romantická komédia" .... Ale keď som uvidel, že tam hrá Catherine Zeta-Jones, neodolal som a v kľude som si ten film vychutnal. Pristihol som sa však pri tom, ako závidím Michaelovi Douglasovi a pri tom, ako si nevšímam dej filmu, ale krásne ústa, nádherné oči a sexi postavu Zety ...(16.12.2011)

"Život je nepředvídatelný. - Ne v mé kuchyni!" Můj život je taky zcela předvídatelný. Například vím úplně přesně, co budu dělat 4. 2. 2801 odpoledne. Nicméně si myslím, že osudy jedné workholičky, jednoho operního sympaťáka a jedné fikané siroty se nad talířem špaget mohly protnout rozhodně zábavněji. Navíc mám jisté výhrady k nafintěnému uspokojování chuťových buněk snobů, ale přesto tato návštěva profi kuchyně své kouzlo měla a probudila ve mně skoro až gurmánské choutky. Jdu si osmahnout smažák a hranolky.(12.4.2016)