poster

Koření života

 • USA

  No Reservations

 • Slovensko

  Iba na objednávku

 • Slovensko

  Korenie lásky

Drama / Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  ***

  Už z letmo omrknutého presskitu musí být každému jasné, že nové dílo Scotta Hickse nebude ničím sofistikovanějším, než slzopudnou romancí ze současného Manhattanu, kde se žánrová klišé objevují s minutovou přesností. Zkušení tvůrci, charismatické herecké trio, přesto komedie upjatá a sešněrovaná - přesně jako hlavní hrdinka. Další elegantní romantika, po které časem ani pes neštěkne... 50%(14.12.2007)

 • Aluska88
  ***

  Myslím, že pokud by tento film obsahoval ještě větší a výraznější špetku směsi nějakého koření, neváhala bych udělit plné čtyři hvězdičky. Takto se jedná o velmi příjemný, jídlem a kuchařskými specialitami provoněný snímek, nicméně nikterak vybočující ze žánru. Jako vždy krásná a noblesní Catherine Zeta-Jones je jako zásadová, nepřístupná a své práci zcela oddaná "paní šéfkuchařka" skvělá. A Aarona Eckarta mám ráda od doby, kdy zachraňoval naši planetu v "Jádru." Já jsem tímto "kulinářským výtvorem" docela velmi dobře zasycena, ale chtělo by to ještě vytříbenější "nášup.":)(3.12.2011)

 • Momo_desu
  ***

  Povedala by som, že predvídateľný film ale zas videla som aj horšie veci resp. boli tak hrozné, že som to ani nedopozerala a toto sa rozhodne dopozerať dalo....(19.3.2012)

 • ladko
  ***

  Bez presného castingu by to bol snáď prepadák, ale vďaka hlavnej trojke to pekne drží pokope. A prekvapujúco funguje aj to citové vydieranie na začiatku. Ale postupne film akosi strácal šťavu a bolo tam akosi veľa tých scén typu – hraje hudba a ukazujú sa zábery šťastnej “rodinky”. Naviac je tam dosť málo humoru(väčšina vtipných scén už v traileri). Takže nakoniec len priemer.(26.8.2008)

 • Slarque
  ***

  Příjemná kulinářská romance s příměsí melodramatu. Catherine Zeta-Jones a Aaron Eckhart hrají dobře, ale spíš tak nějak vedle sebe než spolu, rozhodně to mezi nimi mohlo jiskřit víc. Nejlepší částí hereckého obsazení se tak s přehledem stala Abigail Breslin, která je opět přesvědčivá v jakékoli situaci. Scénář je slušný, ale rozhodně nečekejte, že vás bude chtít něčím překvapit. Nedoporučuji na prázdný žaludek.(4.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace