poster

Koření života

 • USA

  No Reservations

 • Slovensko

  Iba na objednávku

 • Slovensko

  Korenie lásky

Drama / Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  **

  Je skvělá kuchařka, které připadne do péče devítiletá neteř, musí se jí věnovat, nemá tolik času na práci, takže po návratu se setkává se svým mužským záskokem. Následuje obvyklý scénář romantických filmů. Sice se jená příjemný snímek, ale ničím nepřekvapí a o komedii nemůže být řeč, 50%(16.6.2008)

 • MrHlad
  **

  Nuda. Totální. Originál jsem neviděl, takže porovnávat nemůžu, ale někdo by měl tvůrcům říct, že hlavní postava romantické komedie nesmí být nesympatická a otravná ženská a že romantická linie musí začít dřív, než po hodině děje. Sympaťák Eckhart zachraňuje, co může, ale bohužel to nestačí.(7.9.2007)

 • InJo
  ***

  Kvůli stále pěkné Catherine (byť její dřívejší "sexbombovitost" už je zřejmě nenávratně pryč), šarmantnímu Aaronovi, roztomilé Abigail a mé lásce k dobrému jídlu a stále se zvětšujícímu zájmu o gastronomii (ano, může za to především Zdeněk Pohlreich) tomu odpustím i tu spoustu sentimentu a ubrečenosti... Jinak typický film na jedno zhlédnutí - ničím výjimečný, lehce zapomenutelný, ale aspoň neurážející, relativně milý (na tom má největší zásluhu Eckhart, jehož je pro tuhle esenciální průměrnost skoro škoda) a ne k smrti nudný. 60 %(25.12.2010)

 • AngelAngie
  **

  Musím se přiznat, že tenhle film jsem si pustila z více důvodů. Třeba z toho, že jako mnozí jsem opravdu gurmánka, sama strašně ráda (a prej výborně!) vařím, vyžívám se v tom, strašně ráda koukám na všelijaké pořady o vaření a celkově o téhle činnosti se dokáži i v jakoukoli hodinu bavit, takže každý film tohodle tématu je film, který si dřív nebo později pustím. Dalším důvodem byla Catherine Zeta-Jones, se kterou jsem už delší dobu nějakej snímek neviděla, další důvod Abigail Breslin, se kterou jsem viděla snad vše a tahle slečna je vážně talent, i když .. pořád se mi zdá stejně malinká, těším se, až vyroste .. :) No a určitě nesmím zapomenout na Aarona Eckarta, který byl pro mě tím úplně největším lákadlem a taky jako jediný mě zcela uspokojil. Čekala jsem krásnou uvolněnou provoněnou podívanou, která mě vypudí z postele a pošle něco pořádného vychuchtit a místo toho se převaluju dál, je ve mě víc nudy jak energie a přemýšlím, čím si spravit chuť ..(18.6.2008)

 • Beckett51
  ****

  Na přelomu tří a čtyř, ale vzhledem z mému přírodnímu gurmánství budu trochu nadržovat.(27.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace