• Shushika

Má to jen 90 minut, ale budu jich snad nadosmrti litovat. Velké NIC. Bez špetky vzrušení, humoru, překvapení. Snad jen pár záběrů z Egypta dokáže vzít dech. Jenže celá ta kavalérie efektů slouží tak pitomé story a ještě blbějšímu sdělení, že se divím, že na to Emmerichovi chodí lidi do kina, potažmo v Hollywoodu dávají prachy. A to proti letní průplachové akci nic nemám.(13.2.2011)

rozhodně né tak špatný film, jak se ke mně původně doneslo.. ač neodbytný pocit, že už jsem tohle někde (resp. kde všude?) viděla, přetrvává...(27.4.2009)

• Cival

Rychlá průplachová blbost pálící přesně mezi dvě a tři hvězdice. Emmerich je samozřejmě zosobněná sterilita, velké plátno mu ale pořád přidává dost bodů na to, abych neklel. Výlet za mamuty je veliký, burácí, občas jím proběhne nějaká hezky vyrobená potvora a právě včas jím proletí i závěrečné titulky. Navíc celá tahle pravěká výprava je bezelstnější než dvanáctiletá holka, která přijde v minisukni na sraz pedofilů. Když mi bylo devět, taky jsem takový byl (tak bezelstný, samozřejmě :-). Též jsem dojatě zíral na chlupáče v Antroposu a prohlížel si jeho kly. Emmerich to holt dělá o pár desítek let dýl. Nevyčítám mu to. 50%(7.3.2008)

• arachneuss

Ani bych se nedivil. kdyby se tam najednou z čista jasna objevili emzáci.(14.3.2008)

• kitano

Jedine, co tento film odlisuje od brakovej videoprodukcie je jeho rozpocet. Monumentalne eye-candy zabery a cgi prisery su asi skutocne tym jedinym, koli comu sa ten film oplati vidiet. Inymi slovami - standartna nadielka Emmerichovskej "zabavy". (4/10)(25.8.2008)

• - S ohledem na časové zařazení snímku se objevuje několik nesrovnalostí. V uvedené době se ještě nepoužívala námořní doprava, šavlozubí tygři již nežili, vozíky na balvany, vyspělé zbraně nebo pyramidy v době kamenné ještě nikdo neznal a na dobu kamennou se objevuje až příliš mnoho železných předmětů. (Novalinda)

• - Spracovanie mamutov bolo založené na slonoch a fosíliách mamutov, zatiaľ čo šabľozubý tiger bol na tigrovi a zvuky, ktoré vydával boli založené na vokalizácii tigrov a levov. (Greenpeacak)

• - Camilla Belle, která ztvárnila roli modrooké Evolet, má ve skutečnosti oči hnědé. (LuCaSh)