poster

Pracka v láhvi (TV film)

Krimi

Československo, 1978, 82 min

 • honajz
  *****

  Na televizní poměry nadprůměrně povedené dílko, a to po všech stránkách. Solidně stavěná a vystavěná atmosféra i jednotlivé scény.(19.7.2011)

 • D.Moore
  ***

  Místy příliš ukřičené (od její první scény jsem vyloženě čekal, kdy a kdo Reginu Rázlovou zabije), na poměrně krátkou stopáž navíc (ke konci) až moc dlouhé... Ale atmosféra dobrá a především uhrančivý Petr Čepek byl vynikající! Líbilo se mi, že ani jedna postava nebyla kladná, škoda nedopovězení příběhu uvězněného Harryho.(21.9.2013)

 • gudaulin
  ***

  Ryze televizní záležitost se všemi neduhy, které tento druh produkce přináší, nicméně herecky silně obsazená a zejména v případě Čepka a Steinmasslové i velice slušně zahraná. Navíc detekivní námět, který si pohrává s fenoménem lidské chamtivosti je přitažlivý a tak nějak nadčasový... Celkový dojem 60 %.(26.4.2008)

 • Paldini
  ***

  Uhrančivé pohledy slepého Petra Čepka a absence kladných postav tenhle "drsný" detektivní thriller nezachrání, protože děj je předvídatelný a nikterak překvapující. A zdálo se mi, že ve vyhrocených momentech se režisér bál přitlačit na pilu, takže nejnebezpečnější postavy (psychopatka Regina Rázlová a gauner Oldřich Vlach) působí velice komicky.(7.8.2006)

 • Snorlax
  ****

  Děj je sice průhledný, ale inscenace má naprosto báječnou atmosféru a může se pochlubit výbornými hereckými výkony. Rázlová mi tentokrát výjimečně nevadila, byla sama za sebe, představovala afektovanou a zpovykanou psychopatku. Což bylo pro Rázlovou ideální, nemusela se pokoušet nic hrát, zkrátka se chovala přirozeně a nevynikla tak její totální herecká impotence.(18.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace