Naruto Narutimate Hero 3: Tsuini gekitotsu! Jōnin tai Genin!! Musabetsu dairansen taikai kaisai!!

• Japonsko NARUTO ナルティメットヒーロー3 ついに激突! 上忍VS下忍!! 無差別大乱戦大会開催!!
všechny plakáty
Animovaný / Akční / Komedie / Krátkometrážní
Japonsko, 2005, 26 min

Hees

Samozrejme,že sa to nemôže vyrovnať príbehom podla mangy.Tento diel "OVA" je pojatý ako reklama a o nič iné ani nejde.Ale napriek tomu nie je taký zlý.Naruto často prekvapuje teda najviac fillery (diely,ktoré nie sú podla mangy (manga su Japonské komiksy najčastejšie čiernobiele okrem titulnej strany knihy)) a tento diel je lepší ako niektoré fillery aj napriek tomu,že to je len reklama. ()

Subjektiv

OVA, které se nedá brát jako samostatné dílo. Jedná se vlastně o "návod" k jedné pasáži hry Naruto: Narutimate Hero 3. Konkrétně o sdělení, kde se nacházejí krystaly, které se tam zřejmě mají hledat (nehrál jsem to). Přesto si myslím, že šlo tuhle záležitost zpracovat o malinko nápaditěji. Nejslabší Naruto. 2 i spřihlédnutím k tomu, o co jde. ()

• Překlad jmen:
    - Naruto Uzumaki - "Naruto": vír, bouře, Kamaboko používané jako zálivka pro Narutovo oblíbené jídlo, "Uzumaki": trojrozměrná spirála, něco jako vítr
    - Haruno Sakura - "Haruno": jarní pole, "Sakura": květ třešně
    - Orochimaru - pochází z japonské literatury, "Orochi" - osmihlavý had
    - Hatake Kakashi - "Hatake": stršák na ptáky, "Kakashi": obdělané pole
    - Sasuke Uchiha - "Sasuke": pomocník, ochránce; "Uchiha": papírový vějíř (Filipmachi)