poster

Hodiny

 • USA

  The Hours

 • Slovensko

  Hodiny

Drama

USA / Velká Británie, 2002, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Nádherně vybroušený diamant. Jak scénáristický a režisérský, tak i herecký a hudební. To je přesně ten film, který bude lákat k další a další projekci, a jako u diamantu, bude z každé strany trošku jiný a znovu nádherný. Také ale asi není pro všechny - oni taky všichni nerozeznají diamant od bižuterie a spoustě lidí se ty pestrobarevný sklíčka líbí víc .... I když jsem se do pocitů hlavních hrdinek dokázal vpravit i já, tak vnímavé ženy budou asi potřebovat šestou * :)(16.5.2004)

 • B!shop
  ****

  No tak rozhodne se jedna o hodne kvalitni drama, ale svy chyby ma. Jednak pribeh, ackoliv se ve finale docela hezky proplete, je celkem jednoduchej a pusobi to dojmem, ze minimalne dejova linie Julianne Moore je tu celkem zbytecna. Dalsi problem je, ze ve filmu se v podstate nic moc nedeje a pritom vsechny hlavni hrdinky neustale vysilujou, clovek je ma asi litovat, jenze kdyz neni videt zadnej padnej duvod a navic nejsou ani dvakrat sympaticky, tak to jde tezko. Nicmene vsechny tri predvadej perfektni vykony, z ostatnich stoji jeste za zminku Ed Harris. No a navic ma film paradni hudbu, ktera to pomaly tempo paradne ozivi, takze film nenudi.(10.8.2005)

 • Lavran
  ****

  Ve všech bodech obžaloby je Cunningham vinen z příštipkářství a zlolajného vykradačství (k jeho smůle nedosahuje Woolfové ani ke kotníkům), které ve výsledku vede k tomu, že je film tisíckrát lepší než celá kniha - evidentní zásluhu na tom má citovost a náboj, kterého bylo lze možno dosáhnout jen na plátně. Slušelo by se také přiznat Philipu Glassovi, že Hodiny jsou jediný snímek, kde jeho hudba nějakým způsobem funguje a (dokonce) skvěle dotváří onu křehkou atmosféru, která (tik tak) provází celý příběh. Čas prověří další kvality a eventuální zvýšení hodnocení na příjemnějších 5*...(17.5.2008)

 • Skejpr
  *****

  Mistrovský film, herecký koncert strašné spousty nadaných herců a také ukázka skvělého adaptátorství.. S dabingem nekoukatelné!!!(14.12.2005)

 • Le_Chuck
  ****

  Vraví sa, že tento film je pre ženy a emócie, vnútorné pochody a stavy tria hrdiniek oveľa skôr pochopi nežnejšie pohlavie. Ja som si myslel, že žiadna depka na mna nieje dosť silná, ale táto bola. Dosť silná! A Nicole exeluje na plnej čiare.(2.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace