Inkvizitor

Drama / Akční

Německo / USA, 2005, 94 min

Dolph Lundgren
  • kitano

Su dva pripady, kedy by ste si mohli pozriet tento film. Bud ste velmi tolerantny fanusik beckovej produkcie, alebo fanda Dolpha Lundgrena, ktory predsa len vzdy bol trochu lepsi herec ako jeho zanrovy kolegovia. Inak ruky prec. Ultralacne, bez atmosfery, bez naboja, s par peknymi zabermi. Nebyt Lundgrena, ani o tento film nezakopnem. Nie ze by tomu nejak moc pomohol, ale je to proste drsan zo starej skoly. Tot vsjo. (Ps. Uz dlho som sa tak dobre nezasmial, ako pri scene, kde v stajni prebiehala operacia postreleneho muza. OMG!). (3/10)(13.5.2008)

• Cervenak

"Ak túto úlohu splníte, zaplatíme vám pol milióna dolárov. 300-tisíc teraz, druhú polovicu potom."(11.6.2010)

• mysiak

Vážna hrôza kam to dospelo s Dolphom Lundgrenom...(4.7.2008)

• Malarkey

Já jsem moc filmů s Dolphem Lundgrenem teda neviděl, ale řikal jsem si, že to je korba neskutečná, která se dokáže rovnat i s takovým Van Dammem, protože jeho frajerskej ksicht na to rozhodně vypadá. Opak je tedy pravdou. Když jsem viděl nedávno jeho zatím poslední film, Diamantoví psi, byl jsem neskutečně překvapen. Kam se poděly svaly? Svaly nejsou, hrudník není, žebřík na něm není. Nic. Ani tento film prakticky není. Kdo o něm ví? Pro koho to točí? Automaticky to šoupou do časopisů a já si to pak kupuju a to mám na stole ještě jeden film s nim. Nevim no :D...Dolph Lundgren mě nijak nepotěšil, ani já ho nepotěšim a okamžitě mu nasázim odpad! Zlatej Žánklód :)(23.4.2008)

• nunka

Kinematografická pokladnica by sa bez tejto megastupídnej hovadiny určite zaobišla. Niektoré repliky naozaj stáli za to, preto aspoň aký taký bodík.(22.8.2006)