poster

Motel smrti

 • USA

  Vacancy

 • Slovensko

  Motel smrti

Thriller / Horor

USA, 2007, 85 min

Režie:

Nimród Antal

Scénář:

Mark L. Smith

Kamera:

Andrzej Sekula
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Režisér tu kope první ligu, zatímco scénárista se utápí někde v krajském přeboru. Prohřešky vůči inteligenci jsou filmům, balancujícím na hraně thrilleru a hororu, často vlastní, ale zdejší znásilňování logiky se mi do vkusu netrefilo vůbec. Pokud se při sledování rozptyluji myšlenkami na nepravděpodobnost celého dění, je něco špatně. Pozitivem je slušné napětí v první půli a přesvědčivá titulní dvojka, negativem slaboučký závěr a absence výraznějšího momentu. Antalova režie je ale do budoucna přinejmenším nadějná... což víme už od Revizorů. 5/10(4.2.2010)

 • Slasher
  ****

  Rozhádaný manželský pár narazí na motel, kde se s hosty točí snuff. Solidní a hlavně funkční napínačka, která u mě rozhodně přebyla takové THE STRANGERS nebo ILS. Dobře jsem se bavil a neměl žádný problém vtáhnout se do děje. Určitě i díky sympatickým hercům, namísto nějakých otravných maňasů. Nic světoborného, ale jsem spokojený.(30.3.2009)

 • choze
  **

  Ohraný průměr, který sice má svoje okamžiky (bušení na dveře, sledování snuffů), atmosféru a Wilsona/Beckinsale (původně jsem se toho obsazení bál), ale ty nelogičnosti by porazily vola.(21.6.2008)

 • LiVentura
  **

  Velmi osobitý vyvražďovák, který však ničím novým nepřidá tomuto žánru, jen tím nápadem a slušným ozvučením!!(23.12.2012)

 • genetique
  ****

  Som zvedavý dokedy to tak bude, ale na mňa táto šablóna stále funguje. Vlastne obyčajnejšie to už ani nemohlo byť a predsa všetko fungovalo tak ako keby som niečo podobné videl prvý krát. Stačí dobrá kamera, rýchle tempo, sympatický párik, vynovené ľakacie scény, premyslené priestorové zabezpečenie a spokojnosť sa dostavila hneď. Určite mi nebude film rezonovať v hlave dlho, ale účel bol pri sledovaní splnený a to sa ráta. 80%.(17.3.2008)

 • - Všetky snuff scény boli natočené hneď v prvý deň nakrúcania. (misterz)

 • - Scéna kolem 20. minuty, kdy Amy (Kate Beckinsale) rozsvítí v koupelně a následně zalézá šváb pod koberec, byla použita i ve snímku Hostel III (2011). (Syna.1990)

 • - Ráno po napadení manžela sléza Amy (Kate Beckinsale) dolů, načež následuje záběr na nohy Davida (Luke Wilson), které leží na koberci. V dalším záběru, kdy Amy výjde ven, leží celé tělo za prahem venku přede dveřmi. (Danny F.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace