poster

Resident Evil: Zánik

 • Velká Británie

  Resident Evil: Extinction

 • Francie

  Resident Evil: Extinction

 • Německo

  Resident Evil: Extinction

 • Slovensko

  Resident Evil: Zánik

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Francie / Austrálie / Německo / USA, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  ***

  Milla vs. zombie potřetí a pravděpodobně nejlépe. Přesto film kolísá mezi slušnými záběry ohnilých mrtvol a jejich řádění a děsným zbytkem. Herci se předhání o to, kdo bude nejméně sympatický a v tomhle souboji o prsa přecijen vítězí Milla, která je napotřetí až abnormálně ošklivá. Bonusová hvězdička pro veterána Mulcahyho a povedenou scénu sebeobětování jedné z hlavních postav.(4.11.2007)

 • Gimli
  **

  Obyčejná zombie střílečka bez špetky invence. Věci tisíckrát viděné jsou tu zase. Čtvrtý díl snad nebude potřeba. Jen jediná věc mě zaujala. Byl to Oded Fehr. Už v Sommersových Mumiích mi tenhle hezoun neseděl. A tady jsem přišel na to proč. On prostě neumí hrát.(31.8.2008)

 • monolog
  odpad!

  Ouha. Tak tomuhle se říká odpad s.r.o. (sračka rozumem opuštěná). Zbožňuju filmy, kde biovirus měnící lidi i zvířata v zombie dokáže vysušit moře i oceány, zničit stromy a změnit svět ve vlastní zkurvenou karikaturu z animovabejch SF seriálů... (věřím, že jste poznali hlášku z DM - rád tam nakupuji :) ) To byl ale až druhej důvod k smíchu, co na mě v tomto Zániku zdravého rozumu čekal. Ten první byl, když Milla na začátku umřela. Nemám nic proti modelkám, který fušují do filmu, ale měly by se držet svýho V-nožkovýho žánru. Nulový příběh, hypercool look, neherecky toporné výkony, prakticky žádné propracování postav a trapné hlášky. Prostě scénář je jen jako plochá pastvina. Tráva, tráva, tráva a tráva... Jo a semtam taky uschlý list. Ne, abych jen nehanil, autoři scénáře umí opisovat opravdu dobře. Celé malé extempore s vojáky a vědci jakoby vypadlo z Dne mrtvých od Romera a to doslova a do písmene. Taky se sem dostala drobná nepovedená vsuvka s Ptáky. Milla si po postapokalyptickým světě jezdí perfektně upravená, s vytrhaným obočím, namalovanými rty (pro strejdu Příhodu) a vsadím se, že i tu čárku měla vyholenou (to jen tak pro sichr). Nejde ani tak o to, že tenhle film je hovadina. Horší je, že je nudný a předvídatelný. Konec je ale to nejstrašnější. Rvačka bez smyslu a důvodu, bez ladu a skladu, abychom nakonec zjistili, že Milla nejen neumře, ale ještě ji (jako ve Vetřelci 4) naklonovali asi tisíckrát... Prostě noční můra... A proto mám tak rád oplatky Mila. To se vždycky zakousnu, křupne to a... Milla stále kvoká, stále kvoká... Nic nevydrží déle...(20.5.2008)

 • Slasher
  ***

  Trojka znamená návrat série ze sraček. Nenáročný, ničím vychytralý postapokalyptický zombie horor, odehrávající se převážně v nyní pískem zavátých pláních na území USA. Skupina přeživších cestuje z místa na místo, snaží se přežít útoky nemrtvých (dojde i na zákeřný nálet zombí krkavců nebo čeho..), sehnat dostatek jídla a benzínu. Tak narazí na Milu a zaplete se s Umbrellou, zároveň se dozví o údajně dosud nenakažené zemi na Aljašce. Žádný zázrak, zdaleka nezapůsobilo jako jednička, ale zábava slušná.(23.8.2009)

 • Tuxedo
  ***

  Scénáři tentokrát bylo věnovánu více času a tak se nemusíme obávat většího množství vaty a zbytečných patetických keců, Mulcahy naopak zajišťuje, že se budete velmi dobře bavit a akci si náležitě užívat. Jednoznačně nejlepší film ze série a pokud se stejný tým vrhne i na čtyřku (závěr k ní přímo odkazuje), už se začínám těšit. 7/10(2.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace