Jednotka příliš rychlého nasazení

Jednotka príliš rýchleho nasadenia

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2007, 121 min

Nářez!(29.5.2007)

Simon Pegg. Už v Soumraku mrtvých byla jeho postava neskutečně k smíchu a stál na ní celý film. V Hot fuzz se to opakuje a jeho velmi vážný a až příliš snaživý policista Nicholas Angel narazí u vedení policie se svou přílišnou snaživostí a je poslán do malého městečka. Zde jeho paranoidní vlastnosti vypadají zbytečně, ale vše se brzy obrátí. Scénář je neskutečný. Anglický humor je cítit a vy se nedokážete chvílemi přestat smát. Simon Pegg je úžasný! Spojením jeho osobnosti s Nickem Frostem vznikne pouto, které se dá přirovnat snad jen k hrdinům Mizerů. O závěrečném pekle, které se v malém městečku rozjede není co dodávat. Usaďte se a bavte se tohle je komedie co vás položí.(15.7.2007)

[imdb: 8.0/10] | me: Pôsobivé :) ... Dosť dobre namakaná paródia s podstatnou dávkou humoru, ktorá miestami núti zamyslieť sa nad tým o aký typ filmu vlastne ide ... odpoveď nenechá na seba dlho čakať ... Silný záver správne vygraduje celkový dojem. Ukážka toho, že aj paródia môže byť spracovaná zaujimavo zábavne a pritom absurdne ako sa patrí. O to zaujimavejšie, že sme celý čas v Anglicku :) Totálna spokojnosť.(16.3.2009)

• Enšpígl

Začátek se rozjel poměrně dobře. Člověk se i pobavil . Pak jsem asi hodinu a půl nepochopil na co si ten film hraje. Jestli je to parodie nebo se to má brát vážně. No a na závěr jsem se dočkal slušné akce. Jestli jsem se krom úvodu pobavil ? To ani omylem. Vlastně nejlepší zábava je až díky našim komentářům. Plakátové věty typu: "Edgar Wright strčil Baye do kapsy." "Takhle má vypadat akční film". Nebo zase vysoce netolerantní komentář od uživatele Humprt Pum . To sou mnohem větší dardy než celej tenhle zkaženej guláš zvanej Hot Fuzz.(24.6.2007)

Celkem slušně jsem se bavil až do okamžiku, kdy nastoupila akce. Ta mi nepřišla ani vtipná, ani napínavá. A ten střih...být epileptik, jistě bych dal odpad. Nejsem, a tak dám ***.(20.7.2007)