poster

Jednotka příliš rychlého nasazení

 • Česko

  Úsvit policajtů

 • Velká Británie

  Hot Fuzz

 • Francie

  Hot Fuzz

 • Slovensko

  Jednotka príliš rýchleho nasadenia

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2007, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack David Arnold: 1. Goody Two Shoes - Adam Ant ,2. Sgt. Rock (Is Going To Help Me) - XTC ,3. Village Green Preservation Society - The Kinks ,4. Baby Fratelli - The Fratellis ,5. Dance with the Devil - Cozy Powell ,6. Slippery Rock 70s - Stavely Makepeace ,7. I Can't Control Myself - The Troggs ,8. Fire - The Crazy World of Arthur Brown ,9. Lethal Fuzz - John Eric Alexander ,10. Souljacker, Pt.1 - Eels ,11. Caught by the Fuzz - Supergrass ,12. Solid State Easy Action - The Fratellis ,13. Here Comes The Fuzz - Jon Spencer and the Elegant Too ,14. The Hot Fuzz Suite - David Arnold ,(23.5.2011)

 • Isherwood
  ****

  Edgar Wright mohutně natrhává prdel Michaelu Bayovi, všechny konvence a korektnost pohřbívá pod tuny unikátních nápadů, a ďábelského Simona Pegga nechává, aby nepřátele kosil v ještě nekompromisnějším ražení než Bruce Willis v nejlepších letech. Unikátní ukázka toho, že správně ocitovaná, poctěná, či zparodovaná žánrová libůstka může královsky pobavit. Tím však bohužel vzniká nepříjemné drhnutí na cestě k divákovu srdci, kterým se může stát obyčejná nevzdělanost na poli filmové akce. Jednoduchá rovince: čím více klasiky máš nakoukáno, tím více se pobavíš.(13.5.2007)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Yarrp! !! Je to úžasné! Neuvěřitelně zábavná,vtipná, inteligentní Britská komedie, která dokáže zařídit smích se slzama v očích a také nabízí slušně provedené akční scény s hororovými prvky. Po zkončení filmu jsem doslova začal šilhat, takhle mě Komedie už dlouho nerozsekala.(7.4.2013)

 • B!shop
  *****

  Naprosto prvotridni narez, kde jedinej problem je mirna nevyvazenost. Wright totiz spojuje tri zanry - horor, komedii a akci. Cely je to prakticky komedie, az na zaver, kterej je narvanej akci a zabery vrazd, ktery jsou zase hororovy a vse to prekvapive funguje bezchybne, problem je, ze misty tvurci najednou znicehonic zvazni a hodi do filmu nakou dojemnou scenu, kdy si clovek rika, jesli se tomu ma smat, nebo jesli to je skutecne neco smutnyho. Ale jinak si prakticky nemam na co stezovat. Vtipy jsou naprosto perfektni a Wright vyuzije naprosto vse, takze kdyz treba ze zacatku filmu padne jmeno Aaron, tak si reknete "hm", jenze najednou v zaveru filmu ho vyuzijou a takle to je s vic forkama. Vrazdy jsou navic perfektne krvavy a zvlast ta s kusem kostela je lahudkova. No a akce, to je proste maso. Sice bych nerek, ze porazi akci Michaela Baye, na druhou stranu se tu rubou duchodci, kopou se do hlavy a strili se po nich z brokarny a to by si Michael asi nedovolil. Co se tyce pribehu, tak je do jisty miry docela originalni a pointa, proc se zabiji, je fakt spickova. A je tu pekne brutalni strih, kterej udela i z oblekani a zavirani dveri adrenalinovou zalezitost. A navic tu jsou dva krutaci Simon Pegg, kterej vypada fakt drsne a Nick Frost, kterej mu skvele nahrava. A pak tu je desna spousta znamejch a mejch oblibenejch hercu ve vedlejsich a malickejch rolich, ktery ani snad nebudu vyjmenovavat. Takze az na tech par zbytecne vazne branejch mist se fakt jedna o prvotridni film.(12.6.2007)

 • Cervenak
  *****

  Sorry, Michael Bay, ale choď sa so svojím digitálnym šrotom strčiť do najbližšej naolejovanej pr*ele! Wrightovi stačia Pegg, Frost, zopár nasratých dôchodcov a jedna labuť, aby roztočili stokrát nadupanejší akčný náhul než sú tí tvoji rozhrkotaní roboti. Nemôžem sa z toho spamätať, akú som práve videl dokonalú scenáristickú, režijnú i hereckú namakanosť. Som veľký fanúšik Shauna, ale kým ten je "len" pohodovka so sériou vyčnievajúcich gagov a hlášok, toto bolo absolútne premakané v každej sekunde a zároveň i celkovo. Desať Oscarov za strih. Pre mňa zatiaľ asi film roka. "Labúúúúť!" ;-)))(20.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace