• LIVINGDEAD

Třemi slovy : "NUDA - NUDA - NUDA". Díval jsem se na tento film společně se sestrou a nezasmáli jsme se ani jednou!!! To už byl lepší odpad NORBIT a nebo MR. BEAN na prázdninách. Řeknu Vám, že jsem se více zasmál na Tlustém Albertovi (FAT ALBERT) kterého nedávno vysílali na HBO (od společnosti Disney). Jediná scéna, která se mi líbila ve filmu "HOT FUZZ", byla ta, když novináři spadl na hlavu kus hradby! To snad jediné z tohoto filmu ušlo a já se na chvilku pousmál! Herci : Simon Pegg a Nick Frost se mi více líbili v horrorové komedii "Soumrak mrtvých". Suma sumárum : Na "HOT FUZZ" bych se již nikdy nekouknul a obloukem bych se mu vyhnul!!!!(21.7.2007)

Soundtrack David Arnold: 1. Goody Two Shoes - Adam Ant ,2. Sgt. Rock (Is Going To Help Me) - XTC ,3. Village Green Preservation Society - The Kinks ,4. Baby Fratelli - The Fratellis ,5. Dance with the Devil - Cozy Powell ,6. Slippery Rock 70s - Stavely Makepeace ,7. I Can't Control Myself - The Troggs ,8. Fire - The Crazy World of Arthur Brown ,9. Lethal Fuzz - John Eric Alexander ,10. Souljacker, Pt.1 - Eels ,11. Caught by the Fuzz - Supergrass ,12. Solid State Easy Action - The Fratellis ,13. Here Comes The Fuzz - Jon Spencer and the Elegant Too ,14. The Hot Fuzz Suite - David Arnold ,(23.5.2011)

První část je fakt hodně vtipná, i když se mi zdálo, že úplněj začátek byl zřejmě nejlepší pasaží týhle komediální části, nicméně takovejch vtipnejch vychtávek co se v tomhle filmu urodilo sem snad ještě neviděl, žádný ohraný trapný vtipy, hlášky nebo scény, skoro všechno naprosto originální a zároven famózně zahraný od Simona Pegga. Druhá část je zas akční, ale vtípky se rozhodně ani tady neztratí, ale abych pravdu řek, tak ta závěrečná gigantická přestřelka mě až zas tak neoslnila, sice se jako hodně střílí, ale těch mrtvol kolik je? No prostě hodně málo na to, že se střílí brokárnama a někdy i těžším arsenálem, kŕ když některý scény sou tak neskutečně brutální, že by se za to nemusel stydět ani prvotřídni slasher, že budu koukat jak se někomu zapíchne do hlavy 2 metrovej kámen, tu hlavu mu rozdrtí a zapíchne se do krku, ze kterýho cáká krev a přitom režisér ani nezaváhá a vůbec se neobtěžuje trošku uhnout kamerou, všechno pěkně navostro zobrazí, to bych zrovna u tohohle film nečekal, to mě totálně dostalo, ale stejně mi v tom filmu něco chybělo(7.5.2007)

Huráááá, bůh ochraňuj Anglii... Už je to tu zas... Starý kontinent zas potěšil mou dušičku před Hollywoodem... To je panečku jízda... Už jen začátek je tak famozní (prvních 8 minut), že si to musíte pustit 3x za sebou... Každépolíčko je totiž "nabušené"... Jen tak dál... tralalalala... hned je mi líp(7.10.2007)

Naprosto prvotridni narez, kde jedinej problem je mirna nevyvazenost. Wright totiz spojuje tri zanry - horor, komedii a akci. Cely je to prakticky komedie, az na zaver, kterej je narvanej akci a zabery vrazd, ktery jsou zase hororovy a vse to prekvapive funguje bezchybne, problem je, ze misty tvurci najednou znicehonic zvazni a hodi do filmu nakou dojemnou scenu, kdy si clovek rika, jesli se tomu ma smat, nebo jesli to je skutecne neco smutnyho. Ale jinak si prakticky nemam na co stezovat. Vtipy jsou naprosto perfektni a Wright vyuzije naprosto vse, takze kdyz treba ze zacatku filmu padne jmeno Aaron, tak si reknete "hm", jenze najednou v zaveru filmu ho vyuzijou a takle to je s vic forkama. Vrazdy jsou navic perfektne krvavy a zvlast ta s kusem kostela je lahudkova. No a akce, to je proste maso. Sice bych nerek, ze porazi akci Michaela Baye, na druhou stranu se tu rubou duchodci, kopou se do hlavy a strili se po nich z brokarny a to by si Michael asi nedovolil. Co se tyce pribehu, tak je do jisty miry docela originalni a pointa, proc se zabiji, je fakt spickova. A je tu pekne brutalni strih, kterej udela i z oblekani a zavirani dveri adrenalinovou zalezitost. A navic tu jsou dva krutaci Simon Pegg, kterej vypada fakt drsne a Nick Frost, kterej mu skvele nahrava. A pak tu je desna spousta znamejch a mejch oblibenejch hercu ve vedlejsich a malickejch rolich, ktery ani snad nebudu vyjmenovavat. Takze az na tech par zbytecne vazne branejch mist se fakt jedna o prvotridni film.(12.6.2007)