Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Nemám nic proti tomu, aby si každý samosprávní celek zřídil domobranu s povolením zabíjet nepřizpůsobivé občany, ale má to jednu podmínku - nesmí v jejich služebním obvodu sloužit seržant Angel či jeho klon. Takový policista totiž ukočíruje veřejný pořádek i v době svého volna a jedno, zda je přítomen alkohol za volantem či nepřítomna mazaná labuť. Mám sice neodbytný pocit, že se z tématu akčního superpolicajta v klidné vesnici dalo vydolovat daleko více zábavy, ale to neznamená, že bych se mezi budováním obecného blaha, zkopanými důchodci a rozbořenými ploty nedokázal řádně pobavit.(21.3.2014)

 • woody
  *****

  Motherfucker! Vražedná kachna! The Wikcer Man! Hard Boiled! Bad Boys II! Police Story! SuperCop! Romeo a Julie! Purpurové řeky II! Sedm! Slasher! Sýpák Joe! Nighy! Dalton! Bailey! Pegg! Wright! Mr Pump! MC Hammer! The Omen! Bod zlomu! Die Hard! Cornetto! Leathal Weapon! Chuck Norris! John Woo! Divoká banda! Hlavní podezřelý! Vraždy v Midsomeru! Strašáci! Black Books! Stepfordské paničky! Soumrak mrtvých! Paranoia! Michael Bay! Tarantino! Don't! Fulci! Střílení obouruč! Frost! Santa Claus! Sprejeři! Sebevražda stětím! James Bond! ... A akční peklo!(10.6.2007)

 • Superpero
  *****

  Ultrameganářez. Z toho finálního inferna jsem se málem posral blahem, krvavý kosení důchodců v epileptickym střihu s občasnou stylovou zpomalovačkou mě přivádělo do extáze. Edgar Wright je abnormálně schopnej napodobit styl amerických akčních blockbusterů, až z toho mrazí. Ten člověk musí mít neuvěřitelně nakoukáno. Herecky se nám předvede britská smetánka v čele se skvělým duem Simon Pegg a Nick Frost. Fakt mazec mazec mazec a Timothy Dalton je fakt skvěle slizkej.(16.5.2007)

 • Djkoma
  ****

  Simon Pegg. Už v Soumraku mrtvých byla jeho postava neskutečně k smíchu a stál na ní celý film. V Hot fuzz se to opakuje a jeho velmi vážný a až příliš snaživý policista Nicholas Angel narazí u vedení policie se svou přílišnou snaživostí a je poslán do malého městečka. Zde jeho paranoidní vlastnosti vypadají zbytečně, ale vše se brzy obrátí. Scénář je neskutečný. Anglický humor je cítit a vy se nedokážete chvílemi přestat smát. Simon Pegg je úžasný! Spojením jeho osobnosti s Nickem Frostem vznikne pouto, které se dá přirovnat snad jen k hrdinům Mizerů. O závěrečném pekle, které se v malém městečku rozjede není co dodávat. Usaďte se a bavte se tohle je komedie co vás položí.(15.7.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack David Arnold: 1. Goody Two Shoes - Adam Ant ,2. Sgt. Rock (Is Going To Help Me) - XTC ,3. Village Green Preservation Society - The Kinks ,4. Baby Fratelli - The Fratellis ,5. Dance with the Devil - Cozy Powell ,6. Slippery Rock 70s - Stavely Makepeace ,7. I Can't Control Myself - The Troggs ,8. Fire - The Crazy World of Arthur Brown ,9. Lethal Fuzz - John Eric Alexander ,10. Souljacker, Pt.1 - Eels ,11. Caught by the Fuzz - Supergrass ,12. Solid State Easy Action - The Fratellis ,13. Here Comes The Fuzz - Jon Spencer and the Elegant Too ,14. The Hot Fuzz Suite - David Arnold ,(23.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace