poster

Jednotka příliš rychlého nasazení

 • Česko

  Úsvit policajtů

 • Velká Británie

  Hot Fuzz

 • Francie

  Hot Fuzz

 • Slovensko

  Jednotka príliš rýchleho nasadenia

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2007, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *****

  Tak u tohodle filmu jsem se smála snad od začátku do konce! :))(21.5.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: Edgar Wright, Simon Pegg .. B i z a r n í, potřeštěné a to až moc! Nicholas Angel má zápal pro práci. Velký, až nezdravý. Podobný zápal má i tvůrčí dvojíce.. Úvodní polovina je výborná, prostoupená výborným vtipem a v extrémním rychlostřihovém tempu vás přenese z Londýna do vesničky Sundford, kde v dobrém rozmaru pokračuje jak tempo, tak příděl vtipných scén či pestrých citací k nimž se přičítají béčkově laděné vraždy plné krve. Prostě se jede na plné otáčky a to nemůže vydržet věčně - taky že nevydrží. Co totiž s (dosavadní – 51/78%) většinou nesdílím, je pochvalná óda na závěrečnou, výhradně akční část. Sice sem tam prostoupí nějaké to vtipné odlehčení, ale jinak je to těžkopádná, hloupá a zdlouhavá přestřelka, která potápí výborné předešlé minuty a usazuje celek pouze na hranici průměru. 55%.(13.5.2007)

 • Tuxedo
  *****

  Zatímco první polovina je nabita fóry, druhá je téměř nepřetržitou a nekompromisní akcí. Wright zná pravidla obou žánrů a umí jich dokonale využívat k parodování. Povedené je zkrátka vše, od scénáře přes herce (Pegg a Frost jsou akční hrdinové jaksepatří) až po zběsilou režii.(5.5.2007)

 • woody
  *****

  Motherfucker! Vražedná kachna! The Wikcer Man! Hard Boiled! Bad Boys II! Police Story! SuperCop! Romeo a Julie! Purpurové řeky II! Sedm! Slasher! Sýpák Joe! Nighy! Dalton! Bailey! Pegg! Wright! Mr Pump! MC Hammer! The Omen! Bod zlomu! Die Hard! Cornetto! Leathal Weapon! Chuck Norris! John Woo! Divoká banda! Hlavní podezřelý! Vraždy v Midsomeru! Strašáci! Black Books! Stepfordské paničky! Soumrak mrtvých! Paranoia! Michael Bay! Tarantino! Don't! Fulci! Střílení obouruč! Frost! Santa Claus! Sprejeři! Sebevražda stětím! James Bond! ... A akční peklo!(10.6.2007)

 • Isherwood
  ****

  Edgar Wright mohutně natrhává prdel Michaelu Bayovi, všechny konvence a korektnost pohřbívá pod tuny unikátních nápadů, a ďábelského Simona Pegga nechává, aby nepřátele kosil v ještě nekompromisnějším ražení než Bruce Willis v nejlepších letech. Unikátní ukázka toho, že správně ocitovaná, poctěná, či zparodovaná žánrová libůstka může královsky pobavit. Tím však bohužel vzniká nepříjemné drhnutí na cestě k divákovu srdci, kterým se může stát obyčejná nevzdělanost na poli filmové akce. Jednoduchá rovince: čím více klasiky máš nakoukáno, tím více se pobavíš.(13.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace