poster

Jednotka příliš rychlého nasazení

 • Česko

  Úsvit policajtů

 • Velká Británie

  Hot Fuzz

 • Francie

  Hot Fuzz

 • Slovensko

  Jednotka príliš rýchleho nasadenia

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2007, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Na druhé pozretie poriadna nuda. Shaun of the Dead je jednoznačne vtipnejší a lepší film.(12.4.2011)

 • Superpero
  *****

  Ultrameganářez. Z toho finálního inferna jsem se málem posral blahem, krvavý kosení důchodců v epileptickym střihu s občasnou stylovou zpomalovačkou mě přivádělo do extáze. Edgar Wright je abnormálně schopnej napodobit styl amerických akčních blockbusterů, až z toho mrazí. Ten člověk musí mít neuvěřitelně nakoukáno. Herecky se nám předvede britská smetánka v čele se skvělým duem Simon Pegg a Nick Frost. Fakt mazec mazec mazec a Timothy Dalton je fakt skvěle slizkej.(16.5.2007)

 • EdaS
  ****

  Hodně příjemná komedie pro každého s "akční minulostí", jen se nemůžu zbavit dojmu (stejně jako u Soumraku mrtvých), že z daného námětu šlo dostat ještě víc. Chyběla mi zajímavější zápletka a hlavně pořádné hlášky, které k akčnímu žánru prostě patří (viz Smrtonosná past 4.0). Oproti předchozímu Wrightovu filmu každopádně posun vpřed, takže se na další počin zatraceně těším.(11.7.2007)

 • AngelAngie
  *****

  Tak u tohodle filmu jsem se smála snad od začátku do konce! :))(21.5.2008)

 • tron
  ****

  „Aké máte víno?“ – „Červené a... biele.“ Režisér a scenárista Edgar Wright a herec a scenárista Simon Pegg (plus herci Nick Frost a Bill Nighy) sú malým darom komediálneho žánru, hoci to nie je úplná pravda, pretože ich zombícka čierna komédia SÚMRAK MŔTVYCH a kriminálna čierna komédia JEDNOTKA PRÍLIŠ RÝCHLEHO NASADENIA, majú niečo spoločné: hoci si robia srandu z konkrétneho žánru, ku koncu sa stávajú čoraz reprezentatívnejším žánrovým kúskom (asi ako GALAXY QUEST pre sci-fi). Ani tentokrát im nerobí problém prekvapivo kvalitná akcia, šokujúce úmrtia, vynikajúce vtipy a ešte lepšie dialógy ("pán kkot"). Vtipné, svieže, vynaliezavé, pôvabné, originálne a roztopašne rozkošné. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/175770/Jednotka-prilis-rychleho-nasadenia-80.html(8.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace