P2

Alexandre Aja

Patrick McMahon

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Rozpočet $8miliónovTržby USA $3,995,018Tržby Celosvetovo $7,766,240Tržby za predaj DVD v USA $3,473,415 //počet predaných kusov 207,244║ V medziach to je dobre zvládnutý horror, len škoda že ten psychopat nebol viac výrazný, bol taký vo svojej podstate až moc jednoduchý, pohodlný a s pokojnou tváričkou, mohol to byť potom viac temnejšie, dusnejšie, atmosférické. /55%/(18.1.2010)

Téměř ve všech směrech se jedná o průměrný horor. Napětí slušné, prostory pro horor taky velmi zajímavé, nějaká ta brutalitka a krev se taky najde. Solidní herecké výkony, jak psycho týpek, tak bloncka, to odehráli celkem přesvědčivě. Občas sice něco zaskřípalo, ale na to už jsem v podobných filmech zvyklý a dokážu leccos odpustit. Film jsem si užil, nejedná se sice o žádnou bombu, ale thrillerového fandu to určitě zabaví. Jediná věc, která je tu nadprůměrná, je víte co, že pánové? Rachel Nichols dokáže svým P1 a P2 udržet v pozornosti především mužské publikum a to i jedince, které ostatní dění moc nebaví. 60%(27.2.2011)

Dva lidé, jedno podzemní parkoviště a všudypřítomná tma. Franck Khalfoun společně s Alexandrem Ajaou napsali docela slušný horor, který není tak krvavý jak předchozí Ajaova Noc s nabroušenou břitvou a závěr vás tolik nepřekvapí. Přesto jde o slušný snímek, který vás potěší v několika scénách, které ale jak se dalo očekávat nejsou zrovna plné logiky, ale na druhou stranu co by jste dělali vy? Velmi dobrá byla volba Rachel Nichols, která pokud se vám nelíbí vzhledově tak vás jistě potěší jak spoře oblečená proběhne celým snímkem.(10.2.2008)

• Javert

Od Alexe Aji jsem čekal o hodně víc, i když v tomhle filmu dělal "jen" producenta. Neslaný, nemastný příběh, který jsem viděl už snad tisíkrát v jiné podobě. Trapnej hlavní záporák. Pěkně se ale kouká na výstřih Rachel Nichols.(5.4.2008)

Hudba tomandandy. Očividně má rejža rád Osvícení :) Snímek se mi líbil víc než třeba Pokoj 1408 (2007). Nápady to má, kamera dobrá a hudba skvělá (Elvis nikdy nezklame:)) (11.11.2007)