poster

P2

 • USA

  P2

Horor / Thriller

USA, 2007, 94 min

Režie:

Franck Khalfoun

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Alexandre Aja

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  odpad!

  Zoufale natahované, nudné, zbytečné nic. Jedna dvě chuťovky to nezachrání.(5.7.2008)

 • Hrabka
  ***

  Téměř ve všech směrech se jedná o průměrný horor. Napětí slušné, prostory pro horor taky velmi zajímavé, nějaká ta brutalitka a krev se taky najde. Solidní herecké výkony, jak psycho týpek, tak bloncka, to odehráli celkem přesvědčivě. Občas sice něco zaskřípalo, ale na to už jsem v podobných filmech zvyklý a dokážu leccos odpustit. Film jsem si užil, nejedná se sice o žádnou bombu, ale thrillerového fandu to určitě zabaví. Jediná věc, která je tu nadprůměrná, je víte co, že pánové? Rachel Nichols dokáže svým P1 a P2 udržet v pozornosti především mužské publikum a to i jedince, které ostatní dění moc nebaví. 60%(27.2.2011)

 • Phobia
  ***

  Workholici mají drsný život, zvláště mají-li vyvinutý hrudník. Nejenže pro samou práci nemají čas na rodinu a bouchají i na Štědrý večer, navíc se mohou stát objektem zbožňování kdejakého šmíráka a mentálního deprivanta. Pokud je workholička ještě ke všemu momentálně postižená (nechápe, proč jí v podzemí nefunguje debil), šmatlavá (zakopává v nejstupidnějších možných okamžicích) a gramlavá, může přijít k vážné újmě na zdraví - třeba si i zlomit nehet! Průměrný thriller s pár slušnými momenty, ale devalvován byl mým nezájmem o osud hlavní hrdinky a dementními chybami hlavního padoucha. 56%(19.11.2011)

 • AppleCore
  *

  Na to, že ta holka nemá nehet, boty a na to, že je vyděšená a polomrtvá vydala úctihodný výkon, bohužel dost tragickej, o zabijáku radši ani nemluvim, ta jedna hvězdička je za hudbu, která byla celkem fajn.(22.3.2008)

 • oli.G
  ***

  Na to že to má dve postavy a oveľa viac metrov štvorcových, než býva na film s takýmto počtom hrdinov zvykom, je to celkom napínavé. A keď už príde na násilie, celkom to stojí za to. Osobne by som kedykoľvek bral jednu takúto priemernu hororovú jednohubku namiesto troch nepodarených remakov.(9.4.2008)

 • - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)

 • - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace