P2

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Ruth Secord
  • Psema

O půl hodiny přetažená hra na kočku a myš, postrádající jak inteligenci, tak (až na dvě scény) pořádnou nálož oživující krve či brutality. Prostě rutinní jednohubka s nepatrným množstvím tuku a kalorií. For fans only.(26.8.2008)

• mm13

Dal by som aj 3*, ale s tým záporákom a jeho nezmyselnými kreáciami to fest prepískli! Hlavne ku koncu som myslel, že vleziem do obrazovky a rozdriapem ho! Nemalo to hlavu ani pätu čo ten stváral.(8.1.2010)

Nejnapínavější thriller, co jsem v poslední době viděl. Film nestaví pouze na násilí, ale těch pár drsnějších scén, co jsou tu k vidění, stojí za to. Příběh je uvěřitelný, vyskytne se zde i několik dobrých nápadů (výtah). Vyzdvihnul bych i dobrý výběr hlavních představitelů, hrdinka je sympatická, psychopat je ve své slizkosti i celkem charismatický.(18.11.2007)

Blondínka Angela usilovne pracuje dokonca aj na Štedrý večer až do neskorých, nočných hodín. Pri odchode zisťuje, že sa v celej budove nachádzajú len dve osoby. Ona a vrah (spoiler: a ďalšia obeť koniec spoileru). Slušný námet pochováva pomerne nudná, dejová línia v podzemných garážiach spolu s predvídateľnými útokmi vraha. Priemerný hororový snímok, ktorý (na moje prekvapenie) príliš nevystraší, no za to zaujme charizmatickým psychopatom a sporo odetou, hlavnou predstaviteľkou. Filmársky slušne natočené, ale až príliš rutinné a ničím nevytŕčajúce od svojich thrillerových bratríčkov. Občas by režisérovi nezaškodilo zaimponovať do filmu čo to svoje - niečo nové, neohrané, nápadité. Škoda, škoda..(27.6.2010)

Na to že to má dve postavy a oveľa viac metrov štvorcových, než býva na film s takýmto počtom hrdinov zvykom, je to celkom napínavé. A keď už príde na násilie, celkom to stojí za to. Osobne by som kedykoľvek bral jednu takúto priemernu hororovú jednohubku namiesto troch nepodarených remakov.(9.4.2008)

• - Film bol natáčaný počas dvoch mesiacov, výhradne v noci v existujúcej parkovacej garáži v Toronte. (ladko)

• - Rottweilera "hrali" traja rôzni psi. (ladko)