poster

P2

 • USA

  P2

Horor / Thriller

USA, 2007, 94 min

Režie:

Franck Khalfoun

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Alexandre Aja

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

Oleg M. Savytski
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oli.G
  ***

  Na to že to má dve postavy a oveľa viac metrov štvorcových, než býva na film s takýmto počtom hrdinov zvykom, je to celkom napínavé. A keď už príde na násilie, celkom to stojí za to. Osobne by som kedykoľvek bral jednu takúto priemernu hororovú jednohubku namiesto troch nepodarených remakov.(9.4.2008)

 • Ruut
  ***

  Na Štědrý den v noci se moc nepracuje, že. Tohle ví i maniakální hlídač jedné bussines budovy, kde si zamkne večer v gsrážích dívku, kterou potajmu sleduje dlouhé měsíce. No a začíná tradiční naháněčka ozbrojeného šílence s bezmocnou (krásnou + prsatrou + skoro nahatou) holčinou. Samozřejmě se použijí veškerá klišé - nejde se dovolat ven, přijede policejní hlídka ... a taky několik docela drsných překvápek - likvidace dalšího pracujícího opožděnce. V TV bylo stylově na Štědrý den a mě to příjemně osvěžilo monotónní pohádkový program.(28.12.2010)

 • Le_Chuck
  ***

  Technicky bezchybný priemer. Nichols a Bentley sú veľmi fajn a poteší absencia hrubej nelogiky. Jednohubka, ktorá drži žanrové škatulata viac, ako čokolvek iné. 60%(12.4.2008)

 • Xmilden
  **

  Trošku nové prostředí a taky nějaká semtam novinka v ději. Jinak je to takový ten klasický film NĚKDO CHCE NĚKOHO ZABÍT. V tomto připadě spíše chce antihrdina povečeřet s křehkou dívkou, která ale postupem času moc křehká tedy není.(20.7.2008)

 • EdaS
  ****

  Velmi zručně a s lehkostí natočený thriller/horor částečně napsaný a produkovaný Alexandrem Ajou musí potěšit všechny fanoušky žánru - je (v rámci možností) chytrý, půvabná Rachel Nichols zaujme nejen hlubokým výstřihem a Wes Bentley je opravdu solidní psychopat.(11.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace