poster

P2

 • USA

  P2

Horor / Thriller

USA, 2007, 94 min

Režie:

Franck Khalfoun

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Alexandre Aja

Střih:

Patrick McMahon

Scénografie:

Oleg M. Savytski
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Když ukázkový pošuk Wes Bentley zrovna nenatáčí let mikrotenového sáčku, vězní v podzemních garážích ve jménu lásky a vánoční pohody mladé manažerky.. Pod patronací krvavé značky Aja se v patrech P1 až P3 dočkáme minuty gore efektů a 90 minut tlachání, útěků a hysterie, což znamená, že vám brzy přestane záležet na tom, jestli z štědrovečerního souboje vyjde jako vítěz hlídač, dívka, či rotvajler - hlavně, aby to proběhlo rychle.. Rachel Nichols vypadá na plakátu se sekyrou jako Jodie Foster, ovšem u vzhledu veškerá podobnost končí. Na druhou stranu, na co je vám v thrilleru herectví, když lze pobíháním v šatičkách po Marilyn poodhalit jiné přednosti..(21.11.2011)

 • Flipper
  ***

  Nebyť najväčších klišé ako polícia, ktorá si nevšimne na Zemi ležiaci mobil, alebo signál, ktorý je len na jednej strane mreže, by sa dalo hovoriť o celkom slušnom horore, s charizmatickým elvisovským vrahom. Obsadiť však prsatú blondínku ako obeť je už možno aj ďalšie klišé, kde trpia nevinné prsaté obeťe. Keby režisér dopracoval psychický profil vraha až do konca a nie len niekde na začiatku, bolo by to slušná podívaná. Celkovo však priemer.(11.8.2009)

 • hladass
  *

  Pár velmi pěkných gore scén z podprůměrného thrilleru horor neudělá...(5.8.2009)

 • Djkoma
  ***

  Dva lidé, jedno podzemní parkoviště a všudypřítomná tma. Franck Khalfoun společně s Alexandrem Ajaou napsali docela slušný horor, který není tak krvavý jak předchozí Ajaova Noc s nabroušenou břitvou a závěr vás tolik nepřekvapí. Přesto jde o slušný snímek, který vás potěší v několika scénách, které ale jak se dalo očekávat nejsou zrovna plné logiky, ale na druhou stranu co by jste dělali vy? Velmi dobrá byla volba Rachel Nichols, která pokud se vám nelíbí vzhledově tak vás jistě potěší jak spoře oblečená proběhne celým snímkem.(10.2.2008)

 • Phobia
  ***

  Workholici mají drsný život, zvláště mají-li vyvinutý hrudník. Nejenže pro samou práci nemají čas na rodinu a bouchají i na Štědrý večer, navíc se mohou stát objektem zbožňování kdejakého šmíráka a mentálního deprivanta. Pokud je workholička ještě ke všemu momentálně postižená (nechápe, proč jí v podzemí nefunguje debil), šmatlavá (zakopává v nejstupidnějších možných okamžicích) a gramlavá, může přijít k vážné újmě na zdraví - třeba si i zlomit nehet! Průměrný thriller s pár slušnými momenty, ale devalvován byl mým nezájmem o osud hlavní hrdinky a dementními chybami hlavního padoucha. 56%(19.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace