• Dever

Soundtrack Nathan Barr: 1. Amid A Crowd Of Stars [6:33] ,2. Beautiful Skin [2:22] ,3. Train [1:45] ,4. Paxton Meets Sasha [2:09] ,5. Bidding War [2:44] ,6. Portrait [2:16] ,7. Montage [3:08] ,8. The Kiss [0:55] ,9. Stuart [2:26] ,10. Boat Ride [1:37] ,11. The Bath [3:39] ,12. Elevator [1:54] ,13. Escape [2:27] ,14. Todd [2:14] ,15. Turning Tables [3:57] ,16. Snip [1:16] ,17. Axelle [0:40],(27.5.2011)

• Psema

De facto stejná hovadina jako jednička, akorát s tím rozdílem, že tentokrát jsou bruskou opečovávány tři ucházející slečny. Roth režijně povyrostl asi tak jako za léta Jirka Krytinář a scénáristicky se smrknul do velikosti zahradního trpaslíka, který asi neudrží tužku v ruce, poněvadž takhle film zabít v poslední desetiminutovce, na to už musí být člověk po výplachu mozku, nebo po obrně. Komediální kouzlo, vycházející ze Slovenských zvěrstev, se rozplynulo do mlžných oparů lázeňského prostředí, kde není k nálezu nic jiného než hromada vyumělkované vaty a všudypřítomné nudy. Roth potvrdil svou pověst týpka s hlavou v Quentinově zadnici, který se od svého učitele naučil výborně máchat papulou, ale skutek utek. Místo krvavých orgií Eli servíruje jednu poměrně sugestivní scénu s kosou, ke které dokázal přibalit pouze dvě nijak zvlášť zajímavé expozice s bruskou a nůžkami. Není to ani horší, ani lepší. Tam, kde jednička působila amatérsky, tady působí profesionálněji, ve výsledku je to ale pořád stejná hovadina, která navíc v závěru nedává ani trochu smysl.(25.6.2007)

Hostel Part II je o dosť krotkejší ako jeho prekvapivo úspešný a drsnejší predchodca. Stavba príbehu je totožná no finále nie je také (ehm) našľapané. Pravdu povediac ani som nemal chuť na nejak extra drsné scénky, na to mi bohate stačí séria Saw. I tak v postate je tu iba jedna a aj tá zároveň zhrozí (trošku) aj pobaví (viac). Stále si stojím za svojím, že Eli Roth nie je žiadny nýmand ktorému kamera nepatrí do ruky, ako si mnohý neprávom myslia kôli jeho (pre nás) kontroverznému Hostelu. Koľko takých filmov som už videl a od oveľa slávnejších režisérov, ktoré som mal chuť hneď na začiatku nepozerať. Hostel Part II na mňa tak zďaleka nezapôsobil, ale tak sa mi zdá že v tom mala prsty aj hlavná predstaviteľka na ktorú sa veľmi dobre pozerá =). Hostel je oddychový film pre hororových fandov, prehľadne natočený s dobrou atmosférou i keď jednotlivé situácie mohli byť aj viac vyhrotené.(11.9.2007)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +úvodní vysvětlení a základní pointa proč se to vlastně děje -zpracování snímku/// Tak tohle se moc nevyvedlo. Elimu fandím, o tom není pochyb. Žel, jediné co potěší je herecké obsazení. Tedy v tomto případě Milan Kňažko a Richard Burgi. Jinak vše stojí za starou belu. Tak řeba: dívčiny nejsou žádné sexbomby, nejsou to ani žádné extra herečky a tak se vlastně není ani na co koukat. Co mě nejvíce sra*o, tak to že, spousta scén bela dobře rozehraná, ale pěkně rychle zase ukončená. Kde skončili ty ostatní dívky co tam byly zavřené? Proč tedy tam byl záběr jak jednu potrápili tím, že mohla utéct a přesto se jí to nepovedlo? Kde skončil ten kluk, který ujížděl autem a přitom chtěl pomoct hlavní hrdince? A je tam mohem více nedodělků a nedokončených scén. I závěr je rychle ustřižen a tak teprve to nejlepší tam není. Nebo to bude ve trojce? To snad ani raději ne. Do příště pryč se střední Evropou, pryč s těma malejma cigánama a konečně nám taky Eli něco ukaž, tohle bylo slabé (Zvlášť po novém Halloweenu). Opravdu je zajímavý z části jen příběh a někteří herci a to věru nestačí i pro takového fandu hororů jako jsem já.../// Celkem 40%///(23.12.2007)

• H34D

Hostel 2 je opravdová blbost, nevím jaký jiný odborný termín zvolit. Eli Roth psal scénář asi zhulený, jinak to nevidím. Nejdříve se snaží navodit cool teenagerskou atmosféru drsnými studentkami (slovník, zájem o drogy), ale pak do toho pustí na párty nějaké hopsalala lidovky. To je ještě drobnost, jenže v takovém duchu se odehrává celý film. Jednou si drsňák vytahuje brusku na obličej a pak málem s brekem odběhne k mamince, naopak strašpytel, bojící se tetování by po chvíli vraždil i pohledem. Bohužel má ale smůlu, neboť studentka, dříve, s prominutím, posraná strachy najednou řeže koule jedna radost. Takové "cool" změny nejsou sice předvídatelné, ale poměrně nelogické, atmosféra je pak téměř nulová a vy jen čekáte na závěrečný fotbálek s hlavomíčem... Celkově tedy dávám 1 hězdu za jedinou povedenou scénu kravé koupele (Jestlipak krev čistí lépe než můj sprchový gel?) 2/10(3.1.2008)