Tenhle film zase není tak špatný, jak se může ze zdejších hodnocení zdát. Za celou dobu jsem se ani chvilku nenudil, krve a brutality tu bylo tak akorát, takže já jsem vcelku spokojený. Nutno ale dodat, že nejsem úplně hororový divák (už ani nevím, kdy jsem naposledy viděl nějaký horor), takže jsem uvítal, že tu nebyly žádné lekačky, žádné děsivé scény a že jsem věděl, co mohu očekávat. Uznávám, že to byl "hororový čajíček" s předvídatelným a nijak děsivým dějem, ale právě takové horory mi vyhovují. Já se totiž děsně nerad u televize bojím a lekám. Takovýto typ hororu je pro mě ideálním řešením a prostě mi to plně vyhovovalo. Navíc je zde úžasná přidaná hodnota v podobě českých reálií, jako je např. Český Krumlov, a sympatické folklorní lidové písně z našich luhů a hájů. Oproti prvnímu dílu je zde navíc sympatické i to, že už od začátku sledujeme klienty, kteří přijedou do Slovenska, aby si zabili nějakou tu americkou pipinku. A Milaň Kňažko je prostě úžasný záporák. Já nemám prakticky žádné výhrady, byl to zajímavý film, na který se dalo dívat a náleží mu tímto ode mne tři hvězdy.(9.2.2010)

• Renton

Scénář: Eli Roth .. Průhlednější (úvodní snové převyprávění skutečností osvěží předešlý díl, aby se pak jelo téměř po identické příběhové linii), zábavnější (dražba obětí, vše s Bubblegum Gangem, .. Prostě jsem se často usmíval a to nejen samoúčelné stupiditě, jako minule, protože tentokrát si dokázal Roth zachovat nadhled) a zhovadilejší (revoluční brutalita je reklamní výsměch - mordy nejsou vůbec originální, jen hloupě humusné, to ano). Celku hodně prospívá lepší herecké obsazení, ať už jde o sexy ženské oběti nebo hlavně o dva vraždychtivé zákazníky s odlišným přístupem nebo o Milana Kňažka včetně. I po ostatních, filmařských stránkách jde o "lepší" pokračování - krapet kvalitněji a zvláště přehledněji natočené s lidovou hudbou v pozadí, což je minimálně veselý mix. To jsou ale jen drobky, které zvedají Hostel Part II z odpadu (zvláště ve srovnání s Hostel I), ale více než na jednu hvězdičku to rozhodně nemá! Pozdravuj ho nastokrát, tralala..(9.6.2007)

• paascha

Hmm, o kolik slabší bude trojka? jedinou hvězdu dávám za mou oblíbenou, a ve filmech málo slýchanou, moravskou lidovku. Jinak je to ubohost. Snad jen scéna s nůžkama trochu zabrnká na strunku hrůzy, ale jinak nic. Milý Eli by se mě raději věnovat něčemu lepšímu, třeba mýt auto svému guru QT. Ale on mu asi dělá něco jiného, jinak si tu podporu nedokážu vysvětlit(27.9.2007)

• Dever

Soundtrack Nathan Barr: 1. Amid A Crowd Of Stars [6:33] ,2. Beautiful Skin [2:22] ,3. Train [1:45] ,4. Paxton Meets Sasha [2:09] ,5. Bidding War [2:44] ,6. Portrait [2:16] ,7. Montage [3:08] ,8. The Kiss [0:55] ,9. Stuart [2:26] ,10. Boat Ride [1:37] ,11. The Bath [3:39] ,12. Elevator [1:54] ,13. Escape [2:27] ,14. Todd [2:14] ,15. Turning Tables [3:57] ,16. Snip [1:16] ,17. Axelle [0:40],(27.5.2011)

• Cival

Ten chlapec prostě nepobral mnoho talentu, huba mu přitom mele víc než Tarantinovi. Dvě drsnější scény, jinak jen cucky umělé hmoty potřísněné kečupem a hromada hromada keců.(10.6.2007)