poster

Letiště (TV seriál)

Drama

Česko, 2006, 118x50 min

Kamera:

Viktor Smutný

Hrají:

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík, Božidara Turzonovová, Eva Nosálková-Leinweberová, Kristýna Nováková-Fuitová, Milena Dvorská, Lumír Olšovský, Pavel Řezníček, Vanda Hybnerová, Pavel Zedníček, Mahulena Bočanová, Alice Bendová, Bořivoj Navrátil, Jana Janěková, Jitka Schneiderová, Josef Carda, Dagmar Patrasová, Aňa Geislerová, Tereza Pergnerová, Tereza Duchková, Josef Polášek, Jan Dolanský, Jiří Korn, Vojtěch Dyk, Jaroslav Plesl, Věra Křesadlová, Marek Brodský, Jiří Maria Sieber, František Kratina, Robert Nebřenský, Irena Máchová, Matouš Ruml, Gustav Řezníček, Vladimír Kratina, Luděk Sobota, Tomáš Šolc, Jana Stryková, David Švehlík, Renáta Czadernová, Zorita Azrak, Šimon Caban, Ivo Novák, Roman Zach, Martin Sitta, Pavel Batěk, Lukáš Jůza, Jana Altmannová, Stanislav Lehký, Jitka Nerudová, Markéta Coufalová, Petr Meissel, Petr Franěk, Andrej Polák, Kamila Vondrová, František Staněk, Jan Řéhák, Jiří Wohanka, Kryštof Rímský, Jana Synková, Pavel Marek, Pavel Tesař, Václav Legner, Jiří Král, Pavel Lagner, Simona Peková, Martin Učík, Martin Štěpánek, Miloslav Maršálek, Kateřina Urbancová, Šárka Vaculíková, Kamil Švejda, Milan Enčev, Leoš Noha, Igor Chmela, Marie Ludvíková, Pavel Šimčík, Matúš Bukovčan, Brian Caspe, Karel Gult, Jan Nemejovský, Anna Hermanová, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Dana Bartůňková, Milan Duchek, Petr Svoboda, Věra Koktová, Martin Janouš, Hana Tomášová, Simona Prasková, Josef Wiesner, David Steigerwald, Richard Němec, Jakub Wagner, Ivana Buková, Zdeněk Velen, Martin Dusbaba, Tomáš Havlík, Helena Gabrielová, Eduard Jenický, Radim Novák, Michal Kern, Martin Mejzlík, Kristýna Sirůčková, Lukáš Rejmon, Gabriela Bauerová, Václav Liška, Tomáš Jelínek, Petr Bucháček, Martin Veliký, Jan Vápeník, Daniel Vagenknecht, Mikuláš Veselý, Radek Aubrecht, Richard Malatinský, Robert Geisler, Lubor Novotný, Petra Nováková, Václav Krátký, Lucie Roznětínská, Kateřina Urbanová, Andrej Bestcastnyj, Tomáš Bambušek, Miloš Černoušek, Jan Antonín Duchoslav, Josef Bradna, Tereza Dusová, Kamila Sedlárová, Veronika Rašťáková, David Bowles, Jana Podlipná

Komentáře uživatelů k TV seriálu (210)

 • Tosim
  **

  Tenhle seriál jde do kytek pomaleji, než byste čekali, zajímavý je hlavně tím, že z něj na všechny strany nečiší láce (prima, no) a jako odreagování je dobrej. David Matásek si svou roli záporáka užívá, ovšem to, co předvádí Zuzana Norisová, je na zabití. Svou roli "naivky" změnila na "blbku" tím způsobem, že nevíte, kdy role přerůstá do samotné herečky. Prostě i na tak nenáročnou roli nestačí dva tři úsměvy či pohledy. A např. ta naprostá absence jakékoliv intonace...(!) Naštěstí, že na opačném pólu herecké ligy je Bob Klepl (který snad neumí být špatný nikde) a Petra Špalková (která má ale podstatně méně prostoru.)(19.12.2006)

 • Matty
  **

  Původně jsem chtěl dát odpad!, jenže pak jsem viděl pár epizod Horákových a uvědomil si, jak dobrým seriálem Letiště je. Odehrává se v atraktivním prostředí (co na tom, že není moc využíváno), jsou v něm pěkné herečky (co na tom, že hrají mizerně) a má na poslech příjemnou znělku (co na tom, že ji nazpívala druhá česká Superstar). Doba je zlá, važme si takovýchto počinů. Zajímavé komentáře: dobytek, Sokkk_y, Prubner, fuckme(8.9.2006)

 • Djkoma
  *

  Předvídatelné a ploché. Prima není zrovna česká verze Fox TV, ale snaží se. Maroš Kramár je pro mě naprosto nesympatický machýrek, kterému táhne na důchod a Anna Šišková je obyčejná až to je nepříjemné. Jediné co mě na seriálu těší je Zuzanka Norisová :)(26.1.2007)

 • Malarkey
  odpad!

  Už mě přestává bavit stále sledovat v novinách, jak tuzemské televize vymysleli a po čase stvořili naprosto výborný seriál, který se bude v programu vyjímat a budou v něm hrát prvotřídní herečky a bude to něco ojedinělého a rozhodně neméně originálního, protože seriál tohoto typu vidíme na našich televizích poprvé a bla bla bla.....Dvě herečky mě překvapili, že se zde objevili Norisová a Geislerová a tak jim náleží aspoň malý potlesk, že se odhodlali pustit do něčeho tak obyčejně trapného. (8 %)(12.10.2006)

 • AngelAngie
  **

  Docela mě to bavilo, dle mého jeden z těch lepších českých seriálů... dnešní doby... dnešní produkce...(27.5.2008)

 • Tom Riddle
  **

  Za Zuzanku.(17.5.2007)

 • TheMaker
  ****

  Já to sledoval celkem pravidelně, je-likož to sledovala má maminka, tak jsem to "musel" sledovat s ní :-) A docela mně to bavilo :-) Musím dát také ještě jednu hvězdičku za kundézní Zuzanu Norisovou, která je fakt sexy a vždy mi ho perfektně "postaví" ,-)(3.1.2009)

 • Karlos80
  *

  Ta jedna hvězda snad jen za tu neutuchající vytrvalost, všech těch tvůrců, který tento seriál živý, a nás jím vždy dvakrát do týdne vesele obhospodařujíc. Bohužel..? Stále stejné, rádoby na rychlo stvořený a na oko zajímavý příběh avšak naprosto plochý, na rychlo postavené interiéry a světe div se, nic nového natož světoborného, ale zas na české poměry lehčí podprůměr, netřeba víc představovat..To bylo je a ještě nejspíš hodně dlouho bude to naše-vaše české Letiště..Když slyším mluvit-nebo zde spíš koktat Zuzanu Norisovou, tak si tak říkám bože můj chudák holka, do čeho jen se to zas namočila.. A také se divím tomu že jí to ještě za tu dobu nezůstalo..-:)) Herci jako Švehlík nebo Dvorská-tak těch je mě zde opravdu moc líto, ale bez práce holt nejsou lowe-:)) Název Letiště je zde, snad jen díky té soukromé letecké společnosti, jinak je zajímavé že žádné to opravdové letadlo jsem zde zatím ještě neviděl-:))(13.6.2007)

 • igi B.
  *

  ... Fakt se najde na čsfd uletěný masochista, co pro objektivní hodnocení tuhle inscenační a hereckou upocenost pravidelně sleduje? ... :-( . . . Půl hvězdičky tedy za onen >príma< počin, v zoufalé sebetrýzni nakonec zaokrouhleno nahoru, protože od těch totálních sraček napříč šaškosolvinským televizáckým spektrem toto přeci jenom kamsi poletuje...(28.2.2007)

 • dobytek
  *

  Tohle fakt někdo pravidelně sleduje? Já jsem v nouzi nejvyšší (např. taky dneska) zhlédnul několik dílů, protože mi to přišlo lepší, než hrát na počítači solitaire, ale po dnešnim dílu snad radši budu hrát piškvorky na kachličkách na hajzlu. Jak tohle může někdo natočit, nad tim zustává rozum stát. David Matásek je asi takovej herec, jako já jsem abstinent a v podstatě všichni ostatní (ne)herci typu Klepla, Norisový a dalších vypadaj, že jim role v Letišti přidělili na pracáku. Co si tak vzpomínám, tak akorát Bořivoj Navrátil mi připadal ve svý roli aspoň trochu věrohodně. Na tomhle seriálu je zajímavý akorát to, že jsem zde konečně viděl tváře několika osob, co se věnujou převážně dabingu. No dneska jsem nějakej hodnej, takže dávám 1 hvězdičku...(9.5.2007)

 • Dudek
  ***

  Prima si to dala a já prostě nemůžu jinak než zvednout své hodnocení. První díly byly opravdu nudné, děj veškerý žádný a prostě jsem neměl jediný důvod se na ten hnus dívat, jenže ouha, stalo se něco nečekaného, seriálová kvalita šla opravdu výrazným způsobem nahoru. Prima se nejspíše jako jediná tuzemská televize poučila, naslouchala divákům a nakonec se jí podařilo posílit pozitivní stránky díla a naopak vyeliminovat většinu negativ. Letiště ani ve své druhé řadě nepřináší nijak originální děj, ale o něj tu jde vlastně až v poslední řadě, totiž právě postavy jsou tím co drží tento seriál vysoko v oblacích. Příchodem paní Rybové jako by se vše zlepšilo. Narozdíl do Ordinace zde Rybové herecký výkon opravdu věřím, stejně jako všem ostatním. Není to nic super, ale narozdíl od těch 'sraček' co běží na okolních kanálech mě Letiště baví a sleduji jej rád. Navíc musím dát Primě jedno obří plus za přístup, jakým se tenhle seriál vnímá. Narozdíl od konkurence má totiž Letiště nadhled a nebere se vůbec vážně. Jako poslední bod tohoto komentáře posílám polibek Zuzaně Norisové, způsob jakým mi její postava a zejména její uchopení dokáže zvednout náladu je opravdu něco neuvěřitelného. Enormní nárust kvality v druhé řadě mě opravdu šokoval a pomalu se musím zařadit mezi pravidelné diváky. Škoda těch několika málo chyb a některých těch nezajímavých dějových linií, které narušují celkový temporytmus.(9.12.2006)

 • mysicka
  ****

  když na tu dokonalou (dokonale zahranou) nánu Zuzany Norisové koukám, tak si říkám, jestli ona nebude dcerou Chucka Norrise:))))(17.4.2007)

 • Segrestor
  odpad!

  Telenovela, která není pro každého, že? Některý otrlý divák si prostě na taková dramata halt nepotrpí. Počkejte, až se to bude odehrávat na letišti Václava Havla, to bude soft. Takové letiště ani nevyjde draho. V Ikee maj podobné letiště dokonce za 8900,- Kč. I když, na to, že jsou to jen protažený smrkový hranoly naklížený kdoví čím, to je ale docela drahý. Ale tak je to ze švécka...(18.5.2012)

 • Gilmour93
  **

  Nebere se to zas až tak vážně, tak proč hned proudy zvratků a nekompromisní udělování odpadů? Jedna hvězda za rudnoucího aspiranta dvojitého by-passu ředitele Filu a druhá za občasný vydařený výběr muziky. Zajímalo by mě, kolik sebe do té role Zúza vložila..(27.1.2009)

 • Rogue
  **

  Asi jediný český tv seriál, kde jsem málem umřela smíchy. Rogue se stala fanouškem Zuzana Norisová.(31.10.2007)

 • Rex Mundi
  ***

  Videla som naozaj len pár častí, ale nezdalo sa mi to také strašné... Má to svoje chyby, ale inak súhlasím s Pražákom. Keby si viacerí dali námahu zamyslieť sa a porovnať Letiště s ostatnými vychytenými českými seriálmi, možno by tu toho odpadu bolo menej. Ale chápem, hádzať všetky seriály do jedného vreca (kde hnijú Rodinné putá), je dnes “in”. V opačnom prípade nerozumiem, prečo má napríklad Ranč u Zelenej sedmy 60% (osobne som nikdy nezniesla dívať sa naň viac ako dve minúty).(9.12.2006)

 • Divočák
  **

  Buď jsou čeští seriáloví diváci banda vymaštěných telat a nebo jsou Primáci prostě padlí z košaté višně na hlavu. Opět stejná "Rodinno poutovská" tupá a nudná režie, bezduchý příběh bez jediného záchvěvu milosrdné inovace a vyblité herecké výkony v čele s megatrapkou Zuzanou Norisovou. Copak se dá sebezajímavější seriálový námět takhle strašně zmršit? Fuj a ještě jednou fuj. Primácká dramaturgie se má po Rodinných poutech a Bazénu zase jednou za co stydět.(4.9.2006)

 • Reiniš
  ***

  Taková nenáročná, ale vcelku vtipná blbinka. Norisová, Bydžovská a Klepl celkou kvalitu teda hodně vyzvihují. Naproti tomu Kramár a Šišková by se měli vráti z5 do SR. Oceňuji i docela pěkné záběry z leteckého prostředí. Rozhodně to není seriálová událost roku, ale zas tak špatné to taky není,takže mě těch 25% docela zaráží...(28.9.2007)

 • lesumir
  odpad!

  Hnus všech hnusů...(26.11.2006)

 • paascha
  odpad!

  Hrůzná sračka. Jednu * dávám jen za mě známé prostředí, i když autoři mají o provozu aerolinek představu jako já o porodu:-) Párkrát viděli letadlo, párkrát někam letěli a proto byli na letišti. Já jsem taky viděl nějaké děti, párkrát jsem je dělal a dokonce jsem viděl i pár porodnic. Ježiš marjáá, to točí Troška??? Tak to úplně chápu:-/ a měním na totální shit!(20.9.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11