poster

Smrti napospas

 • Španělsko

  Abandoned, The

 • Španělsko

  Abandonados, Los

 • Slovensko

  Bezmocní

Horor

Španělsko / Velká Británie / Bulharsko, 2006, 96 min

Režie:

Nacho Cerdà

Kamera:

Xavi Giménez

Hudba:

Alfons Conde
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  After dark Horrorfest - 8 films to die for: Anastasia Hille a Karel Roden tvoří sourozeneckou dvojici, která se pozná až při pátrání po své rodinné historii. A to na opuštěném a izolovaném statku kdesi v Rusku, na místě, kde měli být oba již před mnoha lety zavražděni.(10.10.2010)

 • Štoček
  *

  Chaotické, nudné, nezáživné a strašně pomalu utíkající....to tu ničilo několik komentujících uživatelů a mě také. A scéna jak si Kája vytahuje kulku ze stehna, mi přijde uhozeně řvoucí....''jinak ted' trochu ironie''......Já osobně film nedoporučuji....(6.8.2013)

 • korbitch22
  **

  Proklatě u tohodle filmu chybí žánr mysteriózní.Pač to být žánr, který ja absolutně nevyhledávat.Nemusim filmy, které vrší jednu otázku za druhou, WTF střídá větší WTF a na konci se rozlouskne všechno jednou ichtilní pointou a to je přesně tenhle film.Co naplat, že atmosféra je maximální a opravdu jsem měl hodně nepříjemnej pocit, jenže čím víc se film blížil ke konci, tím víc to bylo unylejší a nudnější a při odkrytí pointy jsem se lehce pousmál, docela fraška a zabiják všeho, na čem film v původních minutách stál, velké pozitivum je sice Karel Roden, jenže většinu stopáže ho předbíhá absolutně nesympatická hlavní hrdinka, která je paradoxně víc sexy, když tam běhá mrtvá s bílejma bulvama.Atmosfericky je to skvělé, jenže to mi prostě nestačí, když konec je opravdu trapný a co čert nechtěl, přes všechno to mysteriózno vlastně i předvídatelný a dokonce předem rečený samotným scénářem skoro už na začátku filmu.Přišlo mi to jako takový filmový cvičení party nadšenců za pár šupů, do kterýho se bůh ví jak uvrtal i náš nejlepší český herec.Zajímavé ano, lehce....zapamatovatelné nikoliv.49%.(16.1.2013)

 • Rhed
  ***

  Karel Roden jako hollywoodský symbol východní Evropy? S tím nemám nejmenší problém. Celkem slušná duchařina, leč založená na poněkud debilním příběhu a především euroamerickém všeobjímajícím strachu z tajemného, nevyzpytatelného a zaručeně nebezpečného Ruska. Předpokládám, že bulharská účast spočívala především v poskytnutí exteriérů.(23.11.2010)

 • Radka_86
  **

  A zase ten příšernej Roden a jeho tragická angličtina, no a pro změnu zase v roli rusáka...Nuda a jedno velký nestravitelný klišé...Atmosféra dobrá, barák strašidelnej až mě mrazilo, za to taky ty dvě hvězdy ale děj předvídatelnej a nezáživnej....(11.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace