poster

Smrti napospas

 • Španělsko

  Abandoned, The

 • Španělsko

  Abandonados, Los

 • Slovensko

  Bezmocní

Horor

Španělsko / Velká Británie / Bulharsko, 2006, 96 min

Režie:

Nacho Cerdà

Kamera:

Xavi Giménez

Hudba:

Alfons Conde

Střih:

Jorge Macaya
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SonG
  ****

  Čekání na půlnoc nebylo ještě nikdy tak nervydrásající.....naprosto jsem se ponořil do strachu a děsu, a film se mi bohatě odměnil. Nebýt pár chybiček, byl by kandidátem na plný počet.(29.8.2008)

 • TheRaven
  ****

  Celkem slušný horor, jehož největší předností byl u mě zajímavý děj a především skvělá vizuální stránka snímku...a taky pochpitelně Kája:-).70%(12.6.2008)

 • claudel
  ***

  Je téměř nemožné zajít si ve Francii na český film, takže když jsem zjistil, že v tomhle hororu hraje Karel Roden, tak jsem šel aspoň na něj. Sál zel prázdnotou, český herec přitáhl asi deset lidí, z nichž do konce se dodívalo asi šest. Děj zasazený do ruských lesů mi připadal dostatečně děsivý, takže jsem z kina neutíkal. Jen jsem nechápal, proč si takový film vybrala trojice postarších dam. Patrně se domnívaly, že jde o zcela jiný žánr, soudím dle názvu.(3.6.2007)

 • misterz
  ***

  Tomuto snímku nemôžem uprieť skvelú atmosféru, ktorú živí hlavne prostredie zdanlivej samoty uprostred lesov, z ktorej nie je úniku, kamera a slušné herecké výkony. Tiež tu diváka často prekvapí pocit absolútnej beznádeje a skľúčenosť z neriešiteľnej situácie. Názov filmu teda skvele vystihuje aj pointu. Žiaľ vymenované pozitíva výraznou mierou degraduje prekombinovaný a zbytočne zamotaný dej na podklade akejsi časovej sľučky, ktorej logika tu však často akosi nefungovala. Silnejší priemer. 65/100(19.9.2014)

 • forsythia
  ****

  Když mě vyděsí divné zvuky v domě za bílého dne, je to známka, že byl horor kvalitní. Děsivá atmosféra místy možná malinko rozmělněná zdlouhavostí některých pasáží, ale to se dá odpustit. V závěru už se o nějaké zdlouhavosti rozhodně mluvit nedá - skvělá gradace a sice očekávaný, ale v daném žánru smysluplný a (pochopte mě) "dobrý" závěr.(28.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace