poster

Smrti napospas

 • Španělsko

  Abandoned, The

 • Španělsko

  Abandonados, Los

 • Slovensko

  Bezmocní

Horor

Španělsko / Velká Británie / Bulharsko, 2006, 96 min

Režie:

Nacho Cerdà

Kamera:

Xavi Giménez

Hudba:

Alfons Conde
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nick Tow
  ****

  Pre lepší zážitok odporúčam pred pozeraním filmu odhodiť "žánrový" meter a predovšetkým čierne okuliare. Abandoned síce môže zafungovať aj ako /filmársky bravúrne zvládnutý/ horror, ale mňa osobne ešte viac rajcoval ten druhý plán, myšlienka o "pretrhnutí" osudovej predurčenosti či ak chcete, prestrihnutí pupočnej šnúry, ktorá nás viaže s minulosťou, "rodovým" prekliatím, opakovaním archetypálnych vzorov, ktorým občas mylne zvykneme vravieť "osud". Teraz si asi od niektorých užívateľov, ktorí pri hororoch radšej tipujú, či nejakú prsatú blondínku "přeřízne" skôr jej amant, alebo psychopat v maske Mickey Mousea, vyslúžim letenku do prdele. Už tam letím. Ja len, že na pečených gaštanoch je lepšie jadro, než ten obal.(13.8.2007)

 • petero
  ****

  AFTER DARK HORRORFEST (Unrest, Reincarnation, The Gravedancers, The Hamiltons, Wicked Little Things, Dark Ride, Penny Dreadful, The Abandoned) Konečne dobrý horor zo sérii After Dark Horror Fest odohrávajúci sa v neopozeranom prostredí, ktorý už zo začiatku zaujme a dá tušiť že sa ho chopil schopný režisér, postupne prekvapí zaujímavým príbehom a čerešničkou na torte je určite Karel Roden.(25.12.2007)

 • Korbitch
  ****

  Možná, kdyby to určitý lidi dokoukali do konce, nedávali by odpady a nemleli hovadiny.(4.2.2011)

 • maseer2
  ****

  bál jsem se, a ne, že ne.. skvělá atmosféra, skvělá vizuální stránka (třeba TAHLE FOTKA z filmu je úžasná), obstojná hlavní hrdinka (je trošku nesympatická no..) a skvělý Karel Roden.. jen posledních 30 minut bylo o něco slabších než první hodina a zklamal mě předvídatelný konec.. a pak tam bylo pár nelogičností (těm se ale u takového typu filmu asi nedá vyhnout) - např. hlavní hrdinka omdlí a najednou je střih a ona jde lesem.. nebo nechápu, jak se skoro na konci dostala zase do toho baráku, ze kterého pak vyběhla.......víc psát radši nebudu, abych nespoileroval.. každopádně 4* budou tak akorát:)(31.7.2008)

 • TheRaven
  ****

  Celkem slušný horor, jehož největší předností byl u mě zajímavý děj a především skvělá vizuální stránka snímku...a taky pochpitelně Kája:-).70%(12.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace