Život nebo něco takového

Život, alebo niečo také

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 100 min

• IQ Tiqe

Dejme tomu, že průměr. Bez Angeliny podprůměr.(4.9.2009)

• Tommassi3

"A kdybys měl tejden, Jacku, co bys dělal ??" - "No jo, asi bych se s tebou vyspal.." ;)(23.4.2015)

• Carth

Achjo... zas komedie, ve který nebylo k smíchu snad vůbec nic. A metaforový proroctví působí v kombinaci s těma na minutu přesnejma a konkrétníma fakt šroubovaně. Jediná záchrana je titulková písnička od Foo Fighters.(8.12.2012)

Definuj film Život nebo něco takového. Ehmm, měl bych asi říct, že je to nebezpečně předvídatelný film s občas trapnýma scénama??? Mnozí z vás by si to tak asi přáli, ale ne! Řeknu na rovinu, že když u tohoto filmu vypnete mozek dostane se vám fakt dobře strávených 100 minut. Můj problém je, že se mi líbí filmy (ale co to povídám já takové filmy zbožňuju) ve kterých hlavní hrdina změní sám sebe a dokáže vám přes obrazovku poslat nějaké poslání. Ať už to poslání bude v podobě přestavení bytu, protože ten v němž bydlí Lanie se vám neskutečně líbí a vy chcete taky podobný a nebo vám tenhle film otevře oči a vy zjistíte, že váš život přeci stojí za to žít. I když si to budete říkat jen pár dnů. Angelina (ano trvalo mi než jsem si zvykl na její blond sestřih) je jako vždy přesvědčivá a já mám takový pocit, že roli přijala taky proto, že je jí hodně podobná (myslím citově a tak...). Závěr: Přesně jak skončil film- Žij každý den jako kdyby byl poslední...(11.8.2007)

Blond Angelina Jolie zjistí, že jí zbývá pouze týden života. Co byste udělali vy? Radši nepomyslet. Dobrá myšlenka. Žij, jako by každý den byl ten poslední.(16.12.2008)