poster

Život nebo něco takového

 • USA

  Life or Something Like It

 • Slovensko

  Život, alebo niečo také

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Na tento film můžete nahlížet ze dvou úhlů pohledu. Buď vám bude vadit, že téma je více méně otřepané a vyčpělé, které jsme v různých proměnných viděli už stokrát, anebo se na tohle vykašlete a budete si jej užívat. Protože tohle je sakra příjemný snímek. Během jeho sledování jsem byl v takové skvělé náladě, že mi absolutně nic nevadilo. A Angelina je sexy. Ona by ten sexappeal mohla vyvážet po vagónech do rozvojových zemí a stejně by jí ho dost zbylo… :-) Ale přeci jen, sluší jí více tmavé vlasy.(4.9.2009)

 • klerik
  ***

  Pred rokom 2000 zbierala Angelina filmové ceny. V novom miléniu sa z nej stala hviezda... Napriek tomu, že už mala za sebou komerčné priemery ako TOMB RAIDER či 60 SEKÚND, v takejto romantickej obyčajnosti by som skôr očakával Sandru Bullock. Hrozne neoriginálne. Nepozerá sa na film zle, ani na blond Angelinu, ale je tu pár takých naivných momentov, že som krútil hlavou. Dávam tri, lebo film sa ani nesnaží byť čímkoľvek viac, než je... Tuctová limonáda...(4.8.2013)

 • igi B.
  **

  Jalová hollywoodština na taková ta všelidská témata s otravně hrající A. J. aneb stokrát vyvařená pohádka nebo něco takového o polepšené blondýně s emocionální krizí... . . . Předpokládám, že pro >televizní paničky< trávící své marné životy kdesi v satelitech a podobných prdelích pro >vyšší střední< bude tenhle film asi jedním ze zásadních kulturních počinů jejich pátečních televizních večerů. No a to je asi tak celý... :-/ - - - - - (Poprvé a naposledy v životě sledováno k drobné užitečné práci nebo něčemu takovému v páteční večer 4.9.2009 na tv Nova, komentář zde znuděný jako něco kolem třicátého - 4.9.2009)(4.9.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Schéma samotné je otřesně klišovité! Mladá kariéristka obětuje vše své práci a myslí si, že je šťastná! Je bohatá, má známého snoubence a nové pracovní možnosti o kterých vždy snila! Pak jí ale jeden bezdomovec sdělí, že příští týden zemře - a jí dojde, že celý její dosavadní život bylo mrhání časem při honu za kariérou. K prozření jí pomůže zpustlý kameraman v podání E. Burnse! A ona si uvědomí, co je ten pravý život, ale už nemá čas! To tu bylo už milionkrát, snad jen s tím rozdílem, že hlavní hrdiny a hrdinky nečekala smrt, ale svatba s pitomcem, práce na druhém konci světa, celibát, nebo něco takového! Nejdhorší je, jak je hrdinka schopná trávit poslední týden života - prohlíží si staré fotky, chodí do práce, celý den stráví s dítětem svého přítele tlacháním o ničem a příbuzných se ptá, jak jsou spokojeni s vlastním životem! Jednou se ožere a zasouloží a to jsou snad jediné dvě věci, které mi přijdou logické v takovéto situaci! No a nakonec to stejně skončí uplně blbě Hollywoodsky - tedy dobře a s ponaučením!...Vlastně až na pár dobrých hlášek je nejzajímavějším na celém filmu blonďatá hlava A. Jolie, ale to už bylo vidět i v 60 sekundách a to s mnohem lepším účesem!(11.8.2007)

 • LiVentura
  odpad!

  Ach jéje... další krásná romantická komedie s krásnými americkými lidmi....(5.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace