Život nebo něco takového

Life or Something Like It

Život, alebo niečo také

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 100 min

DivX/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +výborný hudební doprovod, skvělá dramatická část, zajímavý zážitek z filmu -pořád je to jen Angelina Jolie, která je v hlavní roli, romantická část nestojí za pozornost/// Tenhle film má pro mě své zvláštní kouzlo. Angeliny jsem se z počátku bál, ale k mému překvapení to celkem ustála, tady byla vyjímečně i sympatická. Když jsem ovšem četl námět, tak v jednu chvýli mě zaujal, ale v té druhé jsem se zhrozil, co si na mě scénaristé vymyslí. A naštěstí to nebylo něco nesmyslného, bláznivého, ale celkem realné duševní pochody hlavní hrdinky, u nichž bych se zachoval tak nějak podobně. Velice filmu dopomhl hudební doporov, který je na tento styl filmu dynamický a dobře rozvíjí atmosféru. Atmosféru dramatické části filmu u které jsem byl hlavně v posledních minutách napjatý a nevěděj jak to skončí. A skončilo, mohlo trošku jinak, ale za celkový film po delším uvážení přihazuji čtvrtou *. Tenhle film se mi líbil./// Celkem 70%///(26.2.2007)

Na tento film můžete nahlížet ze dvou úhlů pohledu. Buď vám bude vadit, že téma je více méně otřepané a vyčpělé, které jsme v různých proměnných viděli už stokrát, anebo se na tohle vykašlete a budete si jej užívat. Protože tohle je sakra příjemný snímek. Během jeho sledování jsem byl v takové skvělé náladě, že mi absolutně nic nevadilo. A Angelina je sexy. Ona by ten sexappeal mohla vyvážet po vagónech do rozvojových zemí a stejně by jí ho dost zbylo… :-) Ale přeci jen, sluší jí více tmavé vlasy.(4.9.2009)

• Anrie

A v hlavní roli se nám představuje Robin Sherbacky v podání usměvavé a skoro malinově oceněné Angeliny, která si po Narušení narušila éru dobrých filmů. Tímto počinem se vrátila o něco zpět. Byla sice okouzlující, ovšem ani to filmu nepomohlo, aby během týdenní jízdy po boku smrtky nebyl fádní.(23.4.2015)

• Shit

Přišlo mi neuvěřitelný, že doteď sem ani netušil, že tenhle film s Angelinou Jolie vůbec existuje, ale po skouknutí mi to už neuvěřitelný nepřijde. A propříště bych poprosil Angelinu bez blonaďatýho přelivu(5.9.2009)

• Ant

Slabší průměr, nehorázně šablonovitý příběh, který ničím nepřekvapí. Aspoň, že blond Angelina byla celkem fajn. Jako slaďák na večer ale stačí.(4.9.2009)

• - Natáčení probíhalo v americkém Washingtonu a kanadském Vancouveru. (Terva)

• - Lanie Kerrigan (Angelina Jolie) má na sebe v jednej scéne tričko s logom americkej skupiny Social Distortion. (Jello Biafra)

• - Angelina Jolie soutěžila o Zlatou Malinu v kategorii nejhorší herečka. (Terva)