poster

Život nebo něco takového

 • USA

  Life or Something Like It

 • Slovensko

  Život, alebo niečo také

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *

  Neskutečně utahaná melodramatická nuda. Angelina Jolie nemá co hrát, Tony Shalhoub je tam celkem asi pět minut, Stockard Channing ještě o něco méně. A hlavní hrdinka ne a ne umřít, aby už byl konec.(15.8.2007)

 • Enšpígl
  ***

  Angelina Jolie má v sobě přítažlivost nebo něco takového.Jo a vraťme se k filmu --dobrej nebo nebo něco takového.(29.8.2006)

 • Handle
  **

  Docela dobré, i když občas mě film nudil a blonďaté vlasy Angeliny Jolie vypadaly celkem nepřirozeně.. :)(4.9.2009)

 • Deimos
  ****

  DivX/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +výborný hudební doprovod, skvělá dramatická část, zajímavý zážitek z filmu -pořád je to jen Angelina Jolie, která je v hlavní roli, romantická část nestojí za pozornost/// Tenhle film má pro mě své zvláštní kouzlo. Angeliny jsem se z počátku bál, ale k mému překvapení to celkem ustála, tady byla vyjímečně i sympatická. Když jsem ovšem četl námět, tak v jednu chvýli mě zaujal, ale v té druhé jsem se zhrozil, co si na mě scénaristé vymyslí. A naštěstí to nebylo něco nesmyslného, bláznivého, ale celkem realné duševní pochody hlavní hrdinky, u nichž bych se zachoval tak nějak podobně. Velice filmu dopomhl hudební doporov, který je na tento styl filmu dynamický a dobře rozvíjí atmosféru. Atmosféru dramatické části filmu u které jsem byl hlavně v posledních minutách napjatý a nevěděj jak to skončí. A skončilo, mohlo trošku jinak, ale za celkový film po delším uvážení přihazuji čtvrtou *. Tenhle film se mi líbil./// Celkem 70%///(26.2.2007)

 • klerik
  ***

  Pred rokom 2000 zbierala Angelina filmové ceny. V novom miléniu sa z nej stala hviezda... Napriek tomu, že už mala za sebou komerčné priemery ako TOMB RAIDER či 60 SEKÚND, v takejto romantickej obyčajnosti by som skôr očakával Sandru Bullock. Hrozne neoriginálne. Nepozerá sa na film zle, ani na blond Angelinu, ale je tu pár takých naivných momentov, že som krútil hlavou. Dávam tri, lebo film sa ani nesnaží byť čímkoľvek viac, než je... Tuctová limonáda...(4.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace