Život nebo něco takového

Život, alebo niečo také

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 100 min

• Shit

Přišlo mi neuvěřitelný, že doteď sem ani netušil, že tenhle film s Angelinou Jolie vůbec existuje, ale po skouknutí mi to už neuvěřitelný nepřijde. A propříště bych poprosil Angelinu bez blonaďatýho přelivu(5.9.2009)

Na tento film můžete nahlížet ze dvou úhlů pohledu. Buď vám bude vadit, že téma je více méně otřepané a vyčpělé, které jsme v různých proměnných viděli už stokrát, anebo se na tohle vykašlete a budete si jej užívat. Protože tohle je sakra příjemný snímek. Během jeho sledování jsem byl v takové skvělé náladě, že mi absolutně nic nevadilo. A Angelina je sexy. Ona by ten sexappeal mohla vyvážet po vagónech do rozvojových zemí a stejně by jí ho dost zbylo… :-) Ale přeci jen, sluší jí více tmavé vlasy.(4.9.2009)

Pred rokom 2000 zbierala Angelina filmové ceny. V novom miléniu sa z nej stala hviezda... Napriek tomu, že už mala za sebou komerčné priemery ako TOMB RAIDER či 60 SEKÚND, v takejto romantickej obyčajnosti by som skôr očakával Sandru Bullock. Hrozne neoriginálne. Nepozerá sa na film zle, ani na blond Angelinu, ale je tu pár takých naivných momentov, že som krútil hlavou. Dávam tri, lebo film sa ani nesnaží byť čímkoľvek viac, než je... Tuctová limonáda...(4.8.2013)

Angelina Jolie má v sobě přítažlivost nebo něco takového.Jo a vraťme se k filmu --dobrej nebo nebo něco takového.(29.8.2006)

• Handle

Docela dobré, i když občas mě film nudil a blonďaté vlasy Angeliny Jolie vypadaly celkem nepřirozeně.. :)(4.9.2009)

• - Angelina Jolie soutěžila o Zlatou Malinu v kategorii nejhorší herečka. (Terva)

• - Ve filmu si sami sebe zahrají reportéři Vancouverské televizní stanice BCTV Pamela Martin a Jill Krop. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Washingtonu a kanadském Vancouveru. (Terva)