poster

Hrdinové letu 93 (TV film)

 • Česko

  Let, který se bránil

 • Velká Británie

  Flight That Fought Back, The

Drama / Dokumentární

Velká Británie / USA, 2005, 90 min

Režie:

Bruce Goodison
 • flanker.27
  **

  Trochu obtížné hodnocení, ale nakonec to tvůrcům napálím, sami říkají něco jako: "následující události nebyly z černých skříněk dosud zveřejněny" a hned potom nám předvedou, jak že to mělo přesně být. Tomu říkají dokument? Hlavní náplň pak tvoří vata, kde každý pozůstalý hodnotáí toho svého příbuzného jako toho hlavního hrdinu, co dělal to a to. Jejich postoj sice chápu (teda až na tu babču, která se tam vypínala pýchou, jako by ani ztráty svého syna neželela), ale není to něco, z čeho bysme se toho moc dozvěděli. Kol a kolem omýlání známých faktů, dohadů a čirých spekulací.(20.9.2006)

 • Mitisko
  odpad!

  Niektoré informácie v dokumentu niesú pravdivé, čierna skrinka sa nenašla a ďalšie "nevysvetlitelné" veci dokument vobec neskuma - bere oficialnu verziu za pravdivu aj napriek nezrovnalostiam ktoré sa v príbehu vyskytujú ... velmi slabé zaujaté očividne financované bastardami americkými(17.8.2013)

 • Mbeast
  **

  Já nevím, je to strašně americký. Navíc hodně delší než by mělo být.(30.8.2008)

 • Sokkk_y
  ***

  Dnes (11.9.2006) nám tento dokument pouštěla učitelka ve škole, abychom si připoměli 5. výročí teroristických útoků na USA. Je to takový ten typ katastrofického dokumentu, které zrovna nemám rád. Po celou dobu totiž pozustalí obětí jen říkají, jací byli jejich blízcí hrdinové, stateční, a že by určitě udělali tohleto i tohleto. Možná to ode mě zní sobecky, ale já prostě tyhle filmy moc nemusím. A vzhledem k tomu, že nám snímek promítla učitelka první dvě hodiny, většinu filmu jsem málem prospal. Hrdinové letu 93 jsou proto pro mě rize průměrný dokument...(11.9.2006)

 • eye candy
  **

  Dokumentární TV film, který neobsahuje prakticky žádné informace nemusí být nutně špatný, jste-li skálopevně přesvědčeni o tom, že divák je blb, kterého spíš zajímá velká spousta vymyšlených keců o charakterových vlastnostech pasažérů (typu -on si nikdy nenechal nic líbit, nenechal by se od něko terorizovat- ) a nedojde mu, že "The Flight That Fought Back" původně neměl být vlastně vůbec dokument, ale pokračování "Air Force One", ze kterého se bohužel vyklubala tak nudná a neakční podívaná, že jediný co tuto hromádku neštěstí mohlo ještě resuscitovat byla nálepka TV dokumentu(31.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace