poster

Hrdinové letu 93 (TV film)

 • Česko

  Let, který se bránil

 • Velká Británie

  Flight That Fought Back, The

Drama / Dokumentární

Velká Británie / USA, 2005, 90 min

Režie:

Bruce Goodison
 • Mbeast
  **

  Já nevím, je to strašně americký. Navíc hodně delší než by mělo být.(30.8.2008)

 • Laurent
  *

  Má to být dokument, ale ve skutečnosti je to prvotřídní fikce. Ve světle nových důkazů to mnode vyznělo dokonce jako fraška.(30.8.2008)

 • Matty
  ***

  Pochopitelně se to nedá srovnávat s Letem číslo 93, ale pokud se z jakýchkoliv důvodů chcete o pasažérech onoho osudového letu dozvědět více informací, koukněte na to. Sice to mohlo být kratší a snaha o zachycení těch nejvypjatějších okamžiků nemusela být prezentována maximálně roztřesenou kamerou, ale v rámci (proti)teroristické osvěty se jedná o stravitelný kousek.(11.9.2006)

 • flanker.27
  **

  Trochu obtížné hodnocení, ale nakonec to tvůrcům napálím, sami říkají něco jako: "následující události nebyly z černých skříněk dosud zveřejněny" a hned potom nám předvedou, jak že to mělo přesně být. Tomu říkají dokument? Hlavní náplň pak tvoří vata, kde každý pozůstalý hodnotáí toho svého příbuzného jako toho hlavního hrdinu, co dělal to a to. Jejich postoj sice chápu (teda až na tu babču, která se tam vypínala pýchou, jako by ani ztráty svého syna neželela), ale není to něco, z čeho bysme se toho moc dozvěděli. Kol a kolem omýlání známých faktů, dohadů a čirých spekulací.(20.9.2006)

 • Mitisko
  odpad!

  Niektoré informácie v dokumentu niesú pravdivé, čierna skrinka sa nenašla a ďalšie "nevysvetlitelné" veci dokument vobec neskuma - bere oficialnu verziu za pravdivu aj napriek nezrovnalostiam ktoré sa v príbehu vyskytujú ... velmi slabé zaujaté očividne financované bastardami americkými(17.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace