Černá bible (video film)

Bible Black

Animovaný / Erotický / Horor

Japonsko, 2001, 6x28 min

Jasujuki Mutó

Hodně kontroverzní záležitost....je hezké sledovat, že dokud to nevyšlo v jednom nejmenovaném týdeníku, zářilo tu na nás tohle hentai červenými barvami.....jakmile ale hodnotí větší procento populace, začne se najednou na povrch linout jakési znechucení, či odpor. Kritizovat hentai je jako kritizovat porno...když se vám to nelíbí, proč jste si to vůbec pořizovali. Všeobecně známá věc, že papír snese téměř všechno je jasným důvodem, proč asi vzniklo hentai. Všichni jsme obdařeni fantazií a Japonci se prostě nebojí ji nakreslit......jestli se vám to nelíbí, prostě se na to nekoukejte...(22.1.2009)

Tak tohle je moje druhá zkušenost s hentai anime a musím říct, že vzhledem k žánru se jedná o hodně dobrou podívanou. Tohle už je trošku víc, než jen obyčejné porno. V pornech působí jakákoliv snaha o zakomponování příběhu rozpačitě, ono se taky není moc proč snažit, ale v Bible Black se o to pokusili a funguje to slušně. Černá magie vysloveně vybízí k tomu, být použita jako námět erotického filmu a zde se to, opakuji v rámci žánru, daří skvěle. Nejedná se sice o žádnou hlubokou zápletku, ale o povrchní náčrt, do kterého jsou napasovány jednotlivé hentai pasáže, ale to samozřejmě stačí. Kresba i animace jsou na slušné úrovni, scénář jednotlivých p scén nemá chybu a sympatické je i to, že atmosféru čarodějnictví nekazí toporné herecký výkony, protože všichni jsou kreslení.(23.2.2009)

1+2/6 - 2009 - 60%(13.3.2009)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné počítačové hry společnosti ActiveSoft. (Terva)