Černá bible

Animovaný / Erotický / Horor

Japonsko, 2001, 6x28 min

Jasujuki Mutó
  • zelvopyr

... to jako vážně berete tohle extra explicitní porno (že jej pojmenujeme hentai nic nemění) za filmové dílo určené k hodnocení a ne jen procvičení ruky? ... já to neodsuzuji, jen se divím...(19.10.2011)

Vzhledem k žánru solidně propracovaný příběh, který valnou část velmi explicitních scén (jsou vlastně explicitnější než skutečnost) odůvodňuje. Slabší ****.(3.12.2007)

Bible Black sice obsahuje prvky svérázně pojaté středoškolské romance, pro nadsázku tu ale žádný prostor nezbyl. To ale neznamená, že by dílo nebylo plné nechtěného humoru. Jako vítanou přidanou hodnotu k absurditě série jako takové lze přibrat český dabing, jímž je DVD opatřeno. Jeho tvůrci si s kresleným pornem poradili se stejně odzbrojující neumětelskostí, jakou jsme mohli zakoušet v devadesátých letech ve zvukové stopě českých VHS vydání amerických béčkových filmů. - více v recenzi na Rejže.cz (autor Antonín Tesař).(17.4.2011)

• Caelos

Japonci jsou největší úchylové na světě, protože v jaké chorobné mysli se může zrodit taková ptákovina jako hentai. O tom Bible Black je. Souloží se a souloží a pořád souloží. Celé je to slepené obyčejnou zápletkou a okořeněné jedněmi z nejdebilnějších dialogů co jsem kdy viděl. I nadabované porno z osmdesátých let nadabované jedním chlapem má větší kvalitu. Jediné +, bylo to pěkně nakreslené. Jinak totální odpad!(21.1.2009)

Tak tohle je moje druhá zkušenost s hentai anime a musím říct, že vzhledem k žánru se jedná o hodně dobrou podívanou. Tohle už je trošku víc, než jen obyčejné porno. V pornech působí jakákoliv snaha o zakomponování příběhu rozpačitě, ono se taky není moc proč snažit, ale v Bible Black se o to pokusili a funguje to slušně. Černá magie vysloveně vybízí k tomu, být použita jako námět erotického filmu a zde se to, opakuji v rámci žánru, daří skvěle. Nejedná se sice o žádnou hlubokou zápletku, ale o povrchní náčrt, do kterého jsou napasovány jednotlivé hentai pasáže, ale to samozřejmě stačí. Kresba i animace jsou na slušné úrovni, scénář jednotlivých p scén nemá chybu a sympatické je i to, že atmosféru čarodějnictví nekazí toporné herecký výkony, protože všichni jsou kreslení.(23.2.2009)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné počítačové hry společnosti ActiveSoft. (Terva)