poster

Stopy krve

 • Německo

  Blood Trails

 • SK název

  Stopy krvi

 • SK název

  Milenec

Horor / Thriller

Německo, 2006, 87 min

Režie:

Robert Krause

Komentáře uživatelů k filmu (61)

 • Dever
  **

  // Production Companies: Abnormal Pictures //(14.5.2011)

 • tron
  *

  „Potom začal byť... veľmi brutálny.“ – „Možno by som mal aj ja.“ Prvý cyklistický slasher, aký som kedy videl a dúfam, že aj posledný. Nemci sa zasa raz vytiahli: nezrozumiteľný strih, hnusná výprava, nelogický scenár (ani sem všetky tie sprostosti nebudem vypisovať), hysterická nesympatická krava ako titulná hrdinka, čajový pokus o titulného zlosyna, odporná kamera a trápne dialógy. Čakal som blbosť, ale blbosť, ktorá aspoň diváka pobaví. STOPY KRVI ma však iba srali a nič viac. Keď hrdinka šliape do pedálov a zrazu padne do vodopádu, už vás nič neprekvapí.(19.4.2009)

 • dwi
  odpad!

  Stopy krve se mění v survival hlavně pro diváka, aby takovou bejkovinu vydržel až do konce. Fandové cyklokrosu, houbaři a zálesáci si mohou jednu hvězdičku připočítat.(1.4.2007)

 • sniper18
  ***

  Je to priemerný hororový thriller. Má celkom dobrý príbeh o žene, ktorá sa so svojim priateľom rozhodne ísť na ciklistický výlet do hôr, kde ich ale napadne brutálny cudzinec, čo prežije len žena a tak musí bojovať o svoj život, no zabijak jej pokoj nedá. Spracovanie nie je najhoršie, ale je skôr sklamaním, úvodná desaťminútovka pôsobí maximálne nezaujímavo, ale potom sa už našťastie dej presunie do hôr, kde sa už je na čo pozerať, minimálne na to prostredie, pričom sa už väčšinu času striedajú lepšie chvíle s horšími. Síce celá záverečná fáza nie je moc dobre podaná, ale ani filmu moc neubližuje. Ale veľmi ma tu mrzí postava zabijaka, určite by som mnoho viac ocenil nejakého neznámeho vraha ako chvíľkového milenca hlavnej hrdinky, čo mu uberá na rešpekte. Čo sa týka tých hlavných, teda thrillerových, prípadne krvavých scén, tak mám z nich priemerné pocity, svojim štýlom mi pripomenuli klasiku Stopár, teda záporák hlavnej postave neubližuje, ale zároveň zabíja všetkých, ktorí by jej mohli pomôcť, síce z úmrtí moc vidieť nie je, takže tu ani nie je o čo stáť, ale zase celkom dobre pôsobia rôzne ukrývačky a sledovačky ako časť pri drevorubačoch. Herecké obsadenie ma v ničom nezaujalo, hlavná hrdinka je nudná a nesympatická, vrahovi zase chýba potrebná charizma, prípadne niečo, čo by mu navyšovalo rešpekt a okrem nich dvoch tu už nie je žiadna výraznejšia postava. Réžia je určite sklamaním, prakticky po všetkých stránkach sú tu cítiť viac alebo menej výrazné nedostatky, napätie funguje možno v jednej, dvoch scénach a podobne je na tom aj technická stránka, aj keď za ten slabší priemer by sa označiť dala. Ako jednoduchá zábavka na jeden večer film Stopy krvi celkom funguje, takže nie som moc sklamaný, ale určite sa to dalo ešte výrazne vylepšiť. Objektívna kvalita filmu- 52%, film sa páči mne na 57%.(5.9.2007)

 • Hitman_47
  odpad!

  Další kousek z řady amatérských horrorů, který neměl spatřit světlo světa....scénář je plný nelogických děr, herci byli vybrání přímo z transportního kontejneru putujícího z Ukrajiny, takže hrají naprosto příšerně...postavy jednají naprosto nelogicky (někdy jen tak, aby to vypadalo "cool"), navíc je hlavní představitelka naprosto nesympatická. A jinak jako obvykle nuda, nuda, nuda.(29.9.2006)

 • Darren
  *

  Ačkoliv jsem jeden z posledních, kdo by si mohl říkat fanoušek žánru, kvalitní filmařinu poznám a dokážu ocenit. Ne každý holt má talent natočit dobrý horor a režisér tohoto, ve všech směrech divného (výstižnější slovo hledám marně) pokusu, ho podle mého prostě nemá. Film naprosto bez atmosféry a napětí, který jsem prozíval, si ode mě lepší hodnocení nevyslouží. Na druhou stranu musím přiznat, že k odpadu má poměrně daleko a po filmařské stránce je mnoho horších. 3/10(13.9.2006)

 • castor
  **

  Vskutku zajímavá vražedná zbraň (partner hlavní hrdinky), to se jen tak nevidí. I když u Němců je možné všechno. Nebylo moc kde brát, chyběla atmosféra, napětí, nějaká scéna s přidanou hodnotou. O žádný vyloženě žánrový suterén se sice nejedná, ale můj jídelníček po tomhle kousku rozhodně není pestřejší.(31.7.2014)

 • JAn
  *

  Bicyclehorror, který se šíleně táhne a nudí. Málo postav, málo vražd, odporná hlavní hrdinka, které přejeme jenom smrt a k uzoufání trapný zabiják. I těch dialogů je méně než na komunálním sjezdu hluchoněmých.(7.5.2007)

 • Deimos
  **

  DVD/// Obsazení 1/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +později docela dusná atmosféra, závěr -po všech stránkach minimalistický film, špatná kamera, téměř bez hudby, ubohý záporák, nesympatická hlavní hrdinka/// No dá se to přežít, ale je to zbytečný film. Vrah na kole. I takto by se to mohlo jmenovat. Málo vražd, málo herců, všeho je málo, jen minut je hodně. Tenhle snímek můžete vynechat./// Celkem 32%///(16.6.2008)

 • Hellblazer
  ***

  Ďalší prírastok do rozrastajúcej sa rodiny nízskorozpočtových hororov, tento krát jeden survivar horor s dávkou exploitation. Príbeh je veľmi jednoduchý, herci sa dajú spočítať na prstoch dvoch rúk, z toho väčšina nevydrží vo filme dlhšie než jednu minútu a minimum dialógov, no napriek tomu dokáže film zaujať. Natáčalo sa na digitálnu kameru čo rozhodne pomohlo a aj vďaka tomu sa podarilo vytvoriť výbornú vizuálnu stránku, ktorá je navyše podporená hudbou, ktorá tu skutočne pracuje pre film a všetko to skvelo graduje až do finále v ktorom sa exploitation prejaví naplno...ale hej, nelogickostí tu je plno...(10.9.2006)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Průměrný hororek, který se mi docela i líbil... 3*(2.2.2010)

 • duklak2
  *

  Nalákal mě obsah filmu, který je dokonale napsán. Jenomže je to to jediné co vás upoutá, protože samotný film vás tak unudí, že se ani nebudu divit, že ho nezhlédnete celý. Ta jedna hvězda je jen za ten obsah.(30.1.2010)

 • eraserhead666
  odpad!

  Nudné, nezáživné, suché, tuctové, neoriginální, hloupé a zcela bez atmosféry. Navíc se strašně suchým až nijakým záporákem. Jak mi byla hlavní hrdinka nějak vnitřně sympatická a i já bych ji rád napsal své telefonní čísl na ruku, záporák vůbec, ten mi byl spíše k smíchu. Pár logických opomenutí, která až bijí do očí už nejsou ani tou třešničkou na dortu. Natočené stylem – úvod, vata, nepovedená akce, vata, rádoby atmosféra, vata, vata, vata, trocha „psychologie“ vata, vata, vata. Vítězství vaty nad vším ostatním.(3.8.2011)

 • Vyrida
  *

  Přestože thrillery z přírody přímo miluji a patří tedy zároveň i do mé oblíbené žánrové kategorie, tak na Blood Trails budu chtít co nejrychleji zapomenout. Tak v prvé řadě je film strašně stereotypní, protože snad jeho celou polovinu časové stopáže, si budeme užívat pouze pohledu na záda hlavní herečky, která v afektu pobíhá celá udýchaná po lesních kopcích a hledá někoho kdo by ji mohl pomoci. Další problémem je počet herců, který by se dal spočítat na jedné ruce invalidního dřevorubce. Je to směšné, že vedlejší herci si užijí na plátně svou minutku slávy jenom proto, aby o pár vteřin později mohli v klidečku bez jediného vysloveného slovíčka spokojeně prdět do hlíny. Šokoval mě i zvukař, protože film je z drtivé většiny tvořen bez jakéhokoliv tónu či nějaké dramatické melodie a místo toho posloucháme praskání větviček a cvrlikání lesních ptáčků, což sice možná potěší všechny houbaře, ale nevystraší ani pětileté dítě. Takže když to všechno sečtu i spolu s trapným koncem a nesympatickým hereckým obsazením, tak nemůžu hodnotit jinak, než osamocenou jednou hvězdičkou a to jen za některé okolní záběry matky přírody, která se stejně může po chvíli okoukat a z filmu, tak nezbyde bohužel naprosto nic pozitivního.(24.11.2010)

 • Pet
  ****

  Unfaithful Girl Who Ride Up a Mountain But Didn't Ride Down.(4.3.2007)

 • kinghome
  *

  Tohle fakt nechceš :D Nádherná výprava do minulosti za Německou úžasnou kamerou a dokonalým střihem! Hééj to byla taková píčovina, nechutně natočený, debilně zahraný a děj? To Němci asi neznají, prostě bulšit největšího kalibru, jedna hvězdička za to, že jsem se u pár scén vážně bavil.(30.7.2014)

 • Jino
  *

  Zase jsem na dlouhou dobu vyléčen z německých filmů. Stopy krve se snaží jít ve šlépějích amerických slasherů v nichž vrah terorizuje svoji oběť tím, že ji před očima zabije někoho jiného a ona jen o vlásek stále uniká jeho nabroušené zbrani. Prostředí zelených lesů a pohoří funguje jako perfektní záminka zamilované dvojici k výletu na horských kolech. Problém nastává až když se poblíž objeví milenec se svými nekalými úmysly. Místy opravdu nelogický až nepochopitelný děj má docela pěkné kulisy. Setkává se však s nesympatickou hlavní hrdinkou, vrahem pitomcem, děravým scénářem, špatným střihem a celkovým lookem typicky německého filmu, nad jehož provedením některých vražd, zůstává až rozum stát (doteď se směju využití ozubeného kolečka v praxi). Na jedno podívání, víc ne. Slabých 30%(2.2.2010)

 • SOLOM.
  **

  Blood Trails jsou podprůměrným filmem, který stačí vidět jen jednou. Spousty nelogických scén a otřesná kamera jsou hlavní příčinou proč u mě tenhle snímek zrovna dvakrát nezabodoval. Potvrdilo se tím jen pravidlo, že německé filmy stojí většinou za…..Kdyby se z toho vystříhaly všechny zbytečnosti a nekvalitní záběry, tak by z toho zůstal docela příjemný dvaceti minutový kraťas, kterému bych dal mnohem větší hodnocení(31.1.2010)

 • demented
  ***

  Filmu by určite prospela kratšia stopáž. Nekonečné naťahovanie naháňacích/skrývacích scénok zbytočne brzdí, v dôsledku čoho pôsobí film veľmi nudným a uspávacím dojmom. Mne sa podarilo zaspať minimálne 3 krát a to som ho pozeral cez deň :)(26.9.2006)

 • cariada
  **

  Film postavený na jízdě na kole, ano do té doby je to vše v pořádku, je to něco co tu ještě nebylo. Jenže celé je to příliš fádní od začátku filmu víme kdo je vrah a kdo obět. Vzhledem k tomu, že na víkend jede mladý pár a někdo je sleduje a vzápětí napadne. Je to příliš jasné a bez nápadu. Prostě málo lidí a tak přibudou náký ty kolemjdoucí, aby se bylo na co koukat. Atmosféra po nezáživném začátku trochu poskočí, ale graduje až na konci, zbytek je jen výplň nudy. Hlavní hrdinka je docela nesympatická a ani nijak moc hezká , na to aby jí člověk nák zvlášt fandil. (řikal jsem zabij ji v první půl hodině a ušetři nám čas) Celkově je to nedomyšlené, nápad dobrý , ale málo rozvynutý.(5.2.2010)

<< předchozí 1 2 3 4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace