Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• Dever

// Production Companies: Rigel Entertainment //(9.6.2011)

• Gilmour93

O úrovni této narůžovělé anomálie netřeba polemizovat, ale rád bych přidal k dobru historku, kterak se údajně seznámili autor Dean Hamilton a Pamela "dvě největší bóje na pláži Mitche Buchannona" Anderson. To se takhle jednou pan režisér procházel po parku ve Venice, když potkal Pam venčící svého trpasličího pudla v ceně rok staré Octavie. Známý svým strachem ze psů, hned se na ni obořil: „Jak to, že ten váš čokl nemá košík?!“ načež mu silikonová stará Belgie bezelstně odvětila: „My ale nejdeme nakupovat.“ A co on na to? „Promiňte, to jsem nevěděl..“ V rámci objektivity musím dodat, že kdybych se živil například opravami kabelovky, zazvonil u dveří bytu a otevřela mi v průsvitném župánku Denise Richards a s tím, že je zrovna úplnou náhodou ve sprše její nadržená kamarádka Pam, mě pozvala dál, tak asi nebudu přikládat váhu intelektuálním schopnostem a půjdu prostě opravit ten kabel…(1.2.2011)

• NinadeL

Podobný koncept jako Troškovy Kameňáky, ale kupodivu bych byla radši, kdyby to skutečně byla jen nekonečná řada hraných vtipů o blondýnách. Což bohužel není, takže veškeré mínusy jsou tady za pokus o příběh.(10.9.2009)

Blondýny vybarveny přesně dle vtipů, obě úplně blbé a vymaštěné s neuvěřitelnou porcí štěstí. Vše je uděláno tak, aby to do sebe zapadalo a náhodné situace vyúsťují v dokonalý omyl, který se na první pohled zdá být něčím jiným. Hodnotím vysoko, protože ostatní jsou moc krutí.(20.4.2014)

• LiVentura

Tyto filmy opravdu našinec asi nikdy nepochopí.!!!!(12.3.2010)

• Smok

Po Baywatch, Barb Wire, a V.I.P. - Agentúra Vallery Ironsovej prišla od Pamely ďaľšia ťažká a zákerná rana pod pás. 95 minút chytania sa za hlavu s otázkou či je toto vôbec možné. Pľuvanec do tváre komediálnemu žánru. Pozor, po dopozeraní (to však zvládne málokto) hrozí divákovi prudké zníženie IQ a zvýšenie tlaku krvi.(26.10.2008)

• Pilda17

Ubohá komedie, která nemá obdoby.. 1/10 = 5%(8.3.2011)

• salahadin

Blbá a blbější.(20.11.2008)

• Webb

Tohle snad není možný nebo byl tento film vyrobený na konkurs o nejhorší komedii a já jsem to nedocenil?(31.12.2008)

• Roman.Ticka

Chtěla jsem zjistit, co je pravdy na vtipech o blbých blondýnách. Blondýny jsou obvykle něžné a sladké už od pohledu, a tak většina chlapů měkne, objeví skryté ochranitelské emoce a totálně zblbnou. Naproti tomu brunety musejí makat až se z nich kouří, protože vypadají jako mrchy a nezapřou v sobě kus chlapa. No ale holkám to stejně slušelo a Pamela je kus i ve 40!(1.2.2011)

• Pepinec

Já vlastně ani nevím, za co jedna hvězda. Patrně to nebylo zas až tak hrozné na šedesátý nejhorší film na ČSFD...:-) Třeba ho ta moje jedna hvězda vytáhne o místečko nahoru.(12.3.2010)

• juta

Co jinýho čekat od bloncek s vymaštěnou kebulí... Párkrát se tu člověk dokáže něčemu zasmát, ale většinou to bylo docela trapný. (21.4.12)(21.4.2012)

Mám rád Pamelu Anderson, Denise Richards už tolik nemusím. Mě to bavilo, protože tento film ukázal jak je báječné se bavit na úkor druhých, v tomto případě blondýn, a rozhodně to není laciná sonda do hlubin bllondaté duše. Je to totiž čistá a zábavná kravinka, kterou doporučuji všem co si myslí, že blondýny jsou tupé. Pamela a Denise dokazují, že si umí ze sebe udělat legraci.(15.1.2009)

• ladko

Sám neviem, čo som vlastne od tohto filmu čakal, ale tak mi treba. Ale pozrieť si taký odpad raz za čas nezaškodí, aspoň potom viac doceníte dobrý film...Dve hlavné hrdinky sa predháňajú v tom, ktorá má menšie IQ. Ale bohužiaľ nie je to vtipné(keď si niekto nevie zapamätať svoje meno; nevie či je 25000 menej alebo viac ako 250000 a tak podobne - mne to jednoducho vtipné nepripadá...). A k tomu všetkému tu máme ešte prdiacu korytnačku - "úžasné". Keby to bolo aspoň také zlé, že by ste sa na tom mohli smiať, ale nie je to tento prípad. Ani kvôli prednostiam halvných dvoch predstaviteliek sa to neoplatí pozrieť, ženy ostali zahalené a Pamela vyzerá už poriadne staro.(20.6.2008)

• mysiak

Jéj, ja som známa blondýnka (Pamela Anderson)...ja nie som blondýnka, ale to neva (Denise Richards)...skúsme natočiť komédiu...a bohužiaľ ju natočili...hodina a pol vtipov?...asi ťažko...ani na blondýnky sa nedá pozerať..no dík, idem to asi radšej zapiť...(3.10.2008)

• virus10

Tak tohle je totální demence!! Už nikdy víc!!(28.2.2009)

• Z0oMb3E

Sú filmy, ktoré predbehli svoju dobu a dôvod ich nízkeho raitingu je to, že ich súčasníci nepochopia. A sú filmy pri ktorých môžete byť na drogách, tesne pred otravou alkoholom či sčadení ako Bob Marley a nepochopíte prečo niekto takúto sračku natočil. Mal som česť film sledovať asi 10 minút vrátane úvodnej animácie a moje IQ sa začalo rovnať hlavným hrdinkám či herečkám (to je jedno). Film je natočený tak, aby ho pochopila aj samotná Pamela. Preto sa nečudujte, že je na takej vysokej inteligenčnej úrovni. xDD(21.6.2010)

• Shr1nK

To byla stráta času. Děj je uplně o ničem. Vím, že ve filmu jde o blbost, ale tohle je moc. Herci úplně trapní i ten humor stál vyloženě za hovno. To bych si šel radši zaběhat. Film si zaslouží alespoň jednu hvězdu => viděl jsem i horší, které fakt stály za odpad! 10%(16.3.2009)

• hladass_666

Debilní a debilnější...(2.7.2009)

• blackrain

Uživatel Salahadin to řekl za mě. Já k tomu jen dodám, že je to pěkná blbost.(12.3.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6