Případ nevěrné Kláry

Prípad nevernej Kláry

Case of Unfaithful Klara, the

Itálie / Česko, 2009, 92 min

• BloodMax

Zvláštní děj, zápletka stála za prd starý báby a toho sexu a plácání o nevěře tam bylo příliš.(9.9.2009)

• paascha

První nutkání to vypnout přišlo už při úvodních titulcích, poslední cca 10 minut potom. Takže jsem to neviděl ani zdaleka celé, ale i ten kousek mi stačil. Shit o hnusných lidech, který si hraje na umění jen proto, že je točený v Praze. makarón ať si točí o mafii nebo o pizze, ale ne o nás, to nejde.(14.12.2009)

• Psema

Telenovela + vieweghovská demence / příšerná režie + herci = konečně k nám dorazilo italské soft-porno. Gratulace.(13.6.2009)

• Smok

Ako tak čítam komenty, Michal Viewegh sa asi veľkej obľube u susedov neteší... Ja zase nemám rád lacné telenovely a odporné soft porno snímky, ktoré človeka nevzrušia, ale zhnusia. Normálne ma to stálo námahu, tento taliansky paškvil dopozerať, takže suma sumárum jedna hviezda pre Kláru a vlastne ani neviem za čo.(8.12.2009)

• castor

Když bych měl porovnávat s jinými ryze českými dítky za poslední roky (Bestiář, Panic je nanic, Jak se krotí krokodýli, Experti), tak mi z toho Klára nevychází tak úplně tragicky, jak mnozí píšou a vědátorsky líčí. Jasně, schází jí lehkost, vtip, nápad.. a neustále se bere smrtelně vážně.. ale leccos tu překvapivě funguje. * až **..(9.12.2010)