Případ nevěrné Kláry

Prípad nevernej Kláry

Case of Unfaithful Klara, the

Itálie / Česko, 2009, 92 min

• ecceHOMMO

Láska -- žiarlivosť -- hádka -- hnev --nevera -- láska. Absurdné konanie niekedy dovádza ľudí k absurdným činom ( či už tých ktorý boli absurdný na začiatku , alebo tých ktorých sa tie činy dotýkajú).(24.11.2009)

• PinokKio

My si tady všichni tak pěkně pícháme .. Vždycky jsem chtěl vidět film s do češtiny předabovanou Geislerovou - ta výjimečně celejch 92 minut nesouložila .. i proto odpad.(6.12.2009)

• bassator

Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekal a tak jsem ani nebyl zklamaný když jsem vůbec nic nedostal... - 8. 11. 2010 - 10%(10.6.2011)

• castor

Když bych měl porovnávat s jinými ryze českými dítky za poslední roky (Bestiář, Panic je nanic, Jak se krotí krokodýli, Experti), tak mi z toho Klára nevychází tak úplně tragicky, jak mnozí píšou a vědátorsky líčí. Jasně, schází jí lehkost, vtip, nápad.. a neustále se bere smrtelně vážně.. ale leccos tu překvapivě funguje. * až **..(9.12.2010)

• Pavlík

26. 02. 2010 (66.); šmírování není vhodné povolání ani zábava(26.2.2010)

• - Rovnomenný román najúspešnejšieho súčasného českého spisovateľa Michala Viewegha vyšiel roku 2003. Jeho filmovú adaptáciu mal pôvodne realizovať režisér Filip Renč, napokon práva na sfilmovanie zakúpila talianska produkcia a snímka vznikla v produkcii talianskych spoločností Jean Vigo Italia, Medusa Film a českej In film Praha. (ash99)

• - Podle knihy českého spisovatele Michala Viewegha. (M.B)