Případ nevěrné Kláry

Prípad nevernej Kláry

Case of Unfaithful Klara, the

Itálie / Česko, 2009, 92 min

• NinadeL

Nemůžu si pomoct, ale plakát to má krásnej. Ale nejlegračnější na tom je, že je to podobně marná televizní záležitost jako ty jiné koprodukční omyly, které například Aňa točila kolem roku 2000.(21.10.2010)

Přišlo mi, že herci hráli hrozně, ale příběh a krásná žena vedle mě film vytáhli alespoň na 60%. :)(14.6.2009)

Čekal jsem mnohem horší podívanou, samozřejmě nebylo to nijak závratné, ale na devatenáct procent to taky nevidím. Řekl bych, že jde o televizní erotický thriller, jakých v komerční televizi běží tucty. Z Vieweghových adaptací ovšem známe lepší příklady :)(29.12.2012)

• dita.krizova

Říkám si "Jo, drama mám ráda, navíc tohle jsem od Viewegha nečetla, zkusím aspoň film." A ejhle ono to není drama. Údajné drama se záhy totiž proměnilo na změť erotických scén a souloží.(29.2.2012)

• AngelAngie

Nevěřila jsem, že to bude až tolik špatný film, ale bohužel opravdu je. Přemýšlím, zda-li je v tomhle filmu něco, co se mi líbilo? Ne, není. Hrozná ne/podívaná, kterou už si zcela určitě nikdy nezopakuji.(25.12.2009)