poster

Případ nevěrné Kláry

 • Itálie

  Caso dell'infedele Klara, Il

 • slovenský

  Prípad nevernej Kláry

 • anglický

  Case of Unfaithful Klara, the

Drama

Itálie / Česko, 2009, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  ***

  Tak tomuhle přehnaně nízkému hodnocení nerozumím. Vieweghovy knihy jsem nečetla, ale filmy na mě působí zvláštně rozporuplně. Na jednu stranu jsou vtipné a dá se na ně normálně koukat, na druhou stranu jsou o ničem a jedno zhlédnutí mi bohatě stačí... "Případ nevěrné Kláry" je zábavná (a v rámci možností i inteligentní) podívaná s neokoukanými herci, kteří se na své role vyloženě hodí (dabing se podezřele podařil!!!). A i když nejspíš od začátku čekáte, jak to všechno vlastně skončí, nepřipadá v úvahu, abyste film nedokoukali. Btw... Závěrečná písnička od Lucky má šmrnc.;-) 3,5*(13.6.2009)

 • blackrain
  odpad!

  Konec dobrého filmu v Čechách aneb jak rychle vyhodit naspořené peníze do vzduchu spolehlivou trhavinou jménem Viewegh. To měl být příběh na téma žárlivosti a intrik? Tak to jedině za trest.(12.6.2009)

 • PROCESOR
  odpad!

  Film je přístupný až od 15. let, takže kdo nevlastní občanku tak, ať se jde, vyčůrat- vyčistit zoubky- pomodlit a třeba hrát nějaký brutálně krvavý hry, protože ty by neudělaly ve Vašem nevinném charakteru tolik paseky, jako tento film. "Můžeme někoho milovat, ale ne vlastnit a je-li šťastná, tak jak taky". Hm to zní, dobře. Tomu druhému dáme tolik svobody, kolik si zaslouží, neboť je jistě odpovědný. A že žárlivost je nemoc, no i když, kdo nežárlí tak skutečně nemiluje. Tak co je vlastně na tomto snímku špatně? Úplně vše.(12.12.2015)

 • bassator
  *

  Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekal a tak jsem ani nebyl zklamaný když jsem vůbec nic nedostal... - 8. 11. 2010 - 10%(10.6.2011)

 • farmnf
  *

  Toto dílko tedy sračka je prostě nesnesitelné. Trpěl jsem 31 minut ale chtěl jsem to vypnout už v 6. minutě. Běžné porno je určitě na vyšší umělecké úrovni.(20.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace