Ženy mého muže

Kvety Sakury

(neoficiální název)

Slovensko / Česko / Maďarsko, 2009, 85 min

• Shushika

Tenhle film bude v pekle povinnost. V devil's cut verzi. (obávám se, že film by nedával valného smyslu ani pod názvem Kvety sakury a v sestřihu I. Vojnára - takto rozvržený pokus o epizodickou skládačku a la Magnólie nemohl mít šanci na úspěch v žádné ze svých verzí. Neustálé těkání mezi novými a novými (hysterickými nebo naopak apatickými) postavami, polo-nerozvinutými dějovými liniemi, jazyky, a pendlování mezi Prahou a Blavou bylo neuvěčitelně matoucí. Pro postavy tohoto typu bohužel nemám slitování...).(29.10.2009)

• Matty

Takhle to dopadá, když je inspirací filmu cizí slovo. Rodu mužského, neživotného. 35% Zajímavé komentáře: Shushika, klerik(12.1.2010)

• jojinecko

0,5*/5...TRAPAS!!! Na tomto filme je všetko tak zlé, že kategória "odpad" je bližšie než sa patrí... Povedzme, že tuším (veľmi matne) o čom to chcelo byť, ale výsledok je katastrofický. Hrozní herci (vedie policajná dvojica- to je karikatúra jak vyšitá), zmixované "všetko a nič" do jedného veľkého ..ehm NIČOHO, psychológia vycucaná z prsta, postavy trápne a povrchné. Keď čítam oficiálny text distribútora tak neviem či sa mám smiať alebo plakať. Hrôza a des...PS: Film aspoň mierne môže ospravedlniť (možno alibistická) info, že bol prestrihaný bez vedomia režiséra...nečudoval by som sa, lebo ten výsledok na to patrične vyzerá- chaos.(2.1.2010)

• - Zdena Studenková šla po prečítaní vynikajúceho scenára do filmu nadšená. Po prvom zhliadnutí sa však podľa vlastných slov rozplakala so slovami: „Už nikdy viac nechcem točiť žiaden film!" Za obrovské sprznenie dobrej predlohy totiž pokladá režisérovu neschopnosť. (matthew.17)