• Skejpr

Film je kupodivu nejzábavnější a nejlepší právě ve chvílích nejbizarnějších, nezfetovanějších a nejsurrealističtějších. Těch je tu ale málo (týkají se především mrtvého Klepla), zbytek je jen mizerně napsaná pěší roadmovie, která ale není až tak špatná jako Crash Road a tím pádem není zajímavá vůbec ničím.(31.1.2008)

• Psema

Nevtipný shluk trapnosti, jehož jedinými devizami jsou slušná kamera a Robert Rosenberg. Bez nich by šlo skutečně o život.(26.9.2009)

• choze

Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že to asi mělo být vtipné. Ale krk bych na to nedal.(11.11.2008)

Ja bych to tak tragicky nevidel, spis naopak, pac sem se dobre bavil. Steindlera mam rad jako herce i jako rezisera a ani tady me nezklamal. Pribeh je sice jednoduchej a postavy jednaj jak blbove, ale na druhou stranu, je to fakt perfektne svizny a diky ruznejm doplnujicim vidinam a flashbackum pusobi pribeh docela kosate. Jedina skoda je, ze vedlejsi postavy nedostavaj tolik prostoru, zamrzi to hlavne v epizode se Steindlerem a Rosenbergem pri nataceni porna s mimozemstanama, to melo vetsi potencial. Jinak z hercu asi nejvic potesi Klepl a koktajici Nvotova, ale ani Kotek neni spatnej. No a na ceskej film je to fakt pekne natoceny, nepusobi to jak nakej poloamaterskej pokus natocenej nekde v lese za chalupou, sem tam tu je na cesky pomery slusna trikova scena, dobrej napad a nebo perfektni vtipek a jelikoz ma film jen 80 minut a paradni hudbu, tak to utece jakoby nic. Ale scenarista musel bejt asi zhulenej, misty to je fakt desna silenost.(14.10.2008)

Toto je přesně případ filmu, který bilancuje mezi odpadem a celkem zdařilým počinem. Tady píšou, že jde o komedii. Já bych tento film takhle nezaškatulkoval. Ono jde o něco trochu jiného. Film je napůl komedie, horor i naučný a taky napůl blbost. Já vím, že čtyři poloviny neexistují, ale poprosil bych o shovívavost. :-) Jako určitě si myslím, že Dorota zahrála dobře a kupodivu ani Kotek mi tam tolik nevadil. Velká role Boba Klepla mi taky nevadila, Bob mi byl vždycky sympatickej. Ale nejvtipnější asi bylo vidět na konci hvězdy českého pornoprůmyslu. To se jen tak nevidí :-D....no ikdyž :D:D....Nebudu to rozvádět a asi bych i ukončil toto hodnocení a s přimhouřením všech očí dávám 3 hvězdičky.(26.9.2009)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)

• - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)