• Sobis87
  **

  Ústřední dvojice v podaní Kotka a Nvotové celkem ujde, ale k čemu to je když je scénář jen změtí různých magořin, které moc nedrží pohromadě a ačkoliv proti „magořinám“ obecně nic nemám, tady to bylo už poněkud za hranicí mého vkusu. Škoda, protože Šteindler je zde jako režisér celkem nápaditý a film je technicky celkem na úrovni (až na tu „nitroděložní“ scénu). Jo a hudební doprovod je naprosto otřesný. 35%(5.2.2010)

 • dobytek
  ***

  No nebylo to zase až tak hrozný, jak jsem očekával. Kokotek předved, že když nehraje s Mádlem ve filmech typu rafťáci, snowboarďáci, čůráci, tak je docela snesitelnej. Pár scének hlavně ze začátku se mi docela líbilo. Hlavně jak si tam dělali prdel z KDU-ČSL. Jenom je škoda, že asi tak od půlky je to převážně takový zmatený pobíhání sem a tam. Co bych na filmu pochválil, to byla hudba. To je docela překvapení, protože hudba u českejch filmů stojí většinou za hovno. A pak mě taky překvapilo, že se tam v menší roli objeví představitelka zdravotnice Vendy z filmu Pějme píseň dohola. Pro mě je to za 3 hvězdičky.(27.9.2009)

 • -OverLord-
  ***

  No docela dobrá psina. Já jsem od toho nečekal vůbec nic, asi tak jako od každýho filmu, na kterej náhodou narazim v televizi a v životě jsem o něm neslyšel. Ale já se skvěle bavil a musim říct, že na český poměry zajímavě natočená komedie, s kapkou hororu, a to já můžu. A to porno se Šteindlerem bylo hustý!(5.2.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

 • - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

 • - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace