• Sobis87

Ústřední dvojice v podaní Kotka a Nvotové celkem ujde, ale k čemu to je když je scénář jen změtí různých magořin, které moc nedrží pohromadě a ačkoliv proti „magořinám“ obecně nic nemám, tady to bylo už poněkud za hranicí mého vkusu. Škoda, protože Šteindler je zde jako režisér celkem nápaditý a film je technicky celkem na úrovni (až na tu „nitroděložní“ scénu). Jo a hudební doprovod je naprosto otřesný. 35%(5.2.2010)

Toto je přesně případ filmu, který bilancuje mezi odpadem a celkem zdařilým počinem. Tady píšou, že jde o komedii. Já bych tento film takhle nezaškatulkoval. Ono jde o něco trochu jiného. Film je napůl komedie, horor i naučný a taky napůl blbost. Já vím, že čtyři poloviny neexistují, ale poprosil bych o shovívavost. :-) Jako určitě si myslím, že Dorota zahrála dobře a kupodivu ani Kotek mi tam tolik nevadil. Velká role Boba Klepla mi taky nevadila, Bob mi byl vždycky sympatickej. Ale nejvtipnější asi bylo vidět na konci hvězdy českého pornoprůmyslu. To se jen tak nevidí :-D....no ikdyž :D:D....Nebudu to rozvádět a asi bych i ukončil toto hodnocení a s přimhouřením všech očí dávám 3 hvězdičky.(26.9.2009)

• Psema

Nevtipný shluk trapnosti, jehož jedinými devizami jsou slušná kamera a Robert Rosenberg. Bez nich by šlo skutečně o život.(26.9.2009)

• Djkoma

Zajímavost opsaná z čsfd: "Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)". Tohle nemůže být pravda, protože po testovacích projekcích by tenhle paskvil nemohl jít do kin ani do jakékoliv jiné distribuce. Vzhledově průměrná herečka s mediální rádobyhvězdou v šílenosti, ke které napsal scénář pacient, bývalý kněz a dalajláma v jednom, z ústavu pro choromyslné s představami o milionkrát pomalejších biologických procesech... Dokud se peníze pro film budou strkat do podobných kravin, tak bych byl raději kdyby se daly třeba nějakým nadacím jako je Naše dítě nebo Konto bariéry (toto není reklama, jen povzdech nad úrovní české kinematografie posledních let...).(29.9.2009)

• choze

Kdybych si měl tipnout, řekl bych, že to asi mělo být vtipné. Ale krk bych na to nedal.(11.11.2008)