• AngelAngie

Škoda té obří přeplácanosti, jinak by film zase tak špatný nebyl. Mě osobně se třeba hrozně líbila kamera.(4.11.2008)

Mně to přišlo hodně zvláštní, nepostrádalo to originalitu, surrealistický styl a také nepřehlédnutelný dramaturgický lapsus. Herci odvedli to, co měli a Milan Šteindler chtěl ukázat, jak se i ve zdejších končinách dá natočit odvázaný film, jaký se běžně točí v zámoří. Neuspěl a to se stává, když někdo přijde se stylem, který nevoní příliš vybíravému publiku, které spíše hledá divácky vděčnější snímky se stokrát provařenými až rozvařenými herci a ohranými zápletkami. Jsem poněkud benevolentnější a nechal jsem na sebe zapůsobit Šteindlerův opus. Pobavil jsem se, i když ne královsky. Film je tady zbytečně moc strhaný, ale to je běžné. V červených číslech se vyskytují finské, korejské a jiné hrůznosti, tak bych se nedivil, kdyby novátorská česká vlna skončila v černé díře podobně jako Hostel a spol. 50%(6.2.2012)

• paascha

Mě to moc nebavilo, i když jsou tu zajímavé momenty(5.10.2009)

• 666teen

Mladý medik po jakési zpářce na lesní chatě naslintá koktavé modelce do batohu. Následuje putování odyseovských rozměrů za jakousi antiembryonální pilulí. Cestu nebohé dvojici zpříjemňují různá podivná(i nemrtvá!) individua, aby nakonec.....no nic. Kdyby chlápek místo bloudění lesem děvuchu po styku rozřezal motorovkou a zakopal za chatou, mohli jsme zkouknout zábavný gore kraťas ne tuhle ko-ko-ko-komedii.(18.3.2009)

• Webb

Opravdu špatný film. Pokud můžete, vyhněte se mu hodně velkým obloukem.(9.11.2008)