• Kothy

Docela slabá komedie s Vojtou Kotkem. Celé je to o tom, že jim praskne šprcka a oni shání Postinor...(20.12.2014)

• Sobis87

Ústřední dvojice v podaní Kotka a Nvotové celkem ujde, ale k čemu to je když je scénář jen změtí různých magořin, které moc nedrží pohromadě a ačkoliv proti „magořinám“ obecně nic nemám, tady to bylo už poněkud za hranicí mého vkusu. Škoda, protože Šteindler je zde jako režisér celkem nápaditý a film je technicky celkem na úrovni (až na tu „nitroděložní“ scénu). Jo a hudební doprovod je naprosto otřesný. 35%(5.2.2010)

• viperblade

Průser jak mraky. Milan Šteindler chtěl tak moc parodovat, pobavit a hlavně překvapit, že mu to absolutně nevyšlo. Většina scén s Kleplem byla o ničem, zato překvapil Kotek. Ten, světe div se, to tam jako jeden z mála táhne kupředu. Je to paradox, ale on je vlastně v tomhle nejlepší a rozhodně o něm mám lepší mínění. Na Nvotovou se alespoň šlo koukat, přítomnost Hemaly celkem pobavila. Ale to je tak vše. Nenapadá mě žádný důvod, proč bych měl tomu dát dvě hvězdy a proč bych se na to měl znovu podívat… Velká škoda, potenciál tu byl.(27.9.2009)

• - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)