• Hunt

HUDBA: Milan Chyška; Přeplácaná ptákovina, dalo mi hodně odhodlání to dokoukat, ostatním doporučuji ani nezačít.(26.9.2009)

• dopitak

Milan Šteindler je jediný režisér na světě, který v klidu natočí Kotka nastupujícího do rozjíždějící se čugály (pro neznalé - motorového vláčku). Přitom snad i tříleté těžce postižené dítě ví, že v čugále se dveře za jízdy prostě neotevřou, i kdyby se Robert Rosenberg a ten druhý maník z českých porno filmů na svoje pracovní nástroje stavěli.___ Po zániku profese uvaděče pořadů ČT chudák Alexandr Hemala přijal takovou nabídku, no měl si dát raději kamenem do hlavy a vyrazit na nejbližší ÚP. O Halině Pawlovské hanba mluvit a ostuda na ní koukat____ A dost, nepodléhám obvykle vášním ať už těm nadšeným, nebo kritickým, nicméně kdo tady nehodnotil jako odpad, měl by se asi mrknout znova (a znova a znova a znova). A kdo to ještě neviděl, ať si pustí až závěrečné titulky a zaposlouchá se do textu písničky, snad ho to odradí a film vynechá. Já mu v tom budu držet palce. Děsivý odpad!(3.10.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $613,000(25.4.2009)

• Ivoshek

zatím nejhorší Steindlerův film. ještě jeden takovej, a potáhne z mých top 10, jen se za ním zapráší. jediná hvězdička je za velkou potřebu v lese s radiátorem v ruce a za to, že tu nehraje Geislerová, Wilhelmová ani Liška.(5.2.2012)

No nebylo to zase až tak hrozný, jak jsem očekával. Kokotek předved, že když nehraje s Mádlem ve filmech typu rafťáci, snowboarďáci, čůráci, tak je docela snesitelnej. Pár scének hlavně ze začátku se mi docela líbilo. Hlavně jak si tam dělali prdel z KDU-ČSL. Jenom je škoda, že asi tak od půlky je to převážně takový zmatený pobíhání sem a tam. Co bych na filmu pochválil, to byla hudba. To je docela překvapení, protože hudba u českejch filmů stojí většinou za hovno. A pak mě taky překvapilo, že se tam v menší roli objeví představitelka zdravotnice Vendy z filmu Pějme píseň dohola. Pro mě je to za 3 hvězdičky.(27.9.2009)