• Gary
  **

  Je to příšerná hovadina. Ale Kotek hraje rozhodně líp než Mádl. Tak.(10.9.2008)

 • B!shop
  ****

  Ja bych to tak tragicky nevidel, spis naopak, pac sem se dobre bavil. Steindlera mam rad jako herce i jako rezisera a ani tady me nezklamal. Pribeh je sice jednoduchej a postavy jednaj jak blbove, ale na druhou stranu, je to fakt perfektne svizny a diky ruznejm doplnujicim vidinam a flashbackum pusobi pribeh docela kosate. Jedina skoda je, ze vedlejsi postavy nedostavaj tolik prostoru, zamrzi to hlavne v epizode se Steindlerem a Rosenbergem pri nataceni porna s mimozemstanama, to melo vetsi potencial. Jinak z hercu asi nejvic potesi Klepl a koktajici Nvotova, ale ani Kotek neni spatnej. No a na ceskej film je to fakt pekne natoceny, nepusobi to jak nakej poloamaterskej pokus natocenej nekde v lese za chalupou, sem tam tu je na cesky pomery slusna trikova scena, dobrej napad a nebo perfektni vtipek a jelikoz ma film jen 80 minut a paradni hudbu, tak to utece jakoby nic. Ale scenarista musel bejt asi zhulenej, misty to je fakt desna silenost.(14.10.2008)

 • dopitak
  odpad!

  Milan Šteindler je jediný režisér na světě, který v klidu natočí Kotka nastupujícího do rozjíždějící se čugály (pro neznalé - motorového vláčku). Přitom snad i tříleté těžce postižené dítě ví, že v čugále se dveře za jízdy prostě neotevřou, i kdyby se Robert Rosenberg a ten druhý maník z českých porno filmů na svoje pracovní nástroje stavěli.___ Po zániku profese uvaděče pořadů ČT chudák Alexandr Hemala přijal takovou nabídku, no měl si dát raději kamenem do hlavy a vyrazit na nejbližší ÚP. O Halině Pawlovské hanba mluvit a ostuda na ní koukat____ A dost, nepodléhám obvykle vášním ať už těm nadšeným, nebo kritickým, nicméně kdo tady nehodnotil jako odpad, měl by se asi mrknout znova (a znova a znova a znova). A kdo to ještě neviděl, ať si pustí až závěrečné titulky a zaposlouchá se do textu písničky, snad ho to odradí a film vynechá. Já mu v tom budu držet palce. Děsivý odpad!(3.10.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

 • - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)

 • - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace