• igi B.

Tak ještě že jde >o hovno< , že... :-( . . . Neuvěřitelný úpadek tušašských čudláků za přicmrndnutí jednoho ubohého pornografa a žlutého autobusu nejmenované dopravní "agency". Předpokládám, že obě >instance< si musely za svou (byť plytkou) příslušnost v téhle instantní sračce příslušně zaplatit. Další "pp" už mi byl fuk. Každopádně pak jde ve výsledku o jednu z nejodpornějších pro(sto)dukcí české >kinematografie< (jestli se o něčem podobném - spíše snad výstižněji duševní pornografie - ještě vůbec dá mluvit) v tomto desetiletí. Prostě čuročirá štajndlařiťská slátanina a hnus... - - - P.S. Doufám, že si to teda aspoň Milánek s Bertíkem potom někde v ušmudlaném karavanu pěkně udělali. S Kristýnkou a klysrýrkem... .o[.. - - - - - (Poprvé snad z plezíru protrpěno jeden marný sobotní večer s papežem za chrbátem na novácké srajdovizi, komentář zde jako znechuceně o hovnu mnohý - 27.9.2009)(27.9.2009)

• WANDRWALL

Strašné. Obdiv ke každému, kdo to vydrží sledovat.(22.4.2011)

• LiVentura

Uměleckou kvalitu již dnes v českých postmoderních komediích hledat nemůžeme.... inu škoda.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-((29.9.2009)

• MáŠa

Zbytečnej film, na Perníkovou věž to fakt nemá. Mam pocit, že se tu snažilo o něco víc, ale až na pár povedených hlášek vše vyšlo celkem na prázdno.(3.4.2009)

• Tosim

Nechtěně vtipně ujetý film, který vás nejdříve otráví, jak se nedomrle něco snaží (prostředictvím humoru) sdělit o aktuálním tématu, aby vás unavil pobíháním sem a tam, které povyšuje ("překvapivě") jen Vojtěch Kotek a v závěru na vás vybalil pointu jak z Bakalářů. A totálně mě otrávilo obsazení Roberta Rosenberga, tady nemůže být o nějaké nadsázce ani řeč. Ten chlap má sedět v base, a ne skrze plátno poučovat mladé kluky, že by neměli stříkat dovnitř :-/(21.4.2008)

• - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)