Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  odpad!

  No Milanko, tak toto ti teda naozaj nevyšlo. Ale inak ťa mám celkom rád, ale Dorotku už do takýchto bezduchých onanií radšej neťahaj...(27.9.2009)

 • hippyman
  ***

  no vida, sám to nechápu, prostě si nemůžu pomoct, ale mně se to docela i líbilo... snad pramalá očekávání, snad obzvláště nakloněné postavení planet, nevím... prostě jsem se překvapivě bavil, někdy tedy nutno říci i naprosté tuposti scén... podruhé už bych to asi teda vidět nemusel, ale schválně si to pusťte a třeba mi dáte za pravdu... nebo třeba budete děsně "in" a prsknete tomu rovnou odpad... avšak ne vždy spojení nova-další početná komerce-kotek-komedie-česko musí skončit v koši... ode mě 60%.(25.3.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $613,000(25.4.2009)

 • larelay
  odpad!

  Clovek si ide v nedelu vecer o pol desiatej v pohode lahnut, zapne telku a hlada film, pri ktorom sa vam podari zaspat. Cuduj sa svete, na Markize davali prave O zivot, ktory som nikdy nemala odvahu si pozriet, a preto si vravim, jasne, preco nie, maximalne pri tom zachrapem. Najprv som bola v polohe leziaceho strelca a ako minuty plynuli, postupne som sa usadzala... Nie preto, ze by ma to bavilo, ale aby som nezaspala, pretoze som chcela byt svedkom dalsej scenaristickej sracky, ktoru este vo filme uvidim. Tomuto filmu vzdavam hold uz len za to, ze som to s nim vydrzala az do 23:10 bez nejakej ujmy na zdravi a s precvicenou branicou za tie ultratuttiblbosti, ktore tam clovek videl. A hlavne za hlasku krala porna Rosenberga "Vyhral 6 krystalovych kokotov". Tak to bol mazec. A este jedna vec na zaver, preco preboha Kotek prijal tuto rolu? A preco ju preboha prijala Dorota? Ved ta je ako z inej planety, neuznava bezny konzumny zivot, je to inteligentna mlada zena a ja ju uvidim v takejto zlatanine.(28.9.2009)

 • Bluntman
  ***

  Příjemně sebeironické (Šteindler jako režisér porno filmu), svižné a zatraceně dobře natačené, s pouhým jediným (!) trikovým úletem a sadou fórů těžících z trapnosti._____ Kotek se překvapivě dokázal odprostit od svých teenage-rolí a studujícího, naivního budoucího doktora jsem mu bez sebevětších problémů uvěřil, stejně tak Nvotové hysterickou modelku, zbytek hereckého obsazení je dán přesným castingem. (Marek Dobeš v cameo-roličce má skutečné jenom ve filmové branži na branži "ostřiče"...)_____ O ŽIVOT je mi osobně sympatičtější než předchozí PERNÍKOVÁ VĚŽ, protože si jednak na nic nehraje a jednak se pohybujeme v intencích crazy komedie, u které postavy mluví mnohem věrohodněji než u "feťáckého opusu", "akorát" se dostávají do za vlasy přitažených situací. Je fajn vidět český film, kterému z profesionálního hlediska nelze NIC vytknout, protože triky, hudba a i zvuk jsou na prvotřídní úrovni._____ Ale ta "jinakost" za každou cenu s nízkou přitomností vtipů (většinou dialogových) mě iritovala. Zdání soudržnosti je skutečně jenom oním "zdáním", ale i tak potěší, že česká varianta chytrých teenagerovských crazy komedií ala HELE VOLE, KDE MÁM KÁRU se vyvedla.(28.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace