Labuda a Polívka mě skvěle pobavili. Romský epos mi místy neseděl, ale ti dva to skvěle zachránili,... snad je nevidíme spolu naposled. Byla by to škoda, škoda převeliká. Zvláště povedená scénka s policejní kontrolou, dále pak Polívka, který přeskakuje louži ( dobré je se na to podívat ve Film o filmu ), .... a spousta dalších(30.10.2007)

• sud

V televizních reklamách, v době kinopremiéry, běželo několik vtipných kratičkých ukázek z filmu s dovětkem: "Přijďte se do kina bavit na Roming". Ty, zhruba tři nebo čtyři, vtipné scény a hlášky ve filmu sice jsou, ovšem jsou rovněž jediné z téměř dvouhodinového filmu. Zbytek je prázdná nuda. 30%.(26.2.2009)

• Arx

Ani vlastně nevim za co tu hvězdičku dávám :-)(8.6.2007)

Na reklamou proklamovanou komedii to postrádá humor, na "českého Kustoricu" nezřízený gejzír energie a na road-movie je to příliš utahané, protože trvá celou věčnost než se vůbec postavy někam vydají.(4.6.2007)

• RHK

Nuda, nuda, nuda... Snad jen ten název je zajímavý a marketingově úspěšný. Trailer: http://www.csfd.cz/film/223890-roming/videa/(2.1.2009)