Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Nebudu tak sprostý jako aktéři Vejdělkova filmu.. i když by si to v mnohém zasloužili!! Takže 45%..(3.2.2009)

 • mysicka
  ****

  včéra shlédnuto a ještě dneska si pomlaskávám;-) nemám pocit, že by český film byl tak úplně v prdeli:o)) a taky jsem si z toho filmu odnesla jedno velké moudro - "farář ví hovno.. a mlží..":-)) joooo a vladimír javorský - mňam:-)(5.6.2007)

 • dobytek
  odpad!

  Co čekat od filmu, kterej se jmenuje CIKÁNing? Vejdělek je prostě tragéd. Nejhroší je ovšem to, že kvůli natáčení takový sračky zapálili Tatru 805!!! Nasrat jim do rukou a nepustit k vodě.(20.9.2008)

 • lesumir
  *

  Pičující Bolek Polívka je na tom filmu opravdu to nejlepší! Otevřel hubu a cokoliv pronesl, to bylo prostě vtipný. Zbytek je pouze pokus o nějaké přiblížení romského národa.(6.8.2009)

 • paascha
  *

  Jako většina jsem i já byl celý natěšený a jako většina jsem už po pár minutách zíval. Cca 3 minuty humoru v celém filmu na komedii nestačí. Nebylo to ani vtipné, ani autentické, ani dobře zahrané, prostě další z řady zbytečných filmů, které po jednom shlédnutí a pár minutách vypustíte z hlavy(5.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace