Čtyři slunce

Štyri slnká

Drama / Komedie

Česko, 2012, 98 min

Po DIVOKÝCH VČELÁCH Slámův nejlepší film. Supranaturální koření tomu dodalo šmak.(23.9.2015)

• Snorlax

Všechny psí šňupáky světa se spojily, aby dodaly tomuto zfilmovanému Velkému slovníku českých vulgarismů maximum chladu. Ještě štěstí, že tím nezatěžovaly příliš mnoho herců, takové šmíře jako je nedouk Mádl blbý scénář určitě nevadí.(27.1.2013)

• StarsFan

Uvažovala jsem, co by se dalo o Čtyřech sluncích napsat a nenapadlo mě vůbec nic. Možná na tom bude mít podíl i to, že jsme se sestrou po návštěvě kina usoudily, že to o ničem bylo.(25.8.2012)

Takovej veselej příběh(10.1.2014)

Čtyři slunce. Lhali sami sobě i ostatním. Neustále hledali. Působili zklamání. Sobě i druhým. Touha víru mít, potřeba věřit, ale hlavně v rozkladajícím se osobním světě víru v sebe cítit. O koho nebo o co se měli opřít, když slabí toužili po tom, co zároveň dusili... Snímek je opakovaně nevyřčeným voláním hlavních hrdinů po něčem, v co sami nevěří a co svým jednáním zabijí. Je o hledání víry v to, čemu se sami svou přirozeností každým dnem vzdalují a proto nemohou být šťastní.(24.4.2012)