Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marleyy
  **

  35% Kino. Tenhle ubohý paskvil jsem byl nucen shlédnout se střední školou v kině, již před dávným časem. Na tom snímku, aby člověk pohledal nějaká pozitiva. Hlavní problém, byl prostě v tom, že jako dobrodružný-fantasy film to nedokázalo vůbec zabavit. Dodnes si nevzpomenu skoro na žádnou zapamatováníhodnou scénu.(26.1.2014)

 • Kothy
  ***

  Český pokus o Indiana Johnese. I přes kvalitní obsazení tomu ale stále něco chybí...(25.1.2013)

 • Katarine
  ***

  Záhady přímo zbožňuju a v tomhle dobrodružství účinkovali alespoň zajímaví herci. Jinak mi připadalo, že děj šel naprosto podle typického scénáře příběhů Strážce duší. A konečnému objevení přispělo až příliš mnoho náhod. Nevím no, jaksi to nebylo úplně ono.(26.12.2008)

 • villon17
  ****

  Jo, myslim to vážně:). Nedokážu popsat co, ale něco se mi na Tajemství talismanu fakt líbilo, vtáhlo mě to a upoutalo na celejch 105 minut. Když sem viděla Šifru mistra Leonarda poprvý, tak se mi tohle dokonce líbilo víc.(20.1.2009)

 • Tommassi3
  ***

  "Pochopte, je to přece můj děda !!" - "Nic si z toho nedělej !! Třeba to není dědičný.. Já mám zase cáklou ségru.." ;)(30.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace