• Slarque
  ****

  Cyklus Oběti dlouhodobě patří k tomu nejzajímavějšímu, čím se Česká televize může pochlubit. Velice dobrý scénář, soustředěný režijní tvar, přesvědčiví herci (zejména Pavel Řezníček) a jako drobná třešnička na dortu dokonale padnoucí píseň Zas balím krám (M. Pavlíček / J. Sahara Hedl).(29.10.2006)

 • gilmore_girl
  **

  Dost pritazene za vlasy... pochybuju o tom, ze skoro kazdy den vas obchod nekdo prepadne a ze se s tim neda vubec nic delat. Kdyby to melo trochu realistictejsi dej, nebylo by to zvladnute uplne nejhur.(11.4.2011)

 • LiVentura
  ***

  Ujde, trochu zajímavým pohledem..(10.4.2011)

 • triatlet
  ****

  Opět, jako v celé sérii, skvělé herecké obsazení. I když chvílemi scénář sklouzává k vícero odbočujícím liniím (drogy, romští výrostci), tak herci dokážou příběh ustát. Líbila se mi naděje na konci.(11.4.2011)

 • duklak2
  ***

  Skvělá zápletka postavená na jednoduchosti, když vidíme dva naprosto rozdílné bratry. Musím vyzdvihnout jejich herecké výkony a správnou volbu obsadit Dejdara do role ''úspěšnějšího.'' Ta arogantnost z něj doslova ''čiší'':) Trochu mě zklamalo zakončení filmu. Z pohledu hodnocení uděluji lepší tři hvězdy. A poučení pro všechny. Nepodnikejte a raději pracujte za směšný plat ve fabrikách. Sice nezbohatnete, ale nebudete mít v podstatě žádné starosti.(11.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace