• gilmore_girl
  **

  Dost pritazene za vlasy... pochybuju o tom, ze skoro kazdy den vas obchod nekdo prepadne a ze se s tim neda vubec nic delat. Kdyby to melo trochu realistictejsi dej, nebylo by to zvladnute uplne nejhur.(11.4.2011)

 • Laurent
  ***

  Velmi dobrý televizní "filmík." Celkem výstižně vykresluje, jak zdánlivě nepodstatné okolnosti (tím nemyslím tu spoustu neuvěřitelných loupeží) mohou spolurozhodovat o bytí či nebytí podnikatele. Musím ještě zdůraznit jednu věc, že na televizní film je tento snímek neobvykle dobře propracovaný do nejmenších detailů (např. sklenice vody v hospodě).(29.9.2006)

 • zette
  ***

  Tento cyklus mam rad a epizoda Zivnostnik se nevymyka prumeru. Myslim, ze neustale vykradani obchodu se dalo lepe resit, jinak ale film bavi, slusne herecke vykony, spad a jiz nostalgicky pohled na divoka devadesata leta...(11.4.2011)

 • triatlet
  ****

  Opět, jako v celé sérii, skvělé herecké obsazení. I když chvílemi scénář sklouzává k vícero odbočujícím liniím (drogy, romští výrostci), tak herci dokážou příběh ustát. Líbila se mi naděje na konci.(11.4.2011)

 • LiVentura
  ***

  Ujde, trochu zajímavým pohledem..(10.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace