Cyklus Oběti dlouhodobě patří k tomu nejzajímavějšímu, čím se Česká televize může pochlubit. Velice dobrý scénář, soustředěný režijní tvar, přesvědčiví herci (zejména Pavel Řezníček) a jako drobná třešnička na dortu dokonale padnoucí píseň Zas balím krám (M. Pavlíček / J. Sahara Hedl).(29.10.2006)

• gilmore_girl

Dost pritazene za vlasy... pochybuju o tom, ze skoro kazdy den vas obchod nekdo prepadne a ze se s tim neda vubec nic delat. Kdyby to melo trochu realistictejsi dej, nebylo by to zvladnute uplne nejhur.(11.4.2011)

Ujde, trochu zajímavým pohledem..(10.4.2011)

Opět, jako v celé sérii, skvělé herecké obsazení. I když chvílemi scénář sklouzává k vícero odbočujícím liniím (drogy, romští výrostci), tak herci dokážou příběh ustát. Líbila se mi naděje na konci.(11.4.2011)

Skvělá zápletka postavená na jednoduchosti, když vidíme dva naprosto rozdílné bratry. Musím vyzdvihnout jejich herecké výkony a správnou volbu obsadit Dejdara do role ''úspěšnějšího.'' Ta arogantnost z něj doslova ''čiší'':) Trochu mě zklamalo zakončení filmu. Z pohledu hodnocení uděluji lepší tři hvězdy. A poučení pro všechny. Nepodnikejte a raději pracujte za směšný plat ve fabrikách. Sice nezbohatnete, ale nebudete mít v podstatě žádné starosti.(11.4.2011)