• gilmore_girl
  **

  Dost pritazene za vlasy... pochybuju o tom, ze skoro kazdy den vas obchod nekdo prepadne a ze se s tim neda vubec nic delat. Kdyby to melo trochu realistictejsi dej, nebylo by to zvladnute uplne nejhur.(11.4.2011)

 • Slarque
  ****

  Cyklus Oběti dlouhodobě patří k tomu nejzajímavějšímu, čím se Česká televize může pochlubit. Velice dobrý scénář, soustředěný režijní tvar, přesvědčiví herci (zejména Pavel Řezníček) a jako drobná třešnička na dortu dokonale padnoucí píseň Zas balím krám (M. Pavlíček / J. Sahara Hedl).(29.10.2006)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Velikost šatů?........... To je fuk, já je chci do rakve.......... Zdá se, že nějak tvůrci polevují a vybírají takové méně dramatické příběhy. Tady to vypadalo, že si i něco málo přidali, protože tady té smůly byla až moc. CHYBA VE FILMU: Okolo 22 minuty jedou bratři Hamanovi, Libor (Pavel Řezníček) a Tomáš (Martin Dejdar), autem Jeep s poznávací značkou ANE - 52 - 35. O pár minut později je sice vidíme opět v Jeepu, ale poznávací značka je 4A2 - 9142....... Není to nejhorší příběh, ale zdá se mi hodně přehnaný, nudný a bez napětí a strachu. Působilo to hodně uměle. CITÁT - Co si platim, to si klátim........(24.12.2014)

 • swed
  ****

  Zas balím krám… Ano, touhle skvělou písní (M. Pavlíček) začíná jedna z nejlepších TV sérií za poslední roky. Nechápu zdejší poměrně slabé hodnocení. Vždyť většina dílů z tohoto cyklu je založena na realitě (scénář, režie, přesvědčiví herci, neuzavřené osudy) a na problémech dnešní doby. Nejinak "Živnostník", ukazující strasti dnes tolik rozvinuté činnosti. Hlavní přednosti jsem už zmínil, co bych zde ale mohl vytknout, je poslední třetina filmu a nevěrohodně se kupící vlna loupeží. 8/10(26.9.2006)

 • Tosim
  ****

  Petr Slavík to myslím má taky vychytaný a i když scéna na policejní stanici připomene Horem pádem, realita z téhle více než povedené televizní inscenace jenom čiší.(29.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace