Sejmi je všechny

Shoot 'Em Up

Len strieľaj!

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

USA, 2007, 82 min

Hooodně hustý. Skoro každý akční film je více či méně tupý a tenhle se to aspoň nebojí přiznat. Jen škoda těch vážných a politických pasáží. FUCK ME SIDEWAYS!!!(10.1.2008)

Komu se to nelíbí ať se jde bodnout. Já si to nehorázně užil. Owen střílí, Giamatti dělá držky a hraje k tomu rocková muzika. Víc ke štěstí nepotřebuji.(3.1.2008)

Tohle mě prostě ba. Stylové, ovšem především parodické, velmi parodické, na všechny strany. Nařachané testosteronem až do té míry, že to nelze brát vážně ani vteřinu. Kope to na všechny strany, tamhle pod bradu Bondovi, tamhle do koulí Tarantinovi. Já se bavil, s výjimkou několika papundeklových scén to prostě má tah na branku a nakažlivý appeal. Owen s mrkví = k sežrání. Vypnout mozek a bavit se, k tomu byl tenhle kousek stvořený. Stupidní jako šlágry MOTORHEAD a úplně stejně chytlavý. Fuck off fucking fuckers!(11.11.2009)

Hodně dobrá a hlavně zábavná akční řežba, která je tak trochu parodií na současné akční filmy ale u které se opravdu královsky pobavíte. Clive Owen coby drsňák Smith si svou roli užívá a spolu s Monicou Bellucci tvoří výbornou akční dvojku. Výborný film na pobavení a odreagování.(9.11.2007)

Čekal jsem film kde se bude kosit, ale rozhodně ne film kde se fakt kosí od začátku do konce. Dokonce i při sexu. Clive Owen tady hraje sráče s muškou jak kdyby byl robot, cpe se mrkví, zabíjí mrkví a hláškuje každých třicet sekund. Podle mě je tohle role na něj jak ušitá (jo přesně a co teprve Max Payne) a doslova v ní exceluje, naproti němu Paul Giamatti jako pěkně kurevskej boss je snad ještě lepší, něco takovýho jsem neviděl. K akční/thriller/krimi bych určitě přidal komedie, nepamatuju kdy jsem se naposled takhle nasmál (možná u Planety Teror). Malou chvilku sice trvalo než mi došlo, že tohle je rozhodně ten typ filmu u kterýho by mi přemýšlet všechno úplně posralo, no a od tohohle bodu to byla stoprocentně skvělá zábava. A hlavně jsem rád, že mě všechny ty negativní recenze a ohlasy nezastavily na to zajít. Kéž by bylo podobných filmů v kinech víc. Eat your vegetables.(12.12.2007)