poster

Sejmi je všechny

 • USA

  Shoot 'Em Up

 • Slovensko

  Len strieľaj!

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

USA, 2007, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ***

  Tohle že psala i režírovala stejná osoba? To snad... Davis proměnil (svůj vlastní!!!) sen fandy šílených akčňáků v cool se tvářící, ale ve skutečnosti shnilou patlaninu, kde si při káždé akci říkáte, že v cizích rukou by to bylo neskutečně boží. Do toho zruinoval Owenovi šance na ultimátního hláškujícího zabijáka. Netrpěl jsem sice až tak moc, ale smutno mi rozhodně bylo.(25.11.2007)

 • arachneuss
  *****

  Jedna věc mi stále vrtá hlavou... Je opravdu možné zabít člověka mrkví na tolik způsobů? Ale k čertu s tím! Sejmi je všechny je tak ulítlé a akčně zábavné, že oproti tomu působí filmy Michaela Bay jako levná béčka. Pořádný scénář zde sice neexistuje, ale ten Davis v pohodě vynahrazují ulítlým humorem, drsnými hláškami a nekompromisně šílenými přestřelkami. Tohle je tak stylový film, že to ani není možné!(2.5.2008)

 • Isherwood
  *****

  Tam, kde Crank bohapustě vykrádal, tam Shoot ´em up zábavně cituje. Od Johna Woo, přes Bourne identity a Children of the Men až po reklamu Hire. Clive Owen je kosič no. 1 letošního podzimu a vážně dává najevo, že role Maxe Paynea by mu seděla jak ulitá. Michael Davis sice není bůhvíjaký génius, ale neskrblí nápady, má cit pro vtip a zdravou nadsázku a hlavně umí zatraceně dobře kloubit hudbu s akcí. Kratinká stopáž je moc gut, stačilo by deset minut navíc a už by tam smrděla monotónnost. Kdo má rád mrkev a ňadra Moniky Belluci, šup do řady! Fundovanější obec diváků-kritiků plive už teď, ale nedejte na ně, tohle je poctivá jízda bez nároků na mozek. Jak by řekl nejmenovaný člen sboru veselých oveček od Vodafonu: „Oh yeah!“.(10.11.2007)

 • EdaS
  *

  Mizerně natočený vlhký sen třináctiletého fanouška akčních filmů. Za trio Owen-Bellucci-Giamatti mi bylo vyloženě stydno.(6.11.2007)

 • Tosim
  ****

  Hooodně hustý. Skoro každý akční film je více či méně tupý a tenhle se to aspoň nebojí přiznat. Jen škoda těch vážných a politických pasáží. FUCK ME SIDEWAYS!!!(10.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace