Electroma

Drama / Sci-Fi

Francie / USA, 2006, 74 min

Kostýmy:

Lisa Marie Harris

extrémně artové a od poloviny až moc zdlouhavé.(1.9.2013)

Ťažko sa mi to hodnotí, čakal som niečo viac (som veľký fanúšik Daft Punku), sklamala ma hlavne hudba, ktorá by mohla celý film oživiť. Takto som film so záujom sledoval iba na začiatku a na konci, celý stred bol bohužiaľ nudný. Možno by to chcelo trochu kratšiu stopáž a možno iba nie som stavaný na art filmy :) Nič to však nemení na fakte, že úvod je super a ak som ho pochopil správne, tak aj prezentuje peknú myšlienku. 3* za obsah + 1 za originalitu.(28.6.2011)

• Honzíno

Pointa a poselství do jedné věty, které jsou roztahané do hodiny a čtvrt, vás napadnou v podstatě hned. Velmi solidní příručka na téma: 'Jak udělat můj film delším(+aspoň trochu zajímavějším)?'. Prostá odpověď zní: 'Pomocí skutečně pěkných a dlouhých záběrů na lidi v helmě.' Ať mě ještě někdo prudí, že 2001 je pomalý film. Tohle je pro mě rána vedle.(24.6.2010)

Daft Punk pro mě vždycky znamenali "něco víc" a tento snímek ukazuje, proč. Citlivě natočený, neužvaněný, nenápadný film, v němž tito dva výsostní hudebníci nepoužijí ani minutu své vlastní hudby a místo toho se omezí na pozice "za kamerou" (což v případě Thomase Bangaltera platí doslova). Pánové, smekám.(21.5.2010)

Electroma je asi najzvláštnejší film aký som videl...ale počkať veď to je Daft Punk.. tak to vysvetľuje mnohé...napríklad to že vo filme nezaznie ani jedno slovo, a že tam nie je hudba od Daft Punk..ale pokiaľ sa na to pozriem z hľadiska hudby...tá je vynikajúca...a dej..hmm o tom pomlčať...(2.11.2009)