Electroma

Francie / USA, 2006, 74 min

Kostýmy:

Lisa Marie Harris
  • iamek

Tenhle film člověk musí vidět, protože nejde popsat. Celý snímek jsem se nudil až na scénu v laboratoři a vše zachraňuje fantastický soundtrack.(11.11.2009)

Mňa tá myšlienka o robotoch, ktorý chcú byť viac „HUMAN“ dostala, a v podaní DAFT PUNK je to hlavne pre ich fanúšikov (medzi ktorých patrím aj ja) vec čo si nesmú nechať ujsť. Výhrady že tam nie je ich hudba sú oprávnené, ale mne to vôbec nevadilo, pretože ELECTROMA to vyvažuje úchvatnými obrazmi a celkovým zvláštnym pôsobením na diváka (na každého samozrejme pôsobí inak, ale ak na vás zapôsobí, tak poriadne).(16.4.2010)

Celovečerní klip Daft Punk, ovšem bez hudby Daft Punk. I tak je to pecka!(11.3.2012)

• Sagara

hahahahahahahahahaahahahahahahahahaha...... wait... what?! /// Ako 15minútový videoklip podkreslený hudbou Daftpunk by to fungovalo...(8.2.2010)

Velmi zajímavý film, který rozhodně překvapí svým tématem a hudbou, která není úplně pro Daft Punk typická. Dvojice Bangalter a Homem-Christo si užívají s tématem okolo lidskosti a kritikou společnosti velmi hravě a nenuceně. V závěru jim trochu došli možná myšlenky, ale i tak konec pasuje do celého konceptu. Trochu mě mrzela hudba, netypická pro skupinu, která se moc do filmu nehodila a hlavně nebyla moc působivá. Jako první režijní pokus je to překvapení a snad další díla půjdou ještě výše v kvalitě.(19.7.2007)

• - Electroma byla natočena na 35 mm film Kodak pod režií Thomase Bangaltera. (melipa)

• - Film obsahuje odkazy na Tarkovského a Kubricka. (melipa)

• - Hlavní postavy se jmenují: Hero Robot No. 1 a Hero Robot No. 2. (melipa)