Electroma

Drama / Sci-Fi

Francie / USA, 2006, 74 min

Kostýmy:

Lisa Marie Harris

extrémně artové a od poloviny až moc zdlouhavé.(1.9.2013)

Daft Punk pro mě vždycky znamenali "něco víc" a tento snímek ukazuje, proč. Citlivě natočený, neužvaněný, nenápadný film, v němž tito dva výsostní hudebníci nepoužijí ani minutu své vlastní hudby a místo toho se omezí na pozice "za kamerou" (což v případě Thomase Bangaltera platí doslova). Pánové, smekám.(21.5.2010)

• fefee

Elektro-masochisticko-humanistický hodinový hudobný videoklip.(12.11.2014)

• Xmilden

? Pro mě asi nejvíce umělecký film co kdy mé oko spatřilo. Mé hodnocení neberte prosím moc vážně, protože tentokrát se jedná o film, který zdaleka není v mém ohnisku zájmu a já se k němu dostal tak nějak náhodou.(2.3.2010)

• iamek

Tenhle film člověk musí vidět, protože nejde popsat. Celý snímek jsem se nudil až na scénu v laboratoři a vše zachraňuje fantastický soundtrack.(11.11.2009)

• - K tomuto filmu nevyšel oficiálně žádný soundtrack. (melipa)

• - Natáčení filmu zabralo 11 dní, většina z nich byla ztrávena v Kalifornii. (melipa)

• - Stejné masky robotů používají Duft Punk i v hudebním světě. Nikdy bez nich nevystupují a dokonce existuje jen velmi málo fotografií, které zachycují jejich skutečnou podobu. (JoranProvenzano)