poster

Katakomby

 • USA

  Catacombs

 • Slovensko

  Katakomby

Horor / Thriller

USA, 2007, 89 min

Scénář:

Tomm Coker, David Elliot

Hudba:

Jošiki, Hybrid
(další profese)
 • pornogrind
  odpad!

  No,když byly Katakomby novinkou-strašně jsem se na ně těšil(strašně mě přitahoval labyrint plnej lidských ostatků-ideální místo pro parádní horor).Jenže tenkrát jsem to nedokoukal a časem na tento film úplně zapoměl.S odstupem pár let to zkoukávám znovu a celý.A moje hodnocení?Kurva to byl shit.Všude tma,popřípadě stroboskopický blikání,nesmyslné běhání odněkud někam,bez atmosféry,divná kamera a totálně chaotickej střih.Tady se opravdu nic nepovedlo.A tak se nakonec ze slušně vyhlížejícího hororu stal tenhle ubohej paskvil.Mé hodnocení nezvedne ani "šokující" konec,kterej jsem(věřte-nevěřte)čekal.Tenhle film je pro mě čistej odpad,kterej by měl skončit zakopanej s ostatky lidí v pařížských katakombách.(11.7.2015)

 • honajz
  ***

  Jako by si film nemohl vybrat, čím chce být - jestli barkoním hororem, noir hororem, klaustrofobickým hororem, death metal hororem... Díky tomu hapruje i střih, skladba, vedení příběhu... A je to škoda. Kdyby tvůrci vsadili na jednoho koně, mohlo jít o docela zajímavou věc, včetně nečekaného a nezvyklého konce. Možná i kdyby vymysleli víc motivů při celé ústřední části procházení katakomb a víc zajímavostí.(2.6.2008)

 • Štoček
  **

  Hodně roztěkané a nepřehledné,film nepůsobil nijak zajímavě,velká akce,kotel lidí a jde se na to. Nahánění nějakýho minotaura či co a přitom je to člověk(přítel)není ani omylem legrace. Jednu hvězdu za prostředí a druhou za konec...(9.4.2012)

 • Biggy
  *****

  Nevím proč, ale Pink mi do filmu nějak zapadá :) příběh nijak moc v průběhu filmu neupadá stejně jako "zápletky" jako v každém hororu. Vcelku neznámí herci ukázali co v nich je a můžeme se jen těšit na jejich další filmy.(20.11.2007)

 • stration
  ***

  Celkem zbytečný a ničím neobjevný horor. Nebýt toho konce. Ten se fakt povedl.(2.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace