poster

Katakomby

 • USA

  Catacombs

 • Slovensko

  Katakomby

Horor / Thriller

USA, 2007, 89 min

Scénář:

Tomm Coker, David Elliot

Hudba:

Jošiki, Hybrid
(další profese)
 • bestlama
  **

  Tak jestli tohle měl být očekávaný film, tak to mě mrzí ...(19.7.2010)

 • Dragoni
  **

  Jeden z mnoha hororů, který nedokáže dostatečně využít ponurou a strašidelnou atmosféru místa, kde se natáčel. Občas přihlouplé dialogy, amatérská kamera s takovými záběry, které se nedají pochopit, téměř bez atmosféry a velmi chabý scénář. Pár občasných lekaček a snaha o navození příběhu z dob dávno minulých ovšem nestačily na více jak 2 hvězdičky.(18.12.2009)

 • Chupacabre
  **

  Ujde to, ale až zase takový odvaz to není.(25.11.2007)

 • rarak
  **

  Ze začátku se zdálo, že to bude variace na téma hon kočky s myší. Bohužel se kočka ukázala jen na chvíli, aby vystrčila drápky, zbytek filmu jsem pozoroval myš zmateně pobíhající po bludišti a spíš než napínavé to bylo velmi nudné. Překvapivý konec se také nekonal (tohle už v některých filmech bylo), avšak aspoň na chvíli jsem se 'zabavil' - když jsem uvažoval, co všechno na závěrečném 'odhalování pravdy' nesedí. To ale můj dojem z filmu nezlepšilo, spíš naopak.(15.6.2008)

 • honajz
  ***

  Jako by si film nemohl vybrat, čím chce být - jestli barkoním hororem, noir hororem, klaustrofobickým hororem, death metal hororem... Díky tomu hapruje i střih, skladba, vedení příběhu... A je to škoda. Kdyby tvůrci vsadili na jednoho koně, mohlo jít o docela zajímavou věc, včetně nečekaného a nezvyklého konce. Možná i kdyby vymysleli víc motivů při celé ústřední části procházení katakomb a víc zajímavostí.(2.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace