Katakomby

USA, 2007, 89 min

Tomm Coker, David Elliot

Jošiki, Hybrid
  • Handle

Podle skutečné události ? Hmmm.. Mě ten horor ani nebavil. Důvod proč jsem ho chtěl vidět byl ten, že tam hraje moje oblíbenkyně P!nk, ale film jako takový mě docela zklamal. Takový katakomby jsou pro horor jak ztvořený, ale to zpracování se mi nelíbilo. I přesto si myslím, že P!nk by mohla hrát ve filmech více, já myslím, že by jí to šlo. Každopádně tohle vidím na 2*..(19.9.2009)

Dost ponurý horor, který vlastně ve své tmě utápí vše a má tak nějak kostrbatý příběh s finálnám twistem. Rozhodně ho neřadím mezi super horory, protože na to nemá režiséra respektive režiséry, ale v mnoha ohledech je to horor nevšední až originální a hraje zde vedle snaživé Shannyn Sossamon i zpěvačka Pink neboli vlastním jménem Alicia Moore.(1.10.2009)

Na film jsem se nehorázně těšila, už kvůli P!nk ale i samotnému názvu, jenže to, co mě nepotkalo...Začátek vypadal slibně a pak je celý film jen o pobíhání tunelama a ječení, až ten konec, kdy jí ruplo v bedně byl zajímavý :)(16.1.2009)

Nedala jsem se odradit zdejším nepříznivým hodnocením a jednou večer, znavená prvním dnem nového semestru, jsem ulehla se svým drahouškem (rozuměj pécé:-)) do postele a pustila si Katakomby. Za okny tma, já sama v pokoji a k tomu Shannyn Sossamon zoufale pobíhající tím temným bludištěm plným mrtvých duší... Nevím, jestli jsem vychytala zrovna správnou chvíli nebo se mi momentálně někam zatoulal zdravý rozum, ale film byl pro mě nečekaným zážitkem - snad pětkrát jsem byla v pokušení zmáčknout stopku, ale nikoliv pro to, že by byl film tak nesnesitelný, ale prostě proto, že jsem byla pěkně vynervovaná:-)) Tak nevím... Možná po druhém zhlédnutí změním názor, dneska ale dávám čtyři stars.(19.2.2009)

• mm13

Odpad nedávam často (skoro vôbec nie) ale v tomto prípade skutočne netuším, čomu prideliť aspoň jedinú hviezdičku... Nápad je obyčajný, tie lepšie dielčie nápady nerozvinuté, zápletka triviálne vystavaná, herci neprirodzení (okrem Sossamon vlastne žiadni, Pink je vytuhnutá až to bolí), gradácia žiadna, napätie nulové, krvi len pár kvapiek a akože šokujúci záver je hlúposť. Celý film je hlúposť a ani nie dosť hlúpa, aby bola aspoň zábavná...(30.1.2008)