poster

Hořké sladkosti

 • Německo

  Time Share - Doppelpack im Ferienhaus

 • USA

  Time Share

 • Slovensko

  Horké sladkosti

Komedie / Romantický

Německo / USA, 2000, 87 min

 • Handle
  ***

  Moc pěknej film, vlastně nevím proč se na něj vždycky rád kouknu..(18.7.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Takže zavolej mi, až se ti objeví chlupy !!" - "Jo, a tobě prsa !!" - "Počítám, že zavolám dřív.." ;)(5.4.2017)

 • Phobia
  **

  Trojúhelník: atraktivní ONA (a její potomci) + nudný, spolehlivý, nesympatický ON (snoubenec) + zábavný, nezodpovědný, charismatický ON (a jeho potomci). Hádejte, jak to bude probíhat a jak to dopadne? Přesně tak, uhodli jste :-). Ale nešlo očekávat od konzervativních prarodičů, že by změnili program a dívali se místo romantické ptákoviny raději na homosexuála s AIDS Toma Hankse. Tak jsem si holt s babi a dědou poseděla, vyluštila křížovku, přečetla časopis a snažila se (relativně úspěšně) ignorovat tu rodinnou průměrnost na TV obrazovce. Jsou i horší způsoby jak trávit čas... 45%(19.4.2010)

 • Faidra
  **

  Další z velice nedobrých rodinných sendvičů, jejichž první polovina je namazaná křečovitými pokusy diváka rozesmát a druhá neméně křečovitými pokusy ho (zde spíše ji) dojmout. Od příště nedám na lákavé chuťovky v podobě Timothyho a Nastassji a držím dietu.(27.8.2008)

 • freddy
  ***

  Relativně příjemná rodinná romantická komedie, která je vhodným vyplněním volného času na odreagování a odpočinek. Já se přiznám, že takovéto druhy filmů mám docela rád a občas neuškodí právě těmito filmy se odreagovat. Když k tomu navíc připočítám pejska a čtyři sympatické teenagery, tak jsem naprosto spokojený. V rámci tématu a žánru to asi ani nemohlo být natočeno lépe, film jede podle klasického schématu romantických komedií a ten konec rozhodně nepřekvapí, protože to skončí přesně tak, jak lze předvídat. Ale to je právě to, co od takových filmů očekávám a ani tento film není výjimkou. Prostě když to zkrátím, ona miluje jeho, on miluje ji, ona se ale chce vdát za svého snoubence, ale na konci se jí otevřou oči a jak to skončí ani není třeba popisovat. Prostě v rámci žánru klasika, která neurazí a možná i nějaké příznivce žánru nadchne. Ale pro mě je to další z řady romantických komedií, na kterou si možná časem ani nevzpomenu, a z toho důvodu nehodnotím příliš vysoko, jakýsi průměr si ale ten film po celou dobu udržoval, takže nakonec uděluji průměrné tři hvězdičky, které podle mě zcela plně odrážejí kvalitu tohoto snímku.(19.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace