poster

Hory mají oči 2

 • USA

  Hills Have Eyes II, The

 • Slovensko

  Hory majú oči 2

Horor / Thriller

USA, 2007, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *

  Co to jako mělo bejt ? On se Jedličkův ústav přestěhoval do hor ? Kdyby asistent režie kolem patý minuty filmu zapatlal objektiv kamery krví a pak před něj strčil fotku Kocába, vyděsilo by mě to k smrti, ale tohle......... :-( ??(23.8.2009)

 • Slasher
  **

  Chabé pokračování oblíbeného remaku. Minimum dobrých nápadů, neuspokojivé ani po stránce mutantů a jimi páchaných svinstev, o atmosféře nebo hlavních hrdinech a jejich IQ nemluvě.(23.8.2009)

 • Dudek
  odpad!

  A je to tu, první díl se ukázal jako velice úspěšný film, a tak se producenti rozhodli, že nechají pokladny kin znovu se pořádně nacucat, jenže každý divák ví, že poprvé je to jiné, lepší. Jelikož Emilie de Ravin s díky odmítla, neboť má plno práce s přežíváním na jednom neznámém ostrově, byla navržena nová dějová linie a do pouště se vydávají vojáci v zácviku. To, uznejte, nabízí mnohem větší pole působnosti, a tvůrci mají obrovské možnosti na vyřádění se. Jenže možnosti jsou jedna věc a jejich využití, druhá, většina ta, jejíž cestou se autoři neuchýlí. Takže jak se s tím nakonec nový tvůrčí tým vypořádal? Pokud se budu soustředit jen a pouze na bezprostřední dojmy po prvním kinozhlédnutí obou snímků, druhý díl vyhrává na plné čáře. Ano, čtete zcela správně. To že jsem Ajův snímek zlédl ještě alespoň desetkrát a názor výrazně změnil je věc druhá... Autoři dostali stejně peněz jako ti u minulého dílu, ale vydali se jinou cestou. Herců je více, ale samé neznámé tváře, takže na nich se přliš neplýtvalo, vizuální stránka též působí levněji a kostými mi též připadaly lacinější, takže kam ty peníze zmizely jen těžko říct. Ale pěkně od začátku. Prolog působí velmi dobře, hudba z prvního dílu podbarvuje odpudivou místnost, ve které leží rodící žena. Tahle scéna je opravdu velmi nechutná, ať už vezmu v potaz vzhled ženy či samotný porod, takže je nám od samotného počátku jasné, že tohle bude opravdové explotation se vším všudy. Brutality si opravdu užijeme do syta. Co se týče kopírování z prvního dílu. Opravdu se jej v nějaké větší mezi nedočkáme, právě naopak, je tu plno scén, které jsem opravdu nečekal - třeba samotné seznámení s jednotkou ve válečné bitvě :). Co na tom, že logika jde tentokrát opravdu stranou, tenhle snímek si drží celou dobu neuvěřitelné tempo a opravdu jsem se bavil. K překladu se ani nevyjadřuji, kde jinde najdete věty typu: "Mrtví mi péro..."? Na podruhé strašná sračka :)(12.4.2007)

 • Ruut
  odpad!

  Banda pitomců dostane vojenskou výstroj a jdou vykonat celkem prestižní a složitý úkol v poušti. Navíc tu bandu hrají druhořadí NEherci a další banda pitomců k tomu sepsala scénář a podílela se na natáčení. Jak je možné že při záchranné operaci člověka ohroženého na životě jdou vojáci v jednostupu za sebou a při tom si nahlas zpívají vojenskou odrhovačku?!!! Normalně by to na jednu ušmudlanou hvězdičku bylo. Ale to co pracně a velmi dobře vybudoval Aja v prvním dílu, dokázali neumětelé tady dokonale zabít. Fuj! 10% za úvodní scénu porodu.(20.10.2007)

 • Hal_Moore
  **

  Po výborném a atmosférickém prvním dílu přichází nový režisér, nové herecké obsazení a úplně jiný zážitek. Dvojka se až neuvěřitelně často využívá v nechutných gore efektech (ty mi normálně nevadí, tady to však tvůrci přehnali a zvítězil odpor nad šokem). V Martinovi Weiszovi nejspíš nějaký ten talent dříme, ale někdo by jej měl pořádně praštit gumovým kladivem přes palici, aby ho v něm probudil. To všechno by ještě na průměrné hodnocení stačilo, ale samotný příběh a chování všech (!) charakterů mě dohánělo pomalu až k šílenství. Tak takhle tedy ne, parta rádoby "mariňáků" se častuje hláškami trapnějšími než slýchávám v českých seriálech a chová se jako banda imbecilů urvaných z řetězu. Skoro mi až připadalo že Národní garda má stejně jako školství a Olympiáda svou "zvláštní" sekci. Jestli vznikne díl třetí a bude pokračovat v sestupné tendenci, tak se máme nač těšit.(31.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace