poster

Iluze lásky

 • Velká Británie

  Death Defying Acts

 • Slovensko

  Ilúzia lásky

Romantický / Drama

Velká Británie / Austrálie, 2007, 97 min

Scénář:

Tony Grisoni

Producenti:

Marian Macgowan

Scénografie:

Gemma Jackson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Celý film je píjemne spracovaný, so sympatickými predstavitelmi. Lenže príde koniec, keď ste čakali nejakú výraznejšiu pointu, alebo dokonca zvrat a ono to akosi vyšumí do prázdna. Ukáže sa, že ide iba o romantický film. Takže scenár je najväčšou slabinou tohto filmu, hodiaceho sa skôr do televízie. Ja ale žiaden čas, počas ktorého sa môžem pozerať na Catherine, nepovažujem za zabitý.(30.8.2009)

 • Radiq
  **

  Bylo to celkem chytlavý, ale Guy Pearce mě zklamal. Vůbec mi do role Houdiniho neseděl, protože na něho byl až moc hezkej. On je to problém většiny hollywoodských filmů, že i do rolí normálních ksichtů dávají krasavce. Další klasickej problém je kombinace skutečných dobových záběrů s namícháním filmových záběrů s herci - vždy je poznat, že je to braný novou kamerou, obraz je ostrý a barvy se pohybují v mnoha odstínech šedi, ne jen v několika málo. Jinak mě to v podstatě bavilo a nějakej větší nedostatek jsem nepozoroval (kromě toho, že mi na začátku filmu uvízl v zubu moudrosti kus loveckýho salámu a já ho až do konce nemohl vydloubnout - ani prstem ani jazykem - a to byly celkem muka). PS spoiler: a ve skutečnosti ta odměna nebyla nikdy vyplacena.(18.8.2008)

 • rikitiki
  **

  Je to bezkrevné a jako by se tvůrci nemohli rozhodnout, co že to vlastně chtějí točit - romantiku, drama, psycholgický film. Mohlo by to fungovat i jako směska, ale v tomhle dílku se jednotlivé ingredience nespojily, ale plavou jako mastná oka na hladině vystydlé a instantní polévky. /28. 8. 2010/(28.8.2010)

 • kajas
  ***

  Film mě zklamal, těšila jsem se a nakonec jsem byla ráda, že už je konec. Celkem nudné, ani konec mě nedojal, a to už je co říct. Nebýt vynikajícího hereckého osazenstva v čele s Guyem, bylo by to za **.(31.8.2010)

 • Magneto
  *

  Doporucujem tento film vynechat...zle, dost zle(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace