poster

Iluze lásky

 • Velká Británie

  Death Defying Acts

 • Slovensko

  Ilúzia lásky

Romantický / Drama

Velká Británie / Austrálie, 2007, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Magneto
  *

  Doporucujem tento film vynechat...zle, dost zle(27.12.2008)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Saoirse Ronan, atmosféra, která se ke konci ještě více stupňuje, příběh -žánrově to není úplně pro mě, pozadí příběhu jsem neznal a ani děj jsem nečetl, takže jsem nevěděl do čeho jdu a měl jsem obavy, nakonec zbytečné/// Film Iluze lásky mě sice úplně nepohltil, přesto mě hodně zaujal. Především po obsahové stránce. Dozvědět se něco o Harry Houdinim je zajímavé a o to víc že je to podáno z pohledu malé (mladé) dívenky jež se svojí matkou přežívá ze dne na den. Díky tomu hlavní hrdinka musí volit mezi penězi a láskou. Co z toho si vybere a jak to dopadne? To se nechte překvapit (pokud jste to ještě neviděli), stojí to za to./// Celkem 74%///(19.1.2012)

 • Malarkey
  *

  Zapnul jsem to lehce před spaním, tehdá, po půlnoci. Co jsem čekal? Že okamžitě usnu. Leč ten večer spát jsem nemohl a Iluzi lásky dokoukal až do konce. Větší sračku před spaním jsem snad ani chytnout nemohl. Houdini se musí otáčet v hrobě a tvůrci by se měli stydět. Harlequin hadr, fakt jo a k tomu s prvoligovejma herci. To bych fakt dost možná radši čuměl z vokna do tmy, než se patlat s touhle srágorou.(4.9.2009)

 • Nick Tow
  **

  "Bude sa čarovať, podvádzať i milovať" tvrdí distribútor v anotácii k filmu, kde sa čaruje, podvádza a miluje asi tak ako na besiedke so Santa Klausom v materskej škôlke. Škoda, že v príbehu, ktorý pravdepodobne nadchne najmä čitateľky "harlequinovsky" zabalených a zafarbených príbehov, musel byť zneužitý práve Harry Houdini. Ten chlapík by si zaslúžil celkom iný film. Keby sa chudák nebodaj dožil premiéry tohto Armstrongovho pokusu, určite by z kinosály ušiel už po piatich minútach. A to nielen preto, že ho za života zdobila prezývka "Génius útekov".(19.11.2008)

 • Aaron.
  ****

  Magická Saoirse Ronan a bručoun s dobrým srdcem Tymothy Spall. To pro mě byly hvězdy filmu a díky nim dávám 4*.(31.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace