Iluze lásky

Tony Grisoni

Marian Macgowan

Scénografie:

Gemma Jackson

Celý film je píjemne spracovaný, so sympatickými predstavitelmi. Lenže príde koniec, keď ste čakali nejakú výraznejšiu pointu, alebo dokonca zvrat a ono to akosi vyšumí do prázdna. Ukáže sa, že ide iba o romantický film. Takže scenár je najväčšou slabinou tohto filmu, hodiaceho sa skôr do televízie. Ja ale žiaden čas, počas ktorého sa môžem pozerať na Catherine, nepovažujem za zabitý.(30.8.2009)

• Radiq

Bylo to celkem chytlavý, ale Guy Pearce mě zklamal. Vůbec mi do role Houdiniho neseděl, protože na něho byl až moc hezkej. On je to problém většiny hollywoodských filmů, že i do rolí normálních ksichtů dávají krasavce. Další klasickej problém je kombinace skutečných dobových záběrů s namícháním filmových záběrů s herci - vždy je poznat, že je to braný novou kamerou, obraz je ostrý a barvy se pohybují v mnoha odstínech šedi, ne jen v několika málo. Jinak mě to v podstatě bavilo a nějakej větší nedostatek jsem nepozoroval (kromě toho, že mi na začátku filmu uvízl v zubu moudrosti kus loveckýho salámu a já ho až do konce nemohl vydloubnout - ani prstem ani jazykem - a to byly celkem muka). PS spoiler: a ve skutečnosti ta odměna nebyla nikdy vyplacena.(18.8.2008)

• rikitiki

Je to bezkrevné a jako by se tvůrci nemohli rozhodnout, co že to vlastně chtějí točit - romantiku, drama, psycholgický film. Mohlo by to fungovat i jako směska, ale v tomhle dílku se jednotlivé ingredience nespojily, ale plavou jako mastná oka na hladině vystydlé a instantní polévky. /28. 8. 2010/(28.8.2010)

Film mě zklamal, těšila jsem se a nakonec jsem byla ráda, že už je konec. Celkem nudné, ani konec mě nedojal, a to už je co říct. Nebýt vynikajícího hereckého osazenstva v čele s Guyem, bylo by to za **.(31.8.2010)

• Magneto

Doporucujem tento film vynechat...zle, dost zle(27.12.2008)