Králové ro(c)ku

Kings Of Rock - Tenacious D

Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

Naprosto nekompromisní náser v podání Jacka Blacka a jeho ujetých rockových vypalovaček! A Clockwork orange je taky náser btw ;)(9.6.2007)

• Rex Mundi

Hej, hudba sa dobre počúvala a aj niektoré vtipy boli fajn. Ale to ostatné sa minulo účinkom. Ja neviem, mám pocit, akoby som sa dívala na úplne iný film ako všetci ostatní... A "penisové" triky? WTF?!?(17.10.2009)

Jack Black nie je zrovna môj obľúbený komik, ale za to som už dlhé roky fanúšikom rockovej hudby, preto ma s týmto titulom celom zaujal a pobavil. Vtipné narážky na hudobné legendy, Clockwork Orange partička, skvelý Ben Stiller v malej úlohe majiteľa odbchodu s hudobnými nástrojmi, trip s Yettim a nakonec súboj so samotným vládcom pekiel, so Satanom. Do toho po celý čas našlapaná, energická gitarová muzika. Rock´n´Roll forever! ***(4.5.2011)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $8,334,575Tržby Celosvetovo $13,908,762Tržby za predaj DVD v USA $6,035,460 //počet predaných kusov 355,236(1.4.2010)

I have this birthmark since I was born.(2.3.2007)