poster

Králové ro(c)ku

 • USA

  Tenacious D: The Pick of Destiny

 • Německo

  Kings Of Rock - Tenacious D

 • Slovensko

  Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ***

  Bavil mě nápad s trsátkem osudu a ďáblem samotným, bavily mě textově svérázné songy doplňující děj, bavili mě známé tváře v malých a o to vtipnějších roličkách a vlastně mě bavil celý tenhle film. Jediné, co mě nebavilo, byl český dabing, kdy to zase distributor totálně zvoral a nepřeložil titulkama písně, které tvoří velkou část děje a mají stejný význam jako přeložené mluvené slovo, takže pokud neumí divák anglicky, bude mít z filmu poloviční zážitek, což není můj případ, ale méně jazykově nadaným dabing prostě nedoporučuju. Jinak nemám výtky, povedená komedie.(5.2.2011)

 • KarelR
  ****

  První rockový muzikál !!! Totálně nářezová hudba a geniální camea Robbinse a Stillera. Když se ale zrovna nehraje, tak docela nuda. "You're saying bros before hos. That's not how I roll, ashole." "Sex, drogs... and then Rock'n'Roll. In that order. I was just following the code." JB rulezzz.(23.2.2007)

 • viperblade
  *****

  Tak hned předem chci všechny varovat. I když to podle názvu vypadá, že jde o pokračování Školy ro(c)ku, není tomu tak. To jen tak pro pořádek… Prvních zhruba 10 minut je geniálních, pak se to trochu "přibrzdí", poté přijde parodie na Mechanický pomeranč a pak se rozjedou vynikající camea (Stiller, Robbins) a následuje finále v podobě rockové bitvy se samotným ďáblem! To vše je okořeněno chytlavými písněmi, ve kterých se vždy najde místo pro nějaké to "fuck". A za ně, za skvělého Jacka Blacka a neméně skvělé Kylea, za proslov "ďábel je v každém z nás" a hlavně za hoďku a půl naprosté pohody, dávám maximum.(1.4.2010)

 • Stegr
  *****

  90% - "We are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D, we are the D!" :)(3.6.2007)

 • lebowski
  ***

  Prvních 15 minut skvělých, pak přijde odkaz na Mechanický pomeranč a člověk si říká jaká je to paráda, ...dále už jenom roličky Stillera, Robbinse a sólo Satana a v podstatě už nic jiného co by stálo za zapamatování...(6.8.2007)

 • - Nalíčení Davida Grohla pro roli Satana trvalo sedm hodin. (SHI-SHA)

 • - Skupina Tenacious D opravdu existuje, dodnes vydala dvě studiová alba. Mezi její fanoušky patří například Beck, Dave Grohl nebo kapela Pearl Jam. (zigot7)

 • - Ve scéně, kdy JB (Jack Black) poslouchá, jak KG (Kyle Gass) hraje na kytaru, je možné si všimnout, že za ním projde dvakrát stejná dvojice. (Fifan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace