poster

Králové ro(c)ku

 • USA

  Tenacious D: The Pick of Destiny

 • Německo

  Kings Of Rock - Tenacious D

 • Slovensko

  Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysicka
  *****

  s jackem blackem jsem měla vždycky trošku problém.. nedávno jsem viděla tropickou bouři a po jeho honbě za zfetovanym netopejrem jsem ho vzala na milost.. jaké ale bylo pro mě překvapení, když jsem pár dní poté sledovala na mtv pořad o davidu grohlovi a tam objevila zázrak jménem tenacious d!!! rock až do morku kostí.. (slibuju, že teď už přestanu ignorovat školu ro(c)ku).. mimochodem, věděli jste, že po cestě z kickapoo je pět hollywoodů, kde se oceán potkává s pískem??:-))) takže: now go my son and roooooooooooooock!!!!:-)))(10.6.2009)

 • MM_Ramone
  ***

  Jack Black nie je zrovna môj obľúbený komik, ale za to som už dlhé roky fanúšikom rockovej hudby, preto ma s týmto titulom celom zaujal a pobavil. Vtipné narážky na hudobné legendy, Clockwork Orange partička, skvelý Ben Stiller v malej úlohe majiteľa odbchodu s hudobnými nástrojmi, trip s Yettim a nakonec súboj so samotným vládcom pekiel, so Satanom. Do toho po celý čas našlapaná, energická gitarová muzika. Rock´n´Roll forever! ***(4.5.2011)

 • sheen
  *****

  Jack Black opět v dalším kulervoucím rockovém nážeru xD Nemůžu jinak, než za plných, i když je to totální ujetina xD(12.8.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  V podstate pre film platí to isté ako som napísal u School of Rock, len zmizli otravní caparti, čiže je to strávitelnejšie. Fandovia rocku si pridajú hviezdu až dve za výbornú muziku. 65%(28.6.2007)

 • petero
  ***

  Jack Black s kamošom sa snažia uchytiť v Hollywoode ako rocková skupina Tenacious D, ale na to aby boli najlepší musia získať brnkátko vyrobené zo samotného satana uloženého v rockovom múzeu. Opäť potešia malé úlohy vedľajších štýlovo voháknutých postáv Tima Robbinsa a Bena Stillera. Uvoľnená komédia pre rokových fandov.(5.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace