poster

Králové ro(c)ku

 • USA

  Tenacious D: The Pick of Destiny

 • Německo

  Kings Of Rock - Tenacious D

 • Slovensko

  Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Úvodní čtvrthodinka je gejzír humoru, oslavy rocku, odkazů pro znalé a... a vůbec všeho. Jenže v tom je právě kámen úrazu. Začátek nasazuje laťku kvality tak vysoko, že nešla udržet. Což by až tak nevadilo, kdyby se to nepropadlo až do zoufale průměrné jízdy bez nápadů a vtipu. Nad vodou to drží jen ústřední "D" duo a hudební vsuvky, kterých je však zoufale pomálu. Lépe kdyby to tvůrci od začátku stylizovali do rockové opery než-li komedie. Když je nejhůře přijde jamovací závěr se Satanem a tam snímek dorockuje až do správně ujetého finiše. Jack Black dokazuje, že je rocker až do morku kostí a jeho charisma a velmi dobrý zpěv jsou po hříchu tím jediným co je nadstandardní po celou stopáž. Než to podruhé sledovat celé znovu je lépe pustit si výtečný soundtrack. Škoda přeškoda promarněné šance, jelikož film měl výrazně nakročeno k velkému kultu (nejen) pro rockem posedlé. Výsledek takový sice není, ale minimálně začátek jistě tohoto statusu dosáhne. A to není zase tak málo. ♫ Hodnocení písničkového OST: 5/5(15.2.2007)

 • JAn
  *****

  Let the rock off begin! Po stylovém začátku, kdy je mladý JB poslán Ronniem Jamesem Dio do Hollywoodu, kde se má naučit pořádně rockovat a kde potká svého parťáka KG, se rozjíždí šílená jízda dvou urostlých rockerů za úspěchem, na které uslyšíme Meat Loafa zatracovat rock do hlubin pekelných, od Bena Stillera coby prodavače trsátek se dozvíme, co ve skutečnosti stojí za úspěchem rock´n´rollových skupin, zjistíme, z čeho vlastně vznikl název Tenacious D, uvidíme, jak se dělá "cock pushups", k čemu všemu nám slouží penis a hlavně jak nakopat prdel samotnému Satanovi. Skvěle obsazené, výborně ohudebněné. Už dlouhou dobu ´sem se tak dobře nebavil. Několikrát ´sem přistihl sám sebe, že si zpívám společně s D. A ještě teď ´sem v euforii. Yeah, rooooock. Rah-ha-ha-ha-hock. Raye-yayayayaye-yock. Tenacious D!(18.12.2006)

 • Gimp
  ****

  I have this birthmark since I was born.(2.3.2007)

 • Le_Chuck
  ***

  V podstate pre film platí to isté ako som napísal u School of Rock, len zmizli otravní caparti, čiže je to strávitelnejšie. Fandovia rocku si pridajú hviezdu až dve za výbornú muziku. 65%(28.6.2007)

 • Beckett51
  *****

  Malý krůček od naprosté dokonalosti. EDIT: Po druhém shlédnutí krůček překročen. PS Cameo Meat Loafa je naprosto božské!(20.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace