Na domácí půdě

USA, 2007, 98 min

Rusty Gorman

Michael Suby

Dan Schalk

O sport zde jde až v druhé řadě, slouží spíše jako výstelka. Na prvním místě se řeší vztahy a ne úplně špatně. Nejvíce ale musím vyzdvihnout hudbu, která přicházela vždy kdy měla a dokázala zaujmout. Herecky solidní a tak největší rezervy jsem viděl ve faktických chybách co se basketbalu týkalo. Celkově ale nezklamalo. Od mého hodnocení lze odečíst deset procent v tom případě, pokud nejste milovníci filmů spojených se sportem. Já jsem. 70 % Oblíbená část- odkrytí pointy dramatické linky v baru(30.7.2014)

Takových filmů jsou všude tucty, ale ja se u něj příjemně bavil.....(30.10.2009)

• Mangus

Basket mám rád a preto som si tento film aj pustil. Druhý dôvod bol Haley Joel Osment, ktorého filmy sú obvykle skvelé. Ale toto je z roku 2007, nie 1996-2000 a chlapec nám dospel. Bohužiaľ, moc mu to neprospelo. O hereckej stránke nehovorím, aj keď prirodzenosti ubudlo. Haley proste už nie je sympatický a skôr mi vo filme vadí (ale môže to byť len môj dojem). Na druhej strane má film celkom dobrú myšlienku, avšak málo basketu a stále tmavé scény z auta. V druhej polke sa už začnete nudiť a túto nudu pretrhne akurát tak rozuzlenie zápletky, ktoré je dosť prekvapivé, ale čerešnička na pokazenej torte tortu nevylepší. 4/10(17.8.2009)

Rozpočet $4milióny║ Hoci v základe nič prevratné ale aspoň to je zručne zrežírované, herci zaujali, záver filmu potešil. /55%/(31.5.2010)

• zipper111

H.J. Osment mi tady přijde jako úplně někdo jinej. Charizma a všechen jeho hereckej um, jako by někam zmizel. Zklamaní a velká nuda.(30.6.2010)