poster

Na domácí půdě

 • USA

  Home of the Giants

Drama / Sportovní

USA, 2007, 98 min

Režie:

Rusty Gorman

Hudba:

Michael Suby

Střih:

Dan Schalk
(další profese)
 • kondomxxl
  odpad!

  Pre mňa to bola bolesť pozerať sa na to. Sorry.(15.7.2010)

 • Beaten
  ***

  Takových filmů jsou všude tucty, ale ja se u něj příjemně bavil.....(30.10.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $4milióny║ Hoci v základe nič prevratné ale aspoň to je zručne zrežírované, herci zaujali, záver filmu potešil. /55%/(31.5.2010)

 • Slam7
  ***

  Už podle obsazení se ví, že to nebude bůhví jakej trhák, ale bylo to víc než zajímavý...film mě bavil, jen škoda, že ke konci se z toho stává klasická amerika! Kdyby to končilo spíš jako drama než jako sportovní film, bylo by to mnohem lepší!!! Ale celkově to bylo určitě dobře koukatelný...(18.11.2013)

 • Icefist
  ***

  O sport zde jde až v druhé řadě, slouží spíše jako výstelka. Na prvním místě se řeší vztahy a ne úplně špatně. Nejvíce ale musím vyzdvihnout hudbu, která přicházela vždy kdy měla a dokázala zaujmout. Herecky solidní a tak největší rezervy jsem viděl ve faktických chybách co se basketbalu týkalo. Celkově ale nezklamalo. Od mého hodnocení lze odečíst deset procent v tom případě, pokud nejste milovníci filmů spojených se sportem. Já jsem. 70 % Oblíbená část- odkrytí pointy dramatické linky v baru(30.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace