Dobrovolná oběť

Grimm Love

Krimi / Drama / Horor / Thriller

Německo, 2006, 90 min

• Pepinec

Jestli je tu někdo něčí dobrovolná oběť, tak já tohohle filmu, protože jsem si ho včera večer dobrovolně pustil, aby mě teda trošku napnul. Na přebalu se totiž hrdě ční glosy "film, na který nikdy nezapomenete" nebo "film, který jste nikdy nechtěli vidět," přitom by tam mělo být napsáno spíš něco ve stylu "vařila myšička kašičku, posrala to trošičku."(6.3.2013)

Můj oblíbenece Martin Weisz se pustil do případu, o kterém Německo mluvilo ještě roky potom a Rammstein si z něj udělali song, a stali se tak ještě víc slavní. Každopádně naznačil lidskou stránku těch, kteří se této hrůzy zůčastnili a ukázal nám, jak to asi tenkrát u Armina vypadalo. Pěkně proklipované, filtrami upravené a nechutně zvrácené. Svůj účel to splnilo.(29.11.2011)

Ušmudľano temné ako... ...ako myseľ dvoch pošahaných: jedného náruživého jedlíka mäsa svojho živočíšneho druhu a druhého ako dobrovoľného brava, určeného na porážku. Súhlasím s názorom, že celá línia s vyšetrujúcou študentkou je nadbytočná a posúva celok kamsi k zabudnuteľnému tv priemeru.(12.6.2013)

Téda nebylo to špatný ! Další Zvrhlý, Uchylný Námět o Kanibalovi,který na internetovém chatu vyhledává své oběti! Místy to na mně působilo až Komicky, čeho jsou režiséři schopní! Bavil jsem se, uteklo to rychle 65%(25.1.2013)

Ak nepotrebujete vidieť, ako chlap chlapovi ureže penis, opeče ho na pánvici a prinesie k stolu, kde sa s vykastrovaným podelí o delikátnu večeru pri sviečkach, nepozerajte to. Toto nie je žiadny "estetický Ridley Scott". Rohtenburg nahliada do psychiky kanibala a jeho obeťe, robí to dôstojne, s kvalitnými hercami, v správne ponurých, tmavých až zaďažďených obrazoch a bez samoúčelných exploitatčných scénok, ale vo výsledku nič nevyrieši, a i hlavnú hrdinku, ktorá chcela nájsť odpovede na ťažké otázky, iba rozplače a vyvedie z rovnováhy. K čomu to?(5.12.2011)