Dobrovolná oběť

Obeť kanibala

Grimm Love

Krimi / Drama / Horor / Thriller

Německo, 2006, 90 min

Ušmudľano temné ako... ...ako myseľ dvoch pošahaných: jedného náruživého jedlíka mäsa svojho živočíšneho druhu a druhého ako dobrovoľného brava, určeného na porážku. Súhlasím s názorom, že celá línia s vyšetrujúcou študentkou je nadbytočná a posúva celok kamsi k zabudnuteľnému tv priemeru.(12.6.2013)

Sonda do duše kanibala. Místy ale zoufale nudná.(19.2.2011)

Jeden z nejlepších art exploitationů, co jsem kdy viděl.(23.5.2011)

• Fretakata

Mysticka prichut mi nesedela ani divna sebalutost pri vyletoch do detstva. Kamera tiez nie. Na zaciatku tomu chyba tempo. Zvedavost a snaha trocha pochopit ma vsak udrzali do konca. Ta studentka mi tam najprv az vadila, ale ok, mohla byt.(18.10.2011)

Mladú študentku pracujúcu na záverečnej vysokoškolskej práci zaujme prípad kanibala Armina Meiweseho. Je natoľko posadnutá jeho príbehom, že je ochotná urobiť takmer čokoľvek aby sa dozvedela pravdu o ňom samotnom, či jeho dobrovoľnej obeti, ktorá sa dala tomuto šialencovi zjesť. Samotný akt si mal Armin dokonca zaznamenať za pomoci kamier. Je ale skutočne pripravená na "priamy prenos" šialenstva? Horor ani omylom. Pokiaľ dráma, tak o štipku lepšia ako priemer. Občasné napäté scény síce dopomohli k pochmúrnej atmosfére, no od záveru či samotného filmu som očakával viac. Žiadne mimoriadne gore nečakajte - 55 %.(16.4.2014)