poster

Po čem touží kluci

  • USA

    All Over the Guy

Komedie

USA, 2001, 95 min

Režie:

Julie Davis

Komentáře uživatelů k filmu (6)

  • T2

    Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,022,324Tržby Celosvetovo $1,051,948(22.11.2008)

  • PogoJoe
    **

    Upřímně - na film jsem se podíval jen kvůli přítomnosti Christine Ricci. Ta zde ovšem účinkuje jen asi ve 2 scénách (a Lisa Kudrow dokonce jen v jedné :-( ). Příběh mě nebavil. Naprosto nelogicky vystupující Tom, který je sice chlapácky pohledný, ale chováním a neustálými výbuchy nesnesitelný, se snaží najít cestu k citlivému Elimu. Určitě to není komedie - nezasmějete se tady ani jednou! Je to psychologický rozbor komplikovaného vztahu dvou homosexuálů, které to k sobě fyzicky přitahuje, ale jinak si moc nerozumí. Najdou k sobě cestu? (Hádejte...) No, ale dokoukal jsem to až do konce, takže zase až tak hrozné to nebylo...(3.8.2010)

  • janulee_
    ****

    .. uplne jinak podany pribeh o hledaní "pravé lásky" a me se to libilo a to nejen kvuli tomu ze Richard Ruccolo je tam fakt sexy :)))(21.3.2010)

  • Akitenshi
    ***

    No... koupil jsem si to kvůli Lise Kudrow a Christině Ricci, které jsou na obalu napsané v hlavních rolích... Ale i přes to, že jejich přítomnost na plátně nepřesahuje 2 minuty, jsem se dodíval a nebylo to špatné. Je to něco jiného, herci jsou příjemní a není to žádná ztřeštěná komedie o gayích, což oceňuji, protože takovou jsem ještě neviděl...(11.12.2010)

  • Adolf47
    odpad!

    Film absolutně o ničem. Naprosto nesympatický hlavní představitel, naprosto žádný příběh, kromě jakéhosi pokusu o ...no nevím, psychologii? Usínal jsem u toho.(19.3.2010)

  • Svadbos
    ***

    Film naplnený chytrým jednoplánovým humorom a umnými narážkami na bezsexové filmy o homosexuáloch, ako napr "in And Out". Výborné herecké výkony hercov vo vedľajších úlohách. Scenár napísal Dan Bucatinsky, na motívy jeho divadelnej hry.(28.9.2011)