Horton

Horton Hears a Who!

Horton

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 83 min

Je fajn, že sa BlueSky Studios nepúšta do (trúfam si povedať vopred prehratého) boja o dospeláckeho diváka a ponúka animák, ktorý všetkými piatimi doporučím každému 10-ročnému decku. Ja som logicky nemal taký pôžitok s pastelových zvieratiek a všadeprítomných držkopádov infantilného Hortona, ale za výbornú myšlienku idúcu ruku-v-ruke s kvalitne vygradovaným finále hovorím, áno. Originálny, chytrý a náučný animák pre menších, akých je v pixelovej lavíne rovnako málo, ako kvalitných dopseláckych. 70%(23.9.2008)

• Kothy

Další divný animák. Na tohle už jsem moc starý. "Chceme žít, chceme žít!"(27.2.2014)

Krásná animace bohužel nezachránila naprosto průměrný příběh bez žádných zapamatováníhodných vtípků.(30.12.2008)

Vyprávění toho, co se právě odehrávalo na obrazovce snímku neprospělo, celkem mě dráždilo a to né dobrým způsobem. Začátek se zdál jako dělaný opravdu pro ty nejmenší, což asi je. V polovině se přiblížil ostatním animákům, zacož si vysloužil alespoň průměrné hodnocení.(28.12.2012)

• packa

Fascinovaně zírám, jak tvůrcům animovaných filmů docházejí nápady a berou zavděk i úplně debilními náměty. Když k nim přimíchají tradiční koktejl z pitvořících zvířátek a absolutně průměrné animace, výsledkem je šlichta, která mě zase na dlouho vyléčila z touhy koukat na animáky jiných studií, než Pixaru. Dnes mám velmi špatnou náladu, chtěl jsem si ji vylepšit zábavným animákem, ale je mi ještě huř!(2.12.2008)