poster

Horton

 • USA

  Horton Hears a Who!

 • Slovensko

  Horton

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ****

  Je fajn, že sa BlueSky Studios nepúšta do (trúfam si povedať vopred prehratého) boja o dospeláckeho diváka a ponúka animák, ktorý všetkými piatimi doporučím každému 10-ročnému decku. Ja som logicky nemal taký pôžitok s pastelových zvieratiek a všadeprítomných držkopádov infantilného Hortona, ale za výbornú myšlienku idúcu ruku-v-ruke s kvalitne vygradovaným finále hovorím, áno. Originálny, chytrý a náučný animák pre menších, akých je v pixelovej lavíne rovnako málo, ako kvalitných dopseláckych. 70%(23.9.2008)

 • Kothy
  **

  Další divný animák. Na tohle už jsem moc starý. "Chceme žít, chceme žít!"(27.2.2014)

 • Sofia
  ***

  Krásná animace bohužel nezachránila naprosto průměrný příběh bez žádných zapamatováníhodných vtípků.(30.12.2008)

 • juta
  ***

  Vyprávění toho, co se právě odehrávalo na obrazovce snímku neprospělo, celkem mě dráždilo a to né dobrým způsobem. Začátek se zdál jako dělaný opravdu pro ty nejmenší, což asi je. V polovině se přiblížil ostatním animákům, zacož si vysloužil alespoň průměrné hodnocení.(28.12.2012)

 • packa
  odpad!

  Fascinovaně zírám, jak tvůrcům animovaných filmů docházejí nápady a berou zavděk i úplně debilními náměty. Když k nim přimíchají tradiční koktejl z pitvořících zvířátek a absolutně průměrné animace, výsledkem je šlichta, která mě zase na dlouho vyléčila z touhy koukat na animáky jiných studií, než Pixaru. Dnes mám velmi špatnou náladu, chtěl jsem si ji vylepšit zábavným animákem, ale je mi ještě huř!(2.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace