poster

Horton

 • USA

  Horton Hears a Who!

 • Slovensko

  Horton

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Okara
  ***

  Horton šňupe koksík ne? Neustále vyvalené oči, hubne a nezastavitelný proud řeči. Chobot má na to teda pořádný. Halucinogeny mu asi tak nejsou cizí, když si povídá s nějakým smítkem a halucinace řádný, vidím to na DMT. Nějaký smysluplný děj by tu člověk asi těžko pohledal, ale pár světlých momentů v podobě vtipných scén by se tu našlo. Bohužel jsem měl možnost zhlédnout tohoto slona jen s dabingem (né, že by mi to u animáků vadilo), takže nemohu posoudit příděl Jimyho svým hlasem do Fox mlýnu na prachy. Závěr zklamal velmi. 50%(27.12.2012)

 • klerik
  ***

  Čakal som kravinu a o to viac som bol prekvapený. Hlavnou devízou je originalita príbehu a súvislosť s GRINCHOM. Pri podrobnejšom rozbore nájdete nejaké tie hluché miesta - snaha o "pohybovú komiku" na úkor vývoja deja, ale rozhodne ide o filmík, ktorý si aj v záplave pixaroviek zapamätáte...(21.7.2012)

 • Deimos
  ***

  ***Celkem 54%***TV/// Dabing 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Animace 5/10/// PLUS: prvek malého světa ve velkém světě, že by i naše Země byla malý svět oproti jinému? Zajímaví myšlenka MÍNUS: měl jsem především problém s tím, že tento film není pro dospělého diváka, částečně mohl za to i český dabing, který je sice kvalitní a k filmu hodící se, nicméně jsem z něho měl divný dojem, animace je průměrná, občas sice lepší, ale jinak málo detailní./// Shrnutí: Na Hortona jsem byl zvědaví. Nečekal jsem kdo ví co, ale taky jsem si řekl že před pěti lety se průměrné animáky moc nedělali. To je ovšem chyba jak slon. Horton je spíš průměrný. A nikoliv svojí velikostí, ale svým obsahem. Mladé a hlavně malé diváky zaujme, dospělé nejspíš bude nudit. Přináší sebou morální ponaučení, které pro mě jako velkého diváka nemělo význam./// PS: Není dobré si za každou cenu stát za svým, i kdyby to byla pravda, ostatní vás budou mít za blázna.(25.1.2013)

 • Skejpr
  ****

  Úžasný film nabušený od začátku až do konce. Nádherná animace, skvělá hudba (vynikne především u honičky) a mám tak nějak úchylku na podivná zvířátka ve filmech... Nemo měl racky, Život brouka maďarské sviňky, Lovecká sezóna teplého dikobraza... Horton má psychedelickou žlutou kouli.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................(3.4.2008)

 • Allien.9
  ***

  Připomnělo mi to milovaného "Grinche" (Kdovíci, Jim Carrey, vypravěč), a i když to ani zdaleka nedosahuje jeho kvalit, jedná se o příjemnou podívanou. A navíc bych řekla, že je "Horton" jedním z mála animáků, které jsou zaměřeny spíše na děti než na dospělé (viz. minimum "dospěláckých" vtípků), což už je dnes unikát.(25.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace