poster

Horton

 • USA

  Horton Hears a Who!

 • Slovensko

  Horton

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  **

  I přes svou krátkost mě tvůrci nedokázali okouzlit... po delší době animák s hlavními postavičkami, se kterými jsem příliš nesympatizoval a bylo mě jedno, jak film dopadne (i když jsem už při prvních minutách věděl jak dopadne). Vtipné a komické situace byly dělané spíše pro ty nejmenší, ale neříkám, že mě některé nepobavili, z té hromady pokusů se jich pár našlo, ale dá se převážně říci, že jsem se více nudil a pramálo bavil. Své fanoušky si Horton jistě najde, ale pro mě jsou mnohem lepší animáky, který si dám i několikrát za sebou radši než Hortona, na kterého si možná za pár let ani nevzpomenu, mé hodnocení 2 hvězdičky...(29.4.2008)

 • KarelR
  ****

  Poměrně nabušené Hortonovy eskapády se trochu tlučou s vyloženě dětinskými fórky v Kdovíkově, ale protože si film slušně drží tempo a má krátkou stopáž, nudit jsem se nestihnul. 7/10 P.S. Pokémon sekvence je naprosto geniální! (pozn. Český dabing je velice slušný, akorát zpočátku geniální komentář Zdeňka Svěráka začne být po deseti minutách tak trochu nadbytečný a otravný.)(3.4.2008)

 • Skejpr
  ****

  Úžasný film nabušený od začátku až do konce. Nádherná animace, skvělá hudba (vynikne především u honičky) a mám tak nějak úchylku na podivná zvířátka ve filmech... Nemo měl racky, Život brouka maďarské sviňky, Lovecká sezóna teplého dikobraza... Horton má psychedelickou žlutou kouli.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................(3.4.2008)

 • hippyman
  ***

  na počátku byla nervozita, zda jsem si opravdu vybral kvalitní film, čemuž jsem sám už podle traileru moc nevěřil... ale pak přišla první úchvatná animace s monstrózní hudbou a to byly teprve úvodní titulky... takže očekáváné fiasko se změnilo v kratičkém momentu na příjemné překvapení... ale bohužel jen na chvíli... následovaly animované šeredky spoutané v poměrně předvídatelném příběhu s pouhou hrstkou vtipných momentů a unudily mě zpět na očekáváný průměr... 60% p.s.: určitě vyhledejte úvod komentáře uživatele Vitason :-) ten mě pobavil asi víc, než celý film! ;-)(30.4.2008)

 • Lateef
  ****

  Mnoho současných animovaných filmů spadá do množiny, kterou charakterizuje několik atributů: výborná animace, výchovné moralizování a předvídatelný konec. Stejné prvky postihly i Hortona. Další odstřelený animák, řeknete si. Cha, ani náhodou, a bacha nebo odstřelí něco vás... nejspíš banány z opičích podpaždích... Horton je pestrý, zábavný, napínavý i dojímavý. Na nudu nezbyla ani kapka času. Úzkostlivě empatický slon pravidelně "vyrábí" ze svých plachťáků různorodé pokrývky hlavy, Katie je úžasně legrační, minisvět Kdovíků disponuje promakanými segmenty a když pak na oba světy zaútočí mrchožrout (skvělá postava), jsou scény až zapamatování si hodné. Finále sice trpí oběma v úvodu zmíněnými klišovitými nekalostmi, ale podáno je opravdu napínavě. Stopáž je více než ocenitelná, hudba parádní, a i když příběh ve své podstatě téměř absentuje, film mě oslovil. 75% 85 miliónů dolarů(rozpočet)/291 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(21.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace