poster

Horton

 • USA

  Horton Hears a Who!

 • Slovensko

  Horton

 • Kanada

  Dr. Seuss' Horton Hears a Who!

 • Velká Británie

  Dr. Seuss' Horton Hears a Who!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  ***

  Velmi sympatický, graficky krásný a předloze věrný filmek, jenž velmi překvapí. Oproti Kdovíkům v Grinchovi, se mi tihle hrozně líbili, to samé o tlustém Hortonovi. I přes fakt, že letošní rok na čáře animovaného filmu vyhrává Wall-E a Kung-Fu panda, tenhle malý filmek je krásně zpestření dne a dokáže zvednout náladu.(2.11.2008)

 • Allien.9
  ***

  Připomnělo mi to milovaného "Grinche" (Kdovíci, Jim Carrey, vypravěč), a i když to ani zdaleka nedosahuje jeho kvalit, jedná se o příjemnou podívanou. A navíc bych řekla, že je "Horton" jedním z mála animáků, které jsou zaměřeny spíše na děti než na dospělé (viz. minimum "dospěláckých" vtípků), což už je dnes unikát.(25.12.2013)

 • Lateef
  ****

  Mnoho současných animovaných filmů spadá do množiny, kterou charakterizuje několik atributů: výborná animace, výchovné moralizování a předvídatelný konec. Stejné prvky postihly i Hortona. Další odstřelený animák, řeknete si. Cha, ani náhodou, a bacha nebo odstřelí něco vás... nejspíš banány z opičích podpaždích... Horton je pestrý, zábavný, napínavý i dojímavý. Na nudu nezbyla ani kapka času. Úzkostlivě empatický slon pravidelně "vyrábí" ze svých plachťáků různorodé pokrývky hlavy, Katie je úžasně legrační, minisvět Kdovíků disponuje promakanými segmenty a když pak na oba světy zaútočí mrchožrout (skvělá postava), jsou scény až zapamatování si hodné. Finále sice trpí oběma v úvodu zmíněnými klišovitými nekalostmi, ale podáno je opravdu napínavě. Stopáž je více než ocenitelná, hudba parádní, a i když příběh ve své podstatě téměř absentuje, film mě oslovil. 75% 85 miliónů dolarů(rozpočet)/291 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(21.4.2008)

 • Hakha
  **

  I přes svou krátkost mě tvůrci nedokázali okouzlit... po delší době animák s hlavními postavičkami, se kterými jsem příliš nesympatizoval a bylo mě jedno, jak film dopadne (i když jsem už při prvních minutách věděl jak dopadne). Vtipné a komické situace byly dělané spíše pro ty nejmenší, ale neříkám, že mě některé nepobavili, z té hromady pokusů se jich pár našlo, ale dá se převážně říci, že jsem se více nudil a pramálo bavil. Své fanoušky si Horton jistě najde, ale pro mě jsou mnohem lepší animáky, který si dám i několikrát za sebou radši než Hortona, na kterého si možná za pár let ani nevzpomenu, mé hodnocení 2 hvězdičky...(29.4.2008)

 • Skejpr
  ****

  Úžasný film nabušený od začátku až do konce. Nádherná animace, skvělá hudba (vynikne především u honičky) a mám tak nějak úchylku na podivná zvířátka ve filmech... Nemo měl racky, Život brouka maďarské sviňky, Lovecká sezóna teplého dikobraza... Horton má psychedelickou žlutou kouli.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................(3.4.2008)

 • - Jim Carrey ovlivnil i to, jak bude Horton vypadat. Na začátku měl mnohem menší tlamu. V podáni Carreyho se ale změnil ve slona velmi upovídaného a s tím se změnila i velikost jeho tlamy. (Amplifier)

 • - Hortonovo motto, že "člověk je člověkem a je jedno jak je velký", si do své kampaně přivlastnili aktivisté z hnutí proti potratům. (Siriuss)

 • - Ve scéně, kde Vlad vytrhne Hortonovi z chobotu jetel a upustí ho do jetelového pole, je na tomto poli naanimováno půl biliónu jetelových lístků. (Amplifier)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace