poster

Zero no tsukaima (TV seriál)

  • Japonsko

    ゼロの使い魔

    (Japonsko)
  • EN název

    Familiar of Zero, The

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2006, 13x24 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

  • Subjektiv
    **

    Na cizí planetě v čarodějné akademii se právě v druhém ročníku provádí vyvolávání magických pomocníků. Sexy Kirche získá salamandra, sukničkář Guiche obřího krtka a uzavřená Tabitha dokonce draka vzduchu. Jenom hlavní hrdinka Louise Francoise de la Valiel, kvůli neschopnosti posměšně přezdívaná Zero, vyvolá obyčejného člověka. Smích však všechny přejde ve chvíli, kdy onen člověk, mladičký Japonec Saito, porazí v souboji Guiche pouhým mečem. A od té chvíle nám po Saitovi začne toužit hned několik dívek. On však musí své paničce prát kalhotky. Zero no Tsukaima je mírně nadprůměrné anime s humorem, který chvílemi baví a chvílemi nudí. I přesto, že je seriál poměrně krátký, je spíše epizodický. Nevyniká ani nápadem, ani zpracováním, ani příběhem, ani designem postav, prostě ničím. Na druhou stranu ani ničím neuráží. Druhá řada - Pokračuje konflikt mezi zeměmi Tristain a Albion. Druhá řada nepřináší žádnou změnu kvality, ani neotřelý nápad, jen do mrtě vyvařuje (bohužel už provařené) ecchi vtípky. Mírný posun ve vztazích hlavních postav. Pro mě větší nuda než řada první. A ten bůh, co na konci sestoupil ze stroje... hanba mu! Třetí řada - Je to s podivem, ale i ona má svou zápletku. Většinu času se však ztrácí v přetahování několika bab o Saita, které si navzájem ve vzestupné posloupnosti závidí velikost koz (pardon, ale jinak to říct nejde).(18.3.2007)

  • mandelbrot
    **

    S každou další sérií nudnější a otravnější. Ne snad ani horší, ale je to pořád dokola to samé jen pokaždé s novou várkou prsaté havěti. Když už to vypadá, že vztah Saita a Luisy projde nějakým tím vývojem (nevzali se už dokonce jednou?), konec dílu vše zresetuje a příště se jede nanovo a se stejnými vtipy. Což se zákonitě za čas omrzí a jediné co pak člověka vytrhává z letargie jsou nehorázné deus exy a vstávání postav z mrtvých. V rámci přihlouplých etči komedií přesto pořád nadprůměr, ale napočtvrté si to už nechám ujít.(1.10.2006)

  • WildevilCZ
    *****

    No aby jste si to užili, tak musíte být pořádní fandové ecchi, protože v tohle anime jde hlavně o kozy a všechno sněma spojené, postavý jsou hloupé, až se chce člověku brečet :D Jinak mě tohle anime pobavilo a zaujalo ve všech ohledech (nejen ecchi :))(4.3.2009)

  • Roby
    *****

    Za to že mi to několikrát zpravilo náladu a fajn zábavu dávám 85%.(22.5.2010)

  • York
    *

    No tak tohle anime jsem videl na Animefestu a tam se mi tech prvnich par dilu libilo, ale po zkouknuti celeho serialu musim zkonstatovat, ze to bylo naprosto o nicem, skoda casu.(5.8.2007)

  • Darik
    *****

    Nemůžu si pomoc, ale já se královsky bavil. Je to vtipný, vtipný a zase vtipný.(2.10.2010)

  • wobufet
    ***

    Prvních, asi šest, dílů je perfektních. Čekal jsem komedii tentokrát z čarodějnického prostředí alá HP a ta fungovala na výbornou. Jenže pak se do toho začal zaplétat pitomý příběh a hlavně vztah Saita s Luisou. A nakonec přišla ta stupidní bitva, kde parta školáků vyrube celou armádu. Ani po celou úžasný Guiche toto anime nezachrání. Škoda(24.7.2008)