Já, legenda

Som legenda

Ja, legenda

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2007, 96 min

Will Smith a jeho ťažký život ktorý ho zastihol kvôli nebezpečnému úniku plynu, ktorý vyhubil takmer celé ľudstvo. túto tématiku som už pár krát počul a aj videl, ale Im Legend ma tak nadchol svojou dramatickosťou že som mu musel dať 5*......................... Soundtrack James Newton Howard: 1. My Name Is Robert Neville ,2. Deer Hunting ,3. Evacuation ,4. Scan Her Again ,5. Darkseeker Dogs ,6. Sam's Gone ,7. Talk To Me ,8. The Pier ,9. Can They Do That? ,10. I'm Listening ,11. The Jagged Edge ,12. Reunited ,13. I'm Sorry ,14. Epilogue.,(7.1.2011)

rozpočet : $150miliónov otvárací víkend : $76,535,000 tržby celosvetovo : $584,015,483(17.12.2007)

Existují lékařské zázraky…. Perfektní W.Smith a vytvořený svět. Perfektní je i tempo, kterým nám jsou servírovány další a další podrobnosti. Dobrá, nenucená atmosféra, přál bych si, aby vydržela celý film! Dozvídáme se, jak vypadá N.Y. ve dne, a čekám, jaký bude v noci. Lekačky, s baterkou v temných zákoutích, žádná hudba, kapky vody, zrychlený dech. Zambie útočí!! Super! Pak přichází konec a já jsem totálně hotovej! Jak tohle mohl někdo dopustit! A nezbývá mi věřit, že prostě Bůh existuje a ten alternativní bude lepší a celkový výsledek taktéž! P.S. je to tak 70%. Ale optimisticky dávám 4*. ALTERNATIVNÍ KONEC: všem, které konec v kinoverzi ,,neuspokojil“, doporučuji zhlédnout (pro jistotu) znovu celý film s tímto koncem!! Díky menším ,,doplňkům“ a jinému závěru to konečně dává trochu smysl!!! Teď jsou ty **** zasloužené.(26.5.2008)

:::::::::::::::::: Nějak mne to nezaujalo. Skvělý námět, ale ten scénář je divný a to nemluvím ještě o tom konci. Jeden z alternativních konců se mi líbil daleko víc. Jak říká uživatelka venus, dalo se z toho vyždímat více ....... :::::::::::::::::::(21.4.2008)

Veľmi dobrá atmosféra hlavne v prvej polovici filmu. V tej druhej sa to však nejako zabrzdí, rozťahuje a zbytočne hlúpo kecá. Škoda.(1.5.2010)