poster

Hon na svatého Maura (TV film)

Dokumentární

Česko, 2006, 57 min

Režie:

Zora Cejnková
 • EllienPM
  *****

  Když relikviář objevili deset km od nás, byly mi čtyři. Na veřejnost se to dostalo až později. I přes tak nízký věk si přesně pamatuju, jak jsme, coby děti, rozebírali nalezení pokladu. Bylo to fascinující. Seděli jsme na lavičkách a horlivě diskutovali, čí táta u toho byl, a kdo o tom ví víc. Jako včera vidím jednu důležitou blonďatou holčičku, jak sedí uprostřed nás a vytahuje se, že JEJÍ táta o tom ví nejvíc. Shodou okolností to pak dotáhl na pohlavára v ČSSD... Dodnes je pro mne relikviář a jeho příběh stejně dechberoucí. Nemohu jinak, než za plný počet a jsem nesmírně rád, že takovéhle dílo vzniklo. Ať už filmařské nebo zlatnické.(7.9.2014)

 • KoleckoR
  *****

  Dal bych nevím co, být u toho...(24.11.2010)

 • sator
  ***

  Téma zajímavé, dokument nic moc...(2.11.2015)

 • Machrovic
  ****

  Poklad nedozírné ceny byl objeven 5.11.1985 v Bečově. A jak přišli, že mají kopat tam? To se dozvíte, když se podívate. V hlavní roli kriminální policie a Danny Douglas.(8.10.2006)

 • Riker
  *****

  Ale že relikviář dostal víc na prdel vysušením v bankovním trezoru, kam ho nechali ti úžasní kriminalisté převézt, než po čtyřiceti letech v zemi to se v pořadu nezmiňuje..(29.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace