Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 88 min

• Psema

Přišel jsem, viděl jsem, nechybělo málo a zvracel jsem. Není to úplné zlo, ale upřímně - takhle dementní film s pitomým scénářem, zoufalými herci (Christensen je horší než v Epizodě 2, což jsem myslel, že ani nejde), naprosto neosobní režií a stupidním střihem jsem hodně dlouho neviděl. Smál jsem se hodně, ale ani tak mi to moc nepomohlo v tom abych se bavil. Fór s Čečenskem a Jamie Bell jsou fajn. To je ale zhruba všechno. Jinak je to nelogický, povrchní, nezáživný (ten film má snad jedinej cool moment - ano, zase to Čečensko) a ještě k tomu nevygradovaný béčko každým coulem. Znovu bych to nedal ani po půlnoci na Nově.(21.2.2008)

No pevně doufám v sequel, jelikož tady Jumperové své schopnosti používají jak je film dlouhý, respektive se film nenese v poněkud trapném schématu, které nám servírují všemožné komiksové filmy, tedy na začátku velmi suchou akcičku, doprostřed něco hodně ostrého (ale zároveň krátkého) a nakonec něco suššího než uprostřed (a taky krátkého)...tady se to mydlí skoro pořád and dat's what I like, aight?(24.7.2008)

• POMO

Načisto bezobsažná blbina. Akoby som hoďku a pol pozeral do pekne naaranžovaného akvária bez rybičiek. Nápad nedotiahnutý ani do polovice cesty a zamýšľaná coolovosť začína a končí pri Jacksonovom účese. Nevhodné divákom nad 18.(13.2.2008)