poster

Jumper

 • USA

  Jumper

 • Slovensko

  Jumper

 • Slovensko

  Skokan

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ****

  Přemýšleli jste někdy nad tím? Co kdybych měl tuhle schopnost? Skok sem, skok tam. Kubánský doutník místo snídaně, pravá thajská masáž, oběd v italské restauraci, odpoledne v anglii na golfu, večer v casinu v Las Vegas? Krásná představa ... Ještě, že je tohle jen film.(18.5.2009)

 • Aluska88
  ***

  Jamie Bell rulezz!:) Ačkoliv je hlavní postavou David, v podání, pro mě jako obvykle nevýrazného Haydena Christensena a nádherná Rachel Bilson, tak tím hlavním dynamickým motorem, který celému filmu dává ten elektrizující náboj, je právě Jamie. Pro mě má zkrátka spousta těch anglických hereckých "ďáblíků" v sobě obrovskou dávku charizmatu, který dokáže naprosto převálcovat skoro vše ostatní. V tomto případě zcela neutrálního a průměrného Haydena, který by si zde bez Jamieho sotva "poskočil":) a naprosto jednoduchý a prostý děj, který se spoléhá především na efekty a nebýt právě Jamieho, pohledu uchvacující Rachel či zlotřilého Samuela L. Jacksona, jednalo by nejspíše o naprosto krátký, mdlý a velmi bídný "skok." A škoda Kristen Stewart, která si zde stihla jen otevřít dveře a hned zase musela běžet:)(19.6.2011)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Powell: 1. My Day So Far ,2. Splash ,3. First Jumps ,4. Bridges, Rules, Banking ,5. Surf's Up ,6. 1000 Volts ,7. Roland Snoops ,8. You Hear Me Laughing ,9. Coliseum Tour ,10. Coliseum Fight ,11. Echo of Mom ,12. Airport Departure ,13. In Hospital ,14. It's Sayonara ,15. Race to Millie ,16. David Comes Clean ,17. Roland at the Lair ,18. Jumper vs. Jumper ,19. The Sacrifice ,20. A Head Start ,21. A Jump Off,(22.5.2011)

 • Arx
  ***

  Popcornová cool zábava u které nemá cenu přemýšlet. U mě ale Jumper vyskočil až na 3 hvězdičky za stravitelnou stopáž, dobrý scénář a sympatické herce.(18.7.2008)

 • Hakha
  **

  Obrovský potenciál, se kterým si mohl režisér pohrát a natočit špičkový film, ale bohužel tomu tak není a Jumper se stává filmem o ničem, který nezaujme ničím. Příběh nudí, je dost nezáživný, akce je mizerně natočená a Hayden Christensen, který měl celý film táhnout nepředvedl nic. Nezajímavá jednohubka, u které bylo obtížné film zhlédnout do trpkého konce, mé hodnocení 1,5 hvězdičky...(10.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace