Skokan

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 88 min

Popcornová cool zábava u které nemá cenu přemýšlet. U mě ale Jumper vyskočil až na 3 hvězdičky za stravitelnou stopáž, dobrý scénář a sympatické herce.(18.7.2008)

No pevně doufám v sequel, jelikož tady Jumperové své schopnosti používají jak je film dlouhý, respektive se film nenese v poněkud trapném schématu, které nám servírují všemožné komiksové filmy, tedy na začátku velmi suchou akcičku, doprostřed něco hodně ostrého (ale zároveň krátkého) a nakonec něco suššího než uprostřed (a taky krátkého)...tady se to mydlí skoro pořád and dat's what I like, aight?(24.7.2008)

Nightcrawlerova čistka v Bielom Dome (X-Men 2) natiahnutá na akurátnych 88 minút zámerne jednoduchej MTV sci-fi zábavy. Áno z témy by sa sa dalo ukuchtiť lahodné kuracie soté s provensálskym korením najemno, ale pre dnešok sa úplne spokojím s poriadne mastným frite chicken. Že to Liman nepripálil (ako napr. Reny Harlin Covenanta, či Tamahori Next) ma koniec koncov ani neprekvapuje, len som tomu už moc neveril. Christensen na facku, ináč absolútne bez výhrad. JUMP! 80%(14.6.2008)

• Enšpígl

Jedna hvězdička za odvahu vytvořit sračku, jít s ní mezi lidi a ještě se pod ní podepsat vlastním jménem.(23.3.2008)

• ORIN

Jumper nepřináší do žánru sci-fi absolutně nic nového a jen vrství jedno klišé za druhým. Christensen s výrazem ala Steven Seagal je snad největší slabinou celého filmu a to je u titulního hrdiny vážně na pováženou. Příběh má navíc v sobě tolik děr jako moje obnošené ponožky a film tak sráží na úroveň nezáživného podprůměru. Nebýt Jamieho Bella, tak jdu s hodnocením ještě níž.(18.6.2011)

• - Režisér Doug Liman se osobně účastnil i natáčení scén pod vodou. (Witta)

• - Názov filmu sa objaví až v ôsmej minúte. (marciano)

• - V Japonsku při scéně s teleportujícím se mercedesem musel Liman obcházet oficiální nařízení a na ulici dokonce zkoušel oslepit policejní kamery. Bylo to, protože mu tokijské úřady povolily na natáčení jen krátký čas (půl minuty). (Seejey8)