Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  *****

  Tenhle seriál mne fakt dostal, co díl to IT specialita. Škoda, že je tak málo epizod. Drsné hlášky: "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout? " ; ''Tohle Jane, je internet " ; ''0118-999-88199-9119-725-3'' Jeden z nejlepších Britských seriálů. Hlavní postavy: Roy Trenneman - (Chris O'Dowd) - lenivý pracovník původem z Irska, který se snaží jakýmkoliv způsobem uniknout svým pracovním povinnostem. Maurice Moss - (Richard Ayoade) - typický „ajťák“. Vyjadřuje se co nejodborněji, což ho dělá ještě komičtějším a ostatní lidé mu vůbec nerozumí. Jen Barber - (Katherine Parkinson) - mladá žena, která neví nic o IT, ale i přesto jí ředitel dá místo vedoucího oddělení IT. / Viděné epizody z 1-3 série *18.dílů / Aktuálně: chtěl bych zhlédnout 4.sezónu ( Hodnocení: 10/10 )(3.11.2009)

 • Malarkey
  *****

  Velká Británie stále potvrzuje, že dokáže svým humorem pobavit jakéhokoliv diváka v jakémkoliv období. Seriál od tvůrců Black Books, který s ním má překvapivě dost společného. Takže jsou tu dva pošuci, počítačoví fajnšmekři a intošové, kteří pařej hry a tímto práci řádně flákaj na druhé straně je tu jejich čerstvě zvolená šéfka, která se snaží udržet morálku dvou pracantů v chodu a tak se děje řada příjemných i méně příjemných situací, při kterých se rozhodně nejednou zasmějete. Anglický humor je anglickým humorem překvapivě díky hercům, jelikož hlavní hrdina je většinou šílenej magor a svým neotřepaným způsobem a velmi originální rozvahou dokáže onu postavu převést velice vtipně do seriálu, jako je i tento. Díky tomu stále vznikají dobré a ještě lepší britské sitcomy, které se takřka s jinými nedají prakticky srovnat. Pro mě jeden z nejlepších britských seriálů vůbec i když se v podstatě teprve rozjíždí. Po chvíli uvažování jsem musel o jeden stupeň ubrat jelikož Červenému trpaslíku se nevyrovná prakticky nic:) 9/10 Po třetí sérii za deset...10/10(16.12.2006)

 • sud
  ***

  Nemůžu říct, že bych se u toho nebavil, ale narozdíl od jiných britcomů či ostatních děl Grahama Linehana mě to příliš nezasáhlo. 60%.(29.6.2008)

 • EdaS
  ****

  Moss: Subject: Fire. Dear Sir/Madam, I am writing to inform you of a fire that has broken out on the premises of 123 Cavendon Road... no, that's too formal. [deletes text, starts again] Fire - exclamation mark - fire - exclamation mark - help me - exclamation mark. 123 Cavendon Road. Looking forward to hearing from you. Yours truly, Maurice Moss. [sigh of relief] ___ První série jasných pět hvězd, pak následuje bezkonkurenčně nejlepší díl (Gay!), zbytek druhé série se bohužel potácí u sitcomového průměru, jednou (čtvrtá část) dokonce pod ním.(29.9.2007)

 • Mahalik
  *****

  Už jenom za ten infantilní úsměv Jen, když sleduje za výlohou červené boty, které následně způsobí zakřivení prstů na jejich nohou, nemůžu odepřít plný počet. Stejně jako ona vypadá za sklem jako totální blbka, tak já nejsem o nic víc pozadu. Proto je asi lepší dřepnout si na zem, daleko od okna, protože pochybuju, že by vám sousedi poděkovali za výhled na totálního kreténa. Když přijde televizní reportáž a změně telefoního čísla na záchranou službu, ptám se sám sebe, jestli je můj humor tak zvrácenej a nebo se prostě směju tomu, jak jsou nějaké situace trapné. Obě otázky vlastně pokládám zbytečně, protože tak jako tak se u IT směju víc než u kteréhokoli jiného seriálu a filmu. Vrcholem je díl (paradoxně je to zase ten s těma botama), kdy Jen (kdo jinej :D) kráčí po chodbě a mine japonského delegáta, který ji dupne na její chromé nohy. "Ty ha*zle. Zas*anej č*ráku, copa nevidíš kam šlapeš? Ty zm*de jeden zkur*enej!". Všechna sprostá slova jsou vypípána a následný záběr na asistenta ředitele, který zběsile mačká na klakson s nápisem -Pro vypípání sprostých slov- je vyloženě geniální. A já? Já ležím v kaluži slin, jelikož nedokážu zastavit ten neskutečnej příval smíchu. Fakt, tohle se mi snad stávalo naposledy u Simpsonů (a nebo je důvod ten, že nesleduji seriály tak, jak by slušilo a patřilo). Je ještě milión situací, ze kterých se člověk promění ve zmutovaného krypla, jehož jediným životním údělem je podporovat bandu jiných kryplů (IT se jmenují :D). První série byla ke konci sice trochu slabší, já ale věřím, že druhá bude totální blázinec. A na to si budu muset vzít jiný brejle....1. série: 5/5....(26.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace