Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mahalik
  *****

  Už jenom za ten infantilní úsměv Jen, když sleduje za výlohou červené boty, které následně způsobí zakřivení prstů na jejich nohou, nemůžu odepřít plný počet. Stejně jako ona vypadá za sklem jako totální blbka, tak já nejsem o nic víc pozadu. Proto je asi lepší dřepnout si na zem, daleko od okna, protože pochybuju, že by vám sousedi poděkovali za výhled na totálního kreténa. Když přijde televizní reportáž a změně telefoního čísla na záchranou službu, ptám se sám sebe, jestli je můj humor tak zvrácenej a nebo se prostě směju tomu, jak jsou nějaké situace trapné. Obě otázky vlastně pokládám zbytečně, protože tak jako tak se u IT směju víc než u kteréhokoli jiného seriálu a filmu. Vrcholem je díl (paradoxně je to zase ten s těma botama), kdy Jen (kdo jinej :D) kráčí po chodbě a mine japonského delegáta, který ji dupne na její chromé nohy. "Ty ha*zle. Zas*anej č*ráku, copa nevidíš kam šlapeš? Ty zm*de jeden zkur*enej!". Všechna sprostá slova jsou vypípána a následný záběr na asistenta ředitele, který zběsile mačká na klakson s nápisem -Pro vypípání sprostých slov- je vyloženě geniální. A já? Já ležím v kaluži slin, jelikož nedokážu zastavit ten neskutečnej příval smíchu. Fakt, tohle se mi snad stávalo naposledy u Simpsonů (a nebo je důvod ten, že nesleduji seriály tak, jak by slušilo a patřilo). Je ještě milión situací, ze kterých se člověk promění ve zmutovaného krypla, jehož jediným životním údělem je podporovat bandu jiných kryplů (IT se jmenují :D). První série byla ke konci sice trochu slabší, já ale věřím, že druhá bude totální blázinec. A na to si budu muset vzít jiný brejle....1. série: 5/5....(26.4.2009)

 • Hal_Moore
  *****

  Ahoj. -- Ahoj. -- Já hledám Jen. -- Bohužel tě teď nemůže přijmout. Nemá vůbec čas. -- Fakt? -- Nemá čas, sbohem. -- A co má? -- Má se dobře. -- Ne, jak se má, ale co má na práci? Je tam? -- Ne! -- Nezdržím ji, jen jí chci dát tohle. -- Nedávej jí to. -- Dám jí je. -- Nebudou se jí líbit. -- Nebudou jí vadit. -- Budou jí vadit. -- To nevadí, bude to jen chvilička. Hele, proč nemůžu dovnitř? -- Protože je mrtvá. -- Cože? -- Jo, je mrtvá. Ona... ona umřela. -- Umřela? -- Jo, totálně. Jak já miluju britský humor. Škoda, že je jen dvanáct dílů :-((1.11.2006)

 • Tuxedo
  ***

  První série dokonalá, druhá jen z půlky a třetí pokračuje v zavedeném průměru udaném zbývajícími díly druhé série. UPDATE: Čtvrtá série je již čirá bída.(28.11.2006)

 • Shit
  *****

  Britové zase zabodovali. IT Crowd je fakt neskutečně zábavná podívaná, kdy těch 20 minut v dílu je pokaždý plně využitých, některý gagy sou fakt smrtící. Jediná chyba tohohle seriálu je ten fakt, že to má jen 6 dílu a když vezmu, že každej z těch 6 dílů má 20 minut, tak přece jenom 2 hodiny na seriál je fakt málo, kór u takovýhleho seriálu je to velká škoda.(12.8.2007)

 • woody
  ***

  "IT oddělení. Zkoušel jste to zapnout a vypnout?... A zkoušel jste si to narvat do prdele? (třísk telefonem) Teď jsem si uvědomil, že to byla moje matka." Nic britského mi není proti gustu. A tohle trio pošahanců ze sklepa výškové budovy obzvláště ne. Samozřejmě, že Fawlty Towers je někde úplně jinde - to je prostě špička na kterou nikdo nemá a od které se každý učí. Ale pokud se najde tak skvělý scénárista jakým je Graham Linehan (Black Books, Father Ted), tak se o budoucnost britcomů nebojím...(6.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace