Už jenom za ten infantilní úsměv Jen, když sleduje za výlohou červené boty, které následně způsobí zakřivení prstů na jejich nohou, nemůžu odepřít plný počet. Stejně jako ona vypadá za sklem jako totální blbka, tak já nejsem o nic víc pozadu. Proto je asi lepší dřepnout si na zem, daleko od okna, protože pochybuju, že by vám sousedi poděkovali za výhled na totálního kreténa. Když přijde televizní reportáž a změně telefoního čísla na záchranou službu, ptám se sám sebe, jestli je můj humor tak zvrácenej a nebo se prostě směju tomu, jak jsou nějaké situace trapné. Obě otázky vlastně pokládám zbytečně, protože tak jako tak se u IT směju víc než u kteréhokoli jiného seriálu a filmu. Vrcholem je díl (paradoxně je to zase ten s těma botama), kdy Jen (kdo jinej :D) kráčí po chodbě a mine japonského delegáta, který ji dupne na její chromé nohy. "Ty ha*zle. Zas*anej č*ráku, copa nevidíš kam šlapeš? Ty zm*de jeden zkur*enej!". Všechna sprostá slova jsou vypípána a následný záběr na asistenta ředitele, který zběsile mačká na klakson s nápisem -Pro vypípání sprostých slov- je vyloženě geniální. A já? Já ležím v kaluži slin, jelikož nedokážu zastavit ten neskutečnej příval smíchu. Fakt, tohle se mi snad stávalo naposledy u Simpsonů (a nebo je důvod ten, že nesleduji seriály tak, jak by slušilo a patřilo). Je ještě milión situací, ze kterých se člověk promění ve zmutovaného krypla, jehož jediným životním údělem je podporovat bandu jiných kryplů (IT se jmenují :D). První série byla ke konci sice trochu slabší, já ale věřím, že druhá bude totální blázinec. A na to si budu muset vzít jiný brejle....1. série: 5/5....(26.4.2009)

• NinadeL

24/24 1. série je nesledovatelné britské přehypované cosi. Ve 2. sérii se už trochu humoru najde i pro nebritofily. Ale 3. série? To už je vyloženě smích nad smích. Speech, FriendFace a Calender Geeks. To už představuje solidní porci zábavy. Škoda, že změna přišla až tak pozdě. No a 4. série je už běžná sranda. Přesto žádný zázrak nebo průser. Je dobře, že se vrátil Noel Fielding.(7.9.2011)

Povedený sitcom už hlavní trojicí až po výborné gagy. Jestli máte rádi anglický humor, tak tento seriál by neměl být špatnou volbou... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=lJNoMh5nGsk(25.4.2008)

Dokonalý konverzačný sitcom, ktorý naplno využíva opozitá svojich hlavných postáv. Niektoré epizódy som pozeral v non-stop záchvate smiechu. 85%.(11.11.2013)

Zatím dle mého názoru nejvypilovanější dílko irského humoristy Grahama Linehana. Výborný ústřední trojlístek magorů (buranský Ir Roy, mimozemšťan Moss a potrefená husa Jen) je doplňován naprosto božským Christopherem Morrisem alias bosem Denholmem Reynholmem, jehož výstupy a interakce s ostatními členy týmu (team!) patří k tomu nejvtipnějšímu co jsem kdy na obrazovce viděl. Klasický černý/suchý humor, hora nadsázky a na začínající herce skoro neuvěřitelné výkony. První série je téměř bez chyby, druhá se bohužel tak nepovedla.... 80%(14.3.2007)

• - Roy (Chris O'Dowd) je jediná hlavní postava, jejíž příjmení není divákům odhaleno po téměř celé čtyři řady. Režisér Graham Linehan postavu pojmenoval Roy Tenneman, později jméno změnil na Roy Trenneman, jelikož se lépe vyslovuje. Poprvé a naposledy Royovo celé jméno zazní až ve čtvrté řadě v epizodě "Něco se stalo". (DareDeer)

• - Režisér Graham Linehan se v seriálu objevil ve dvou malých rolích, a to jako jeden z Mexičanů v restauraci Messy Joe's v díle "Fifty-fity" a poté na začátku dílu "Muži bez žen" jako kouzelník. (boshke)

• - Na internetu vznikly napodobeniny stránek, které se objevily v seriálu - Lady Problems (http://www.ladyproblems.org.uk/) - a vzniknul také kompletní intranet Reynholm Industries, vytvořený samotným Mossem (http://www.reynholm.co.uk/). (Wild_man)