Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  *****

  Zkuste Cradle Of Filth, gotici jsou přece taky lidi...nezapomenutelné, úžasné, perfektní, křeče do bránice přinášející zatím poslední a zatím i nejlepší dílo Grahama Linehana, který by sebou měl sakra pohnout a dodělat další sérii!!! Dva typičtí ajťáci, jeden megalodespotický zhýralý boss, jedna setsakra pohledná Angličanka (už zase...asi je to jako s Francouzkami - všechny pěkné jsou u filmu), jeden gotik skvěle nadabovaný do češtiny, a k tomu kýble a kýble a kýble smíchu. Viva la britcom!(14.4.2007)

 • DaViD´82
  ****

  Graham Linehan má bezesporu talent na originální a opravdu vtipné věci. Námět IT Crowd je takřka geniální - ono natočit sitcom o "takových normálních ajťácích", které jistě znáte i vy ze svého okolí, je prostě nápad za všechny prachy. Jenže ač výsledek sice své kvality má, tak nejsou zase až tak velké. Svět jedniček a nul zůstal těžce nevyužit. Většina humorných situací nakonec vzniká z běžných sitcomových kořenů (despotický macho šéf) a na tu linku "složitá komunikace mezi IT pracovníky a okolním světem" se zapomíná. V každé epizodě je pár (doslova) podařených gagů. Není to zlé, je to vtipné, ovšem námět slibuje mnohem více než čeho se ve výsledku dočkáme. Vrcholem je paradoxně epizoda 2x01, ve které se autoři už ani o IT narážky nesnaží.(3.7.2007)

 • genetique
  ****

  Dokonalý konverzačný sitcom, ktorý naplno využíva opozitá svojich hlavných postáv. Niektoré epizódy som pozeral v non-stop záchvate smiechu. 85%.(11.11.2013)

 • Djkoma
  *****

  Anglický humor trochu jinak a skvěle. Geniální trojice, která se doplňuje na všech frontách a pár kvalitních nápadů. Jen doufám, že první sezóna nebude poslední. Druhá sezona pro mě přinesla ještě větší požitek z vtípků a dokonalých postav, které se občas objeví jen na okamžik, ale přesto neskutečně pobaví. Tato sezona byla naprosto bez chybná a můj spořič odpočítává vteřiny do dalších dílů. PS: rozhodně nesledujte dabing!! Přicházíte o polovičku kvality IT Crowd, protože kdo jednou slyšel originál... nikdy nebude chtít jinak....(11.3.2007)

 • EdaS
  ****

  Moss: Subject: Fire. Dear Sir/Madam, I am writing to inform you of a fire that has broken out on the premises of 123 Cavendon Road... no, that's too formal. [deletes text, starts again] Fire - exclamation mark - fire - exclamation mark - help me - exclamation mark. 123 Cavendon Road. Looking forward to hearing from you. Yours truly, Maurice Moss. [sigh of relief] ___ První série jasných pět hvězd, pak následuje bezkonkurenčně nejlepší díl (Gay!), zbytek druhé série se bohužel potácí u sitcomového průměru, jednou (čtvrtá část) dokonce pod ním.(29.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace