// Production Companies: Channel 4 Television Corporation // IT Crowd vie náramne pobaviť no tiež láme hranicu maximálnej trápnosti čo môže niekomu veľmi vyhovovať, ale mne jednoducho nie a preto nemôžem dať väčšie hodnotenie ako 4*.(11.11.2011)

Moss: Subject: Fire. Dear Sir/Madam, I am writing to inform you of a fire that has broken out on the premises of 123 Cavendon Road... no, that's too formal. [deletes text, starts again] Fire - exclamation mark - fire - exclamation mark - help me - exclamation mark. 123 Cavendon Road. Looking forward to hearing from you. Yours truly, Maurice Moss. [sigh of relief] ___ První série jasných pět hvězd, pak následuje bezkonkurenčně nejlepší díl (Gay!), zbytek druhé série se bohužel potácí u sitcomového průměru, jednou (čtvrtá část) dokonce pod ním.(29.9.2007)

Vtipné? Určitě .. ale mám trošku jiný smysl pro humor asi.(25.5.2008)

Velká Británie stále potvrzuje, že dokáže svým humorem pobavit jakéhokoliv diváka v jakémkoliv období. Seriál od tvůrců Black Books, který s ním má překvapivě dost společného. Takže jsou tu dva pošuci, počítačoví fajnšmekři a intošové, kteří pařej hry a tímto práci řádně flákaj na druhé straně je tu jejich čerstvě zvolená šéfka, která se snaží udržet morálku dvou pracantů v chodu a tak se děje řada příjemných i méně příjemných situací, při kterých se rozhodně nejednou zasmějete. Anglický humor je anglickým humorem překvapivě díky hercům, jelikož hlavní hrdina je většinou šílenej magor a svým neotřepaným způsobem a velmi originální rozvahou dokáže onu postavu převést velice vtipně do seriálu, jako je i tento. Díky tomu stále vznikají dobré a ještě lepší britské sitcomy, které se takřka s jinými nedají prakticky srovnat. Pro mě jeden z nejlepších britských seriálů vůbec i když se v podstatě teprve rozjíždí. Po chvíli uvažování jsem musel o jeden stupeň ubrat jelikož Červenému trpaslíku se nevyrovná prakticky nic:) 9/10 Po třetí sérii za deset...10/10(16.12.2006)

Tenhle seriál má jedinou vadu - že má prozatím pouhopouhých 6 dílů. Ale že ty díly fakt stojí za to, o tom není nejmenších pochyb. Jeden fór stíhá druhý a člověk sem tam nechtě asi i něco přeslechne, poněvadž se hlasitě řehtá. U druhého dílu jsem málem umřel, chechtal jsem se tak, až mě rozbolelo v krku. :-) Tohle je prostě extrahustý nářez a zasmějí se tomu i lidi, podle kterých výrazy jako "socket", "thread", "level" nebo "flash BIOSu" patří do slovníku mimozemských vetřelců. :-)(2.8.2007)