Britcomy většinou moc nemusím, ale IT Crowd je fakt hodně vtipná záležitost. Jelikož chodim na elektrotechnickou střední, má tenhle seriál pro mě další rozměr...bohužel už vím jak dopadnu : ( P.S. Druhá sezóna je zatím něco, co moje bránice absolutně nezvládá. Sounds delicious MUHAHAHAHAHAHHA(8.2.2007)

Zkuste Cradle Of Filth, gotici jsou přece taky lidi...nezapomenutelné, úžasné, perfektní, křeče do bránice přinášející zatím poslední a zatím i nejlepší dílo Grahama Linehana, který by sebou měl sakra pohnout a dodělat další sérii!!! Dva typičtí ajťáci, jeden megalodespotický zhýralý boss, jedna setsakra pohledná Angličanka (už zase...asi je to jako s Francouzkami - všechny pěkné jsou u filmu), jeden gotik skvěle nadabovaný do češtiny, a k tomu kýble a kýble a kýble smíchu. Viva la britcom!(14.4.2007)

Dokonalý konverzačný sitcom, ktorý naplno využíva opozitá svojich hlavných postáv. Niektoré epizódy som pozeral v non-stop záchvate smiechu. 85%.(11.11.2013)

Tak jsem viděl druhou série a můžu říci, že kvalitu si seriál až do 4.dílu udržel, při scéně s "gay vozíčkářem" Royem jsem měl pětiminutový záchvat smíchu, poslední 2.díly mi ale přijdou o dost slabší. Další, podobně skvělý seriál, který doporučuji je http://www.csfd.cz/film/132981-father-ted/?podle=data(11.9.2007)

Yeah! And this, Jen, is the Internet. :-D(17.1.2009)

• - Royove tričká obsahujú odkazy na kultové videohry Space Invaders a Pac-Man. (Mihail123)

• - Počas 2. série je možné za Mossovým stolom vidieť zbierku starožitných fotoaparátov ako napr. Kodak Brownie alebo Bolex. (Mihail123)

• - Seriál byl nominován na prestižní televizní ocenění Rose d'Or pro nejlepší sitcom roku 2006. (SeanBean)