Geekovina, kde jsou geeci živoucí stvoření, zdaleka ne jen neschopné karikatury. Klady a zápory jejich života v humorném podání fungují skvěle a čtyři konzistentně kvalitní řady mi dopřály velmi slušnou zásobu hlášek do života, ačkoliv já vlastně geek nejsem. Což beru jako plus.(9.9.2008)

Dokonalý konverzačný sitcom, ktorý naplno využíva opozitá svojich hlavných postáv. Niektoré epizódy som pozeral v non-stop záchvate smiechu. 85%.(11.11.2013)

První série dokonalá, druhá jen z půlky a třetí pokračuje v zavedeném průměru udaném zbývajícími díly druhé série. UPDATE: Čtvrtá série je již čirá bída.(28.11.2006)

Proč to (ne)funguje? "Made in Britain". ÁÁháá. ♥♥♥ Jedna z těch milých věcí, kde vytvořit metr dlouhý komentář pouze citováním hlášek by vůbec nebyl problém.(19.4.2008)

Zatím dle mého názoru nejvypilovanější dílko irského humoristy Grahama Linehana. Výborný ústřední trojlístek magorů (buranský Ir Roy, mimozemšťan Moss a potrefená husa Jen) je doplňován naprosto božským Christopherem Morrisem alias bosem Denholmem Reynholmem, jehož výstupy a interakce s ostatními členy týmu (team!) patří k tomu nejvtipnějšímu co jsem kdy na obrazovce viděl. Klasický černý/suchý humor, hora nadsázky a na začínající herce skoro neuvěřitelné výkony. První série je téměř bez chyby, druhá se bohužel tak nepovedla.... 80%(14.3.2007)