Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Po první sérii jsem naprosto unešen. Takovéhle hlasité záchvaty smíchu jsem ještě nezažil. Škoda, že po naprosto vrcholném a skrz na skrz geniálním prvním dílu druhé série začne jít kvalita konstantně dolu, zatímco trapnost se naopak zašne hlásit o slovo čím dál častěji...(22.10.2008)

 • lebowski
  *****

  Tak jsem viděl druhou série a můžu říci, že kvalitu si seriál až do 4.dílu udržel, při scéně s "gay vozíčkářem" Royem jsem měl pětiminutový záchvat smíchu, poslední 2.díly mi ale přijdou o dost slabší. Další, podobně skvělý seriál, který doporučuji je http://www.csfd.cz/film/132981-father-ted/?podle=data(11.9.2007)

 • Radyo
  *****

  Tenhle seriál má jedinou vadu - že má prozatím pouhopouhých 6 dílů. Ale že ty díly fakt stojí za to, o tom není nejmenších pochyb. Jeden fór stíhá druhý a člověk sem tam nechtě asi i něco přeslechne, poněvadž se hlasitě řehtá. U druhého dílu jsem málem umřel, chechtal jsem se tak, až mě rozbolelo v krku. :-) Tohle je prostě extrahustý nářez a zasmějí se tomu i lidi, podle kterých výrazy jako "socket", "thread", "level" nebo "flash BIOSu" patří do slovníku mimozemských vetřelců. :-)(2.8.2007)

 • woody
  ***

  "IT oddělení. Zkoušel jste to zapnout a vypnout?... A zkoušel jste si to narvat do prdele? (třísk telefonem) Teď jsem si uvědomil, že to byla moje matka." Nic britského mi není proti gustu. A tohle trio pošahanců ze sklepa výškové budovy obzvláště ne. Samozřejmě, že Fawlty Towers je někde úplně jinde - to je prostě špička na kterou nikdo nemá a od které se každý učí. Ale pokud se najde tak skvělý scénárista jakým je Graham Linehan (Black Books, Father Ted), tak se o budoucnost britcomů nebojím...(6.10.2006)

 • Hakha
  *****

  Povedený sitcom už hlavní trojicí až po výborné gagy. Jestli máte rádi anglický humor, tak tento seriál by neměl být špatnou volbou... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=lJNoMh5nGsk(25.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace