Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  *****

  Geekovina, kde jsou geeci živoucí stvoření, zdaleka ne jen neschopné karikatury. Klady a zápory jejich života v humorném podání fungují skvěle a čtyři konzistentně kvalitní řady mi dopřály velmi slušnou zásobu hlášek do života, ačkoliv já vlastně geek nejsem. Což beru jako plus.(9.9.2008)

 • genetique
  ****

  Dokonalý konverzačný sitcom, ktorý naplno využíva opozitá svojich hlavných postáv. Niektoré epizódy som pozeral v non-stop záchvate smiechu. 85%.(11.11.2013)

 • Tuxedo
  ***

  První série dokonalá, druhá jen z půlky a třetí pokračuje v zavedeném průměru udaném zbývajícími díly druhé série. UPDATE: Čtvrtá série je již čirá bída.(28.11.2006)

 • Morien
  *****

  Proč to (ne)funguje? "Made in Britain". ÁÁháá. ♥♥♥ Jedna z těch milých věcí, kde vytvořit metr dlouhý komentář pouze citováním hlášek by vůbec nebyl problém.(19.4.2008)

 • Eddard
  ****

  Zatím dle mého názoru nejvypilovanější dílko irského humoristy Grahama Linehana. Výborný ústřední trojlístek magorů (buranský Ir Roy, mimozemšťan Moss a potrefená husa Jen) je doplňován naprosto božským Christopherem Morrisem alias bosem Denholmem Reynholmem, jehož výstupy a interakce s ostatními členy týmu (team!) patří k tomu nejvtipnějšímu co jsem kdy na obrazovce viděl. Klasický černý/suchý humor, hora nadsázky a na začínající herce skoro neuvěřitelné výkony. První série je téměř bez chyby, druhá se bohužel tak nepovedla.... 80%(14.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace