Pre milovníkov britcomu číre blaho. Sú to proste zlatíčka, vrátane Richmonda :-)(7.4.2007)

Už jenom za ten infantilní úsměv Jen, když sleduje za výlohou červené boty, které následně způsobí zakřivení prstů na jejich nohou, nemůžu odepřít plný počet. Stejně jako ona vypadá za sklem jako totální blbka, tak já nejsem o nic víc pozadu. Proto je asi lepší dřepnout si na zem, daleko od okna, protože pochybuju, že by vám sousedi poděkovali za výhled na totálního kreténa. Když přijde televizní reportáž a změně telefoního čísla na záchranou službu, ptám se sám sebe, jestli je můj humor tak zvrácenej a nebo se prostě směju tomu, jak jsou nějaké situace trapné. Obě otázky vlastně pokládám zbytečně, protože tak jako tak se u IT směju víc než u kteréhokoli jiného seriálu a filmu. Vrcholem je díl (paradoxně je to zase ten s těma botama), kdy Jen (kdo jinej :D) kráčí po chodbě a mine japonského delegáta, který ji dupne na její chromé nohy. "Ty ha*zle. Zas*anej č*ráku, copa nevidíš kam šlapeš? Ty zm*de jeden zkur*enej!". Všechna sprostá slova jsou vypípána a následný záběr na asistenta ředitele, který zběsile mačká na klakson s nápisem -Pro vypípání sprostých slov- je vyloženě geniální. A já? Já ležím v kaluži slin, jelikož nedokážu zastavit ten neskutečnej příval smíchu. Fakt, tohle se mi snad stávalo naposledy u Simpsonů (a nebo je důvod ten, že nesleduji seriály tak, jak by slušilo a patřilo). Je ještě milión situací, ze kterých se člověk promění ve zmutovaného krypla, jehož jediným životním údělem je podporovat bandu jiných kryplů (IT se jmenují :D). První série byla ke konci sice trochu slabší, já ale věřím, že druhá bude totální blázinec. A na to si budu muset vzít jiný brejle....1. série: 5/5....(26.4.2009)

Druhý nejlepší komediální seriál hned po Red Dwarf, který jsem měla možnost sledovat. Obrovské množství gagů všeho druhu, narážek a slovního humoru, v nemálo případech dovedených do geniality. (Hoří! Hoří! Pomozte mi!) První díl druhé série mě dostal do několika po sobě jdoucích křečí smíchu. ("Postižený" Roy) Pravda, některé scény jsou trochu slabší, ale nijak neohrozí IT Crowd jako celek, čemuž samozřejmě pomáhá perfektní obsazení, které podobně jako u Red Dwarf neodsunuje žádnou z hlavních postav do pozadí ani jinou neupřednostňuje. Nemohu jinak než vřele doporučit. Jen doufám, že kvalita nepůjde dolů s druhou řadou.(17.4.2008)

Nemůžu říct, že bych se u toho nebavil, ale narozdíl od jiných britcomů či ostatních děl Grahama Linehana mě to příliš nezasáhlo. 60%.(29.6.2008)

// Production Companies: Channel 4 Television Corporation // IT Crowd vie náramne pobaviť no tiež láme hranicu maximálnej trápnosti čo môže niekomu veľmi vyhovovať, ale mne jednoducho nie a preto nemôžem dať väčšie hodnotenie ako 4*.(11.11.2011)