Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  *****

  Povedený sitcom už hlavní trojicí až po výborné gagy. Jestli máte rádi anglický humor, tak tento seriál by neměl být špatnou volbou... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=lJNoMh5nGsk(25.4.2008)

 • Ded@M@tes
  *****

  Tenhle seriál mne fakt dostal, co díl to IT specialita. Škoda, že je tak málo epizod. Drsné hlášky: "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout? " ; ''Tohle Jane, je internet " ; ''0118-999-88199-9119-725-3'' Jeden z nejlepších Britských seriálů. Hlavní postavy: Roy Trenneman - (Chris O'Dowd) - lenivý pracovník původem z Irska, který se snaží jakýmkoliv způsobem uniknout svým pracovním povinnostem. Maurice Moss - (Richard Ayoade) - typický „ajťák“. Vyjadřuje se co nejodborněji, což ho dělá ještě komičtějším a ostatní lidé mu vůbec nerozumí. Jen Barber - (Katherine Parkinson) - mladá žena, která neví nic o IT, ale i přesto jí ředitel dá místo vedoucího oddělení IT. / Viděné epizody z 1-3 série *18.dílů / Aktuálně: chtěl bych zhlédnout 4.sezónu ( Hodnocení: 10/10 )(3.11.2009)

 • xxmartinxx
  *****

  Geekovina, kde jsou geeci živoucí stvoření, zdaleka ne jen neschopné karikatury. Klady a zápory jejich života v humorném podání fungují skvěle a čtyři konzistentně kvalitní řady mi dopřály velmi slušnou zásobu hlášek do života, ačkoliv já vlastně geek nejsem. Což beru jako plus.(9.9.2008)

 • T2
  ***

  Videl som len jednu časť asi úvodnú a vypadalo v celku vtipne, podľa deju o dvoch počítačových analytikoch a ich novej koleginy to nič videné nekopíruje a verím že časom sa to dostane aj na naše obrazovky, možno keď uvidím viac častí hodnotenie bude lepšie, zatiaľ ostávam pri zemi.(23.1.2008)

 • Rex Mundi
  *****

  Pre milovníkov britcomu číre blaho. Sú to proste zlatíčka, vrátane Richmonda :-)(7.4.2007)

 • - Nápad na námět seriálu dostal jeho tvůrce Graham Linehan poté, co jej navštívil velice nezdvořilý opravář počítačů. (cihlenka)

 • - Roy (Chris O´Dowd) používá ve svém počítači operační systém Windows od Microsoftu. (Claude Speed)

 • - Rozepře mezi tvůrci Ajťáků a seriálu The Mighty Boosh (od r. 2004) způsobily, že se Noel Fielding (Richmond) ve třetí řadě objevil pouze v jedné epizodě. Jeho absenci ostatní postavy omluvily tak, že údajně dostal kurděje. (DareDeer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace