Po první sérii jsem naprosto unešen. Takovéhle hlasité záchvaty smíchu jsem ještě nezažil. Škoda, že po naprosto vrcholném a skrz na skrz geniálním prvním dílu druhé série začne jít kvalita konstantně dolu, zatímco trapnost se naopak zašne hlásit o slovo čím dál častěji...(22.10.2008)

Úžasná záležitost plná střeleného britského humoru. Nejlepší mi přišel díl v divadle, to jsem se kácel smíchy. Po třetí sérii bych jednotlivé série ohodnotil takhle: první 90%, druhá 95% a třetí 100%. Nemůžu se dočkat čtvrté.(6.3.2008)

"IT oddělení. Zkoušel jste to zapnout a vypnout?... A zkoušel jste si to narvat do prdele? (třísk telefonem) Teď jsem si uvědomil, že to byla moje matka." Nic britského mi není proti gustu. A tohle trio pošahanců ze sklepa výškové budovy obzvláště ne. Samozřejmě, že Fawlty Towers je někde úplně jinde - to je prostě špička na kterou nikdo nemá a od které se každý učí. Ale pokud se najde tak skvělý scénárista jakým je Graham Linehan (Black Books, Father Ted), tak se o budoucnost britcomů nebojím...(6.10.2006)

Séria 1: 98%, Séria 2: 90%, Séria 3: 95%, Séria 4: 90% "BRILLIANT!"(6.9.2007)

Povedený sitcom už hlavní trojicí až po výborné gagy. Jestli máte rádi anglický humor, tak tento seriál by neměl být špatnou volbou... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=lJNoMh5nGsk(25.4.2008)

• - Ve 2. díle 1. série ve scéně, kdy jde Moss (Richard Ayoade) uklidit stresometr do Jeniny (Katherine Parkinson) kanceláře, Jen nemá na noze botu, kterou jí Ray (Chris O'Dowd) chvíli předtím pomáhal pracně nasadit. V tomtéž záběru je ale vidět, že si botu bez problémů nasazuje sama. (kukkik)

• - Christopher Morris (Denholm Reynholm), který hraje otce Matta Berryho (Douglas Reynholm), je jen o necelých devět let starší. (DareDeer)

• - Katherin Parkinson původně v seriálu neměla hrát. Do role byla dosazena až poté, co ji kamarád, Chris O´Dowd, doporučil Grahamu Linehanovi. (Marťa:))