"Doufám, že nezní arogantně, když řeknu, že jsem ten nejdůležitější člověk na světě." Nezní, cítím to stejně. A navíc jsem něco mezi IT specialistou, hackerem a tvůrcem antivirů, takže tomuto tématu rozumím. Pokud o tom má někdo pochybnosti, tak to mohu hravě dokázat tím, že jsem v T602 dokázal měnit barvy písma, jednou jsem dokázal poslat mail a v Pacmanovi jsem se dostal do třetího levelu. Já zkrátka rozumím úplně všem těm počítačovým vtípkům a pokud náhodou nějaký nechápu, tak určitě není vtipný. A teď se jdu zapnout a vypnout, tak mne dva dny nerušte.(16.8.2016)

Zatím dle mého názoru nejvypilovanější dílko irského humoristy Grahama Linehana. Výborný ústřední trojlístek magorů (buranský Ir Roy, mimozemšťan Moss a potrefená husa Jen) je doplňován naprosto božským Christopherem Morrisem alias bosem Denholmem Reynholmem, jehož výstupy a interakce s ostatními členy týmu (team!) patří k tomu nejvtipnějšímu co jsem kdy na obrazovce viděl. Klasický černý/suchý humor, hora nadsázky a na začínající herce skoro neuvěřitelné výkony. První série je téměř bez chyby, druhá se bohužel tak nepovedla.... 80%(14.3.2007)

No byl jsem na tohle docela zvedavej a ze zacatku vcelku zklamani, coz ale bejva u vetsiny serialu, nez si na ne clovek zvykne. Prvni co me zaskocilo, je fakt, ze to vlastne o zadnym IT neni. Jiste, hlavni hrdinove jsou ajtaci, jenze veskery pocitacovy narazky konci prevazne u "Zkouseli jste to vypnout a zapnout?" a cela ta vec s IT oddelenim je spis vyuzita v tom smyslu, ze se hlavni hrdinove chovaj jak asocialni hovada a jejich kancelar pripomina skladiste nekde ve sklepe. Jejich sefka taky moc rozumu nepobrala a to se da rict i o obou dvouch sefech. Navic humor rozhodne nepatri k necemu inteligentnimu, tvurci nepohrdnou sebevetsi kokotinou, spousta gagu je predvidatelna nebo nekolikrat se opakujici. Navic Ayoade je snad ten nejtopornejsi herec, jakyho jsem kdy videl. Tim nemyslim, ze by hral spatne jako kdyz se podivate treba na herce v hororu, on proste vypada desne toporne a ted uz vim, ze kdyz sem si u Darkplace rikal, jak dobre to nehrani hraje, hodne sem se zmilil, stejny pohyby totiz pouziva i tady. No jenze behem dvou dilu jsem si zvyknul, ze zapletky jednotlivejch dilu jsou v podstate uplne normalni pribehy nemajici s it nic spolecnyho, jen ze tu vystupujou magori. Cely to samozrejme tahne dokonalej O'Dowd a kazdej dil je narvanej forama od zacatku do konce, takze se jednak celou dobu dobre bavite a zaroven nekolikrat za dil vzdycky pride nejakej naprostej smrtak, kterej vas rozseka. Takze po pocatecnich rozpacich kurevska zabava a ted uz mam v sobe vsechny ctyri serie a tesim se na patou.(23.10.2010)

Jeden z nejzábavnějších seriálů co znám! Pojednává o dvou totálně ujetejch informaticích, ale nemusíte být jako oni abyste si vychutnali jejich humor, který (na rozdíl od Big Bang Theory) nikdy není trapný, samoúčelný či nepochopitelný. Nemusíte vědět vůbec nic o IT abyste se skvěle pobavili, protože postavy Mosse, Roye, Jen či Denholma jsou naprosto dokonale napsané s bezchybně fungující chemií. A nesmím zapomenout skvělého Richmonda, který má úplně stejný vkus jako já a ví, že nejlepší píseň z alba Nymphetamine od Cradle of Filth je Coffin Fodder!:)(23.10.2007)

• NinadeL

24/24 1. série je nesledovatelné britské přehypované cosi. Ve 2. sérii se už trochu humoru najde i pro nebritofily. Ale 3. série? To už je vyloženě smích nad smích. Speech, FriendFace a Calender Geeks. To už představuje solidní porci zábavy. Škoda, že změna přišla až tak pozdě. No a 4. série je už běžná sranda. Přesto žádný zázrak nebo průser. Je dobře, že se vrátil Noel Fielding.(7.9.2011)

• - V celém seriálu není nikdy odhaleno, čím se společnost Renholm Industries vlastně zabývá. (DareDeer)

• - Seriál byl nominován na prestižní televizní ocenění Rose d'Or pro nejlepší sitcom roku 2006. (SeanBean)

• - V epizodě "Work Outing" můžeme za Mossem (Richard Ayoade), který obsluhuje Jen (Katherine Parkinson) v divadle, v ledničce vidět lahve českého ležáku Budweiser Budvar. (boshke)