// Production Companies: Channel 4 Television Corporation // IT Crowd vie náramne pobaviť no tiež láme hranicu maximálnej trápnosti čo môže niekomu veľmi vyhovovať, ale mne jednoducho nie a preto nemôžem dať väčšie hodnotenie ako 4*.(11.11.2011)

Britcomy většinou moc nemusím, ale IT Crowd je fakt hodně vtipná záležitost. Jelikož chodim na elektrotechnickou střední, má tenhle seriál pro mě další rozměr...bohužel už vím jak dopadnu : ( P.S. Druhá sezóna je zatím něco, co moje bránice absolutně nezvládá. Sounds delicious MUHAHAHAHAHAHHA(8.2.2007)

{1. séria} » (80%)▐ {2. séria} » (75%)▐ {3. séria} » (80%)▐ Priemer 78% = 3,9*(19.10.2010)

• - Seriál byl nominován na prestižní televizní ocenění Rose d'Or pro nejlepší sitcom roku 2006. (SeanBean)

• - Rozepře mezi tvůrci Ajťáků a seriálu The Mighty Boosh (od r. 2004) způsobily, že se Noel Fielding (Richmond) ve třetí řadě objevil pouze v jedné epizodě. Jeho absenci ostatní postavy omluvily tak, že údajně dostal kurděje. (DareDeer)

• - Moss (Richard Ayoade) je jedinou z hlavních postav, kterou ostatní oslovují příjmením, nikoli křestním jménem. Jeho křestní jméno je Maurice. (DareDeer)