Mrazákový vrah unese někoho z Dexterova okolí a vtáhne tak vyšetřovatele do smrtící hry na schovávanou. Doakesovi mezitím začne být Dexterovo podivné chování podezřelé. (HBO Europe)

Sany33

Príbeh: Dexter je v tom až po uši lebo osobu jemu najbližšiu unesie Chľadničkový vrah. James mu neverí a snaží sa ho zdiskreditovať. LaGuertová prichádza o svoje teplé miestečko a vracia sa ako detektívka na ulicu. Riita prinesie deti do väzenia aby im Paul vysvetlil za čo sedí. Prevedenie: Všetky dejové linky šlapú na 100%. Dex je vo vytržení a robí chyby. najviac sa mi páčilo ako prevzal iniciatívu v byte Rubyho. Napätie sa dá krájať a aj napriek tomu že som na nohách už 18 hodín tak neodolám a púšťam si finálny diel. len si ešte zbehnem urobiť trojité presíčko. 95% ()

Necrotongue

Na jedenácté epizodě mi vlastně vadil jen jediný moment- Ritin projev k Paulovi ve vězení. Tohle mě dokázalo docela otrávit, naštěstí bylo všechno ostatní natolik kvalitní, že jsem na ten nešťastný okamžik dokázal vcelku rychle zapomenout. Šachová partie mezi LaGuertou a Matthewsem zdárně pokračuje, a to mě hodně baví. ()

Anderton

Drvivá väčšina epizódy rieši osobné vzťahy, najmä tie nevydarené milostné/manželské, ale aj vzťahy detí s otcom. Hľadanie paralel medzi postavami v tomto zmysle nemá chybu. Uťahovanie slučky okolo vraha mi ale pripadalo tak nejak konvečnejšie, než som si myslel, že bude. Každopádne je jasné, že do hry sa opäť dostal obal z mentolky, chyba ohľadom kamerového záberu z chladiarne je ale skôr z kufríka deus ex machina. ()