Dexterovi ztěžuje práci nejen zvýšená ostražitost sousedů kvůli vandalství, ale i jeho dočasná neschopnost dopravit se tam, kam potřebuje a jeho obdiv pro Trinityho mistrovskou techniku zabíjení. (HBO Europe)

Anderton

Dexter sa snaží nájsť a vystrašiť podomového fantóma, ale možno v tomto prípade sa mohol spoľahnúť viac na spoluprácu susedskej hliadky. Trinity sa predviedol druhýkrát a ako vidno, je šikovný až na "šieste poschodie", pričom pracuje úplne odlišným spôsobom než Dexter. A mali sme možnosť nahliadnuť aj do jeho správania mimo páchania vrážd a ich príprav a to bolo veľmi divné. Jeho motivácie budú zaujímavé, podľa všetkého utrpel v živote nejakú veľkú stratu.Takže ďalšia paralela s Dexterom tu predsa len je. ()

LachtanShows

Někde na půli cesty mezi čtyřkou a pětkou, zanechávám si maximální hodnocení pro další díly, které to, co se dělo tady, už můžou rozvinout jedině do pořádně našlapaného zážitku. ()

Necrotongue

Tentokrát jsem ocenil hlavně dění na okrsku a při vyšetřování Trinityho posledního činu, dějová linie sledující Dexterovu rodinu a sousedství pro mě byla poněkud nezáživná a v Ritině případě přímo otravná. Naštěstí vím, na co se můžu v dalších dílech těšit, takže neztrácím dobrou náladu. ()