Při pátrání po Vrazích soudného dne se Dexterovi dostane pomoci z nečekané strany, a on je tak stále o krok napřed před kolegy z oddělení vražd. Během terapie se o sobě Debra dozví ledacos nového. (HBO Europe)

Anderton

Spočiatku ničím výnimočná epizóda, kde len tak pokračuje vyšetrovanie a kedy som sa nestihol diviť nad lajdáctvom vyšetrovateľov. Hľadáme miesto, odkiaľ sa vrahovia alias náboženskí fanatici pripojovali na net, ale nenapadne nás otočiť hlavy a uvidieť tak opustený kostol? No ale povedzme, podstatné je, že deviata epizóda prinesie zásadný zvrat v prípade úmrtia prostitútky a totálny šok, čo sa týka vrahov súdneho dňa. Niežeby tvorcovia boli bohvieako inovatívni, ale v kontexte série a vlastne aj celého seriálu ide o prekvapenie par excellence. A navyše tu tak máme ďalšiu významnú paralelu s Dexterovou psychikou, takže je to proste zase na plný počet. ()

hrumsrt

Za mě se něco konečně děje v souvislosti s hlavní dějovou linkou... Finální odhalení překvapí, a hned s sebou přinese několik otázek .. Doufám, že nám to ještě osvětlí. Zároveň bych i stál o nějaký flashback, jak to Travis vlastně celé prováděl, aka z jeho pohledu - bez Profesora. ()

Necrotongue

Tempo příběhu bylo tentokrát přece jen živější, děj mě bavil více, než tomu bylo u předchozího dílu, ale na druhou stranu je pravdou, že už mě tvůrci seriálu dokázali mnohokrát zaujmout mnohem lépe. Trochu mi vadila vykrádačka Kingovy "Carrie", ale závěr měl své kouzlo. ()