Místní trestanec má údajně informace k patnáct let starému zločinu a policie v Miami objevuje nové důkazy k případu. Debra se pokouší vyléčit Dextera z jeho vražedných tendencí a Mike Anderson se dostává na stopu zločinecké bandě z Ukrajiny. Pomstychtivý Louis se Dexterovi pořád motá do života. (HBO Europe)

LachtanShows

Vůbec netuším, jak to všecko skončí (díky bohu, chci zažít ten šokující moment), ale už teď je vidno, že v tom bude mít prsty nejeden člověk, co je s námi od začátku. Nejvíc mě zatím láká sólo vyšetřování LaGuertové. ()

Anderton

Máme tu zase čierny humor v plnej paráde, som zvedavý na všetky body desatora liečenia chúťok masového vraha. Prípad síce Dexter vyriešil už v prvom dieli svojim klasickým spôsobom, ale ako sa ukazuje, sieť mafie z Ukrajiny nie je ani zďaleka len nejaký bezvýznamný Viktor. Opäť rieši Dexter paralely s nejakým tým vrahom a zisťuje, že do basy si netrúfa, no. No a riešenie problémov so stážistom - nerdom ma fakt baví. ()

Necrotongue

Druhá epizoda sympaticky navázala na předchozí díl, a dopadlo to s ní u mě proto podobně. Přestože se dělo ledacos, vnímal jsem většinu záležitostí jen jako kvalitní doplněk k hlavní dějové linii. Tou pro mě byla i tentokrát interakce mezi Dexterem a Debrou, hlavně Debřin vnitřní boj byl skvělý. ()