LaGuertová je na stopě Dexterova tajemství. Dexter se ze všech sil snaží ochránit sebe, Debru a život, který postavil v tomto napínavém finále sedmé série seriálu. (HBO Europe)

hrumsrt

Závěr série byl úžasný! Extrémně se povedly flashbacky s Doaxem.. Scéna v kontejneru prostě lahůdka! Postava, s kterou jsem soucítil to odnesla. Bylo mi jí fakt líto, ale je to buď Dexter nebo ona. Dokonce si dovedu představit, že by seriál v této chvíli končil. Ačkoli nevím, přijde v 8. sérii, tak tenhle konec bych asi i vzal... Tolik odkazů na samotný začátek seriálu . ()

LachtanShows

Jedna z postav, co tu s námi byla od samotných plenek a už od začátku jí nebyl souzen lehký osud. Čekal jsem to dost dlouho, ale stejně to na mě dolehlo. Když seriál sledujete takovou dobu, některé z postav vezmete za své známé, ne-li (řeknu-li přehnaně) dokonce za rodinu. ()

Anderton

No, tak a čo teraz? Kedy a kde to skončí? Môže to zájsť ešte ďalej? Záverečná epizóda nielen že dokončila to,čo bolo započaté už v prvom dieli, ale dokázala prekvapovať aj počas celej stopáže. Takto psychicky v koncoch ešte Dexter nikdy nebol a nazvať diel Nový začiatok konca bol dokonalý ťah. Taktiež prekvapí, že niektoré veci sa povlečú ďalej, čo som osobne vôbec nečakal. Mrzí ma ale, že sa akosi zabudlo na Quinna a jeho prúsery, snáď si to všetko odskáče v poslednej sérii. ()

Necrotongue

Finální epizodě sedmé sezóny jsem pátou hvězdičku upřít nemohl, to bych byl hodně nespravedlivý. Myslím, že se tvůrcům závěr řady opravdu povedl, našel jsem v něm hned několik twistů, a jako pozvánka ke sledování osmé série fungoval dokonale. ()