Doktorka Vogelová pomáhá Debře odrazit se ode dna. Přesvědčí ji, že v kontejneru jednala jediným možným způsobem. A Dexter pokračuje v pátrání po psychopatickém vrahovi... (TV Prima)

LachtanShows

Tak nějak cítím ze všech stran, že už se blíží onen vyhlížený konec a že do toho teda tvůrci už tolik nešlapou, jelikož očekávají, že teď už to dokončíme, i kdyby šlo o sebevětší srajdu. ()

Anderton

Viac psychologická časť než detektívka, paradoxne ale práve v nej sme zistili identitu masového vraha. Popravde sú ale zaujímavejšie poznámky doktorky Vogelovej ohľadom Dexterovej osobnosti, ku ktorým sa zhodou náhod dostane aj Dex a ešte väčšou zhodou náhod si ich číta priamo pred ňou, čiže čierny humor tohto seriálu ma opäť dostal. No a Debra, z tej sa stala časovaná, teda vlastne nečasovaná, keďže ťažko predvídateľná bomba. Všetko akoby smerovalo k tomu, že toto všetko nemôže skončiť dobre. ()

Necrotongue

No, ať se snažím, jak se snažím, osmé řadě jaksi nemůžu přijít na chuť. Postava Dr. Evelyn Vogel mě nebaví, její objevení se z ničeho nic mě naštvalo, ani pátrání po vrahovi s vykrajovátkem nepatří k tomu nejlepšímu, co zatím scénář přinesl, a závěr čtvrté epizody byl fakt divný. ()