Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku.(4.7.2012)

Raz hore, raz dole. Pozerať sa to dá, stačí mi aj nepravidelne. No pravidelnejšie pozerám, odkedy je na scéne Peter Sklár ako Alinko. Pipina tiež stojí za všetky drobné vo vrecku (i keď ja tam žiadne nenosím:-).(3.3.2008)

Dokonalá popkultúrna pecka.(10.5.2011)

• Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov.(17.9.2012)

Pre mňa asi najvtipnejší česko-slovenský seriál. Ešte pred začiatkom vysielania Mafstory som prečítal knihu aj som zašiel do divadla na English is Easy, Csaba is Dead a tento štýl humoru sa mi naozaj páči, vždy sa dobre pobavím. Aj keď je pravda že celý seriál ťahajú hlavne Sklár a Batthyany ktorým táto úloha skutočne sadla ako riť na šerbel, ich vystupovanie je naozaj vynikajúce. Ostatní herci bohužiaľ už nepôsobia tak prirodzene, je na nich vidno že sa snažia zapadnúť ale väčšinou vyznievajú dosť trápne.(29.2.2008)