English is easy, Csaba is dead !!! Alinko, ty si taký velký ....., že keby ti chceli urobiť bustu a zliali by všetky zvony sveta, tak by ti to stačilo len na jedno ucho :))) Čo k tomu dodať???(16.8.2008)

Televízny odvar predstavenia divadla GuNaGu English is Easy Csaba is Dead, ktorý nie je o nič horší, ale pomaly sa začína otrepávať. Každopádne, ako Slovenský komediálny seriál u nás nema obdobu. Mno vlastne jediný, na ktorom sa dá slušne baviť. 80%(1.4.2007)

• Flipper

Téma mafáni je dosť jednoduchá a človek by si povedal, že razom sa nebude dať čo vymýšľať. Po troch rokoch však Mafstory stále pokračuje a stáva sa z neho telenovela. Väčšinou však ide o slabučký humor, kotrý je buď situačný (niečo sa dokurví), alebo vulgárny (niekto povie kurva). Ľutujem pánov scenáristov.(2.5.2008)

• Anderton

Áno, je to vtipné, je to trefné, ale nebaví ma to. Herci sú tiež super, takmer im tu blbosť aj veríte. Potom sú tu reklamy, ktorých je počas jedného dielu toľko, že máte pocit, ako keby trval nekonečnú hodinu a pol. Sitcom by nemal trvať dlhšie ako 30 minút, JOJkári ale asi šetria a je lepšie vyplniť večerný čas čo najdlhšie vlastnou tvorbou, ako nakúpiť viac zahraničných drahých seriálov.(17.9.2012)

Mafstory je ten zo sitkomov, ktorý sa na Slovensku naozaj vydaril.(31.1.2009)