Príjemná zábava, na ktorú som si musel chvíľu zvykať... S počiatku je tam dosť vaty a trápností, ale postupne, ako sa slovník pritvrďuje, sa príbehy zlepšujú a je to stále väčšia sranda, ktorá je len pár krokov od kultovosti...(8.11.2006)

Mafstory je ten zo sitkomov, ktorý sa na Slovensku naozaj vydaril.(31.1.2009)

Televízny odvar predstavenia divadla GuNaGu English is Easy Csaba is Dead, ktorý nie je o nič horší, ale pomaly sa začína otrepávať. Každopádne, ako Slovenský komediálny seriál u nás nema obdobu. Mno vlastne jediný, na ktorom sa dá slušne baviť. 80%(1.4.2007)

Ja toto nemusím. Nijako ma to neohúrilo ani nezaujalo. Nič výnimočné v rámci zábavy v tom nieje.(30.11.2008)

"Ta Milan ta to čo robíš, to čo je s tebou?! To čo ti to mám po anglicky povedať, šak ja po anglicky neviem, chlapec!“ Peter Sklár je podľa mňa už nejaký čas najvýraznejším respektíve najsamostatnejším respektíve najtalentovanejším komikom z exbandy kedysi známej ako S.O.S. Napriek (práve) preto, že na to nevyzerá. Práve tajomstvo, ktorým je jeho osobnosť zahalená, mu však dáva náskok pred "obyčajnými komediantami" a vďaka nej má svojim fanúšikom stále čo ponúknuť a čím ich prekvapiť. Keďže navyše dostal takých výrazných spoluhráčov, ako sú niekdajší frajeri z markizáckeho "Kakaa" (páni Igor Adamec a Martin Vanek, o Banánovi a Prcovi nehovoriac), je výsledná jojkárska šou patrične excentrická, sama sebou a všetci v nej naplno využili neskoré večerné vysielanie (čo sa prejaví predovšetkým na sprostom dialógu).(22.4.2007)

• - Niektoré postavy sa objavily aj v iných seriáloch. Napr. Milan (Igor Adamec), Prco (Ivan Macho) a Banán sa objavily 1.apríla 2008 v Paneláku, Ali (Peter Sklár) s Pipinou (Gabriela Dzuríková) sa objavily zase v "Kutyil s.r.o". (darkjoker)

• - "Mafiánske Historky" si nesie názov úspešné audio-cd, v ktorom účinkujú všetky postavy zo serialu "Mafstory". (R4D0)

• - V deviatej sérii pribudla Banánova (Peter Batthyany) izba a zmenila sa úvodná sekvencia. (Johnny.ARN)