English is easy, Csaba is dead !!! Alinko, ty si taký velký ....., že keby ti chceli urobiť bustu a zliali by všetky zvony sveta, tak by ti to stačilo len na jedno ucho :))) Čo k tomu dodať???(16.8.2008)

Príjemná zábava, na ktorú som si musel chvíľu zvykať... S počiatku je tam dosť vaty a trápností, ale postupne, ako sa slovník pritvrďuje, sa príbehy zlepšujú a je to stále väčšia sranda, ktorá je len pár krokov od kultovosti...(8.11.2006)

• Mihail123

Pre mňa osobne príliš slabý "komediálny" seriál s čudesným prízvukom a kopou nadávok. Nepomohol im ani Sklár od ktorého som čakal že to tam rozbehne.(3.4.2008)

• - Banán (vlastným menom Šimon Nagy) je bratom Maroša Nagya zo seriálu "Profesionáli". Obidve postavy hrá Peter Batthyany. (darkjoker)

• - V Aliho pracovni si môžeme naľavo od dverí všimnúť na stene obraz „Dáma s hranostajom“, ktorý namaľoval Leonardo da Vinci, koncom 15. storočia. (AxelWers)

• - "Mafiánske Historky" si nesie názov úspešné audio-cd, v ktorom účinkujú všetky postavy zo serialu "Mafstory". (R4D0)