• Katullka

Retardovaní občané České i Slovenské republiky sledují tuhle kokotinu.(23.6.2011)

• sullafelix

.../ teda fakt hnus.... toto by som dokazal pozerat len keby mi niekto platil taca na hodinu .......(2.4.2008)

Na tomto ma mrzelo, že to je určené len pre dospelé publikum a je to prešpikované nadávkami. Inak to má pozoruhodný scenár, vtipné postavy, najviac žiaria Alinko a Banán a dej je rozvinutý do života týchto postáv, ktoré zažívajú rôzne vtipné udalosti napriek svojmu "povolaniu", je to akási paródia na mafiánov, ktorých si najmä hlavné postavy okukali v 90. rokoch. Po mnohých stránkach to patrí k tomu lepšiemu, čo dávali komerčné televízie v prvom desaťročí 21. storočia na Slovensku.(4.7.2012)

Nič prevratné, zatiaľ som poriadne nepozrel celú epizódu, ale vždy keď sa na to na chvíľu zapozerám, alebo prebehnem popri telke, keď to majú zapnuté naši v obývačke, tak počujem nejakú vtipnú hlášku, takže niečo na tom asi bude. 60%.(13.1.2007)

• BadoXXII

Tak ako v prípade Profesionálov, aj Mafstory bolo zo začiatku zaujímavé a vtipné. Scenáre sa však rýchlo začali otrepávať a už som mal postupom času pocit, že to je jednoducho stále o tom istom. Veľmi slabá rôznorodosť situácií. Každopádne písať vtipné scenáre každý týžden 5 rokov nie je sranda. Pravdaže na slovenské pomery je to špička, lebo tu nič iné momentálne v ponuke vtipnejšie nie je a to je veľmi smutné.(19.7.2011)

• - V 9. epizóde 6. série sa v roli Aliho (Peter Sklár) mamy objavila Hana Gregorová. (viktorcreed)

• - Peter Batthyany hra v Mafstory dve postavy - Banána a tetu Márgit (Blader589)

• - Niektoré postavy zo seriálu moderovali počas Veľkej noci 2008 počasie. (darkjoker)