"Ta Milan ta to čo robíš, to čo je s tebou?! To čo ti to mám po anglicky povedať, šak ja po anglicky neviem, chlapec!“ Peter Sklár je podľa mňa už nejaký čas najvýraznejším respektíve najsamostatnejším respektíve najtalentovanejším komikom z exbandy kedysi známej ako S.O.S. Napriek (práve) preto, že na to nevyzerá. Práve tajomstvo, ktorým je jeho osobnosť zahalená, mu však dáva náskok pred "obyčajnými komediantami" a vďaka nej má svojim fanúšikom stále čo ponúknuť a čím ich prekvapiť. Keďže navyše dostal takých výrazných spoluhráčov, ako sú niekdajší frajeri z markizáckeho "Kakaa" (páni Igor Adamec a Martin Vanek, o Banánovi a Prcovi nehovoriac), je výsledná jojkárska šou patrične excentrická, sama sebou a všetci v nej naplno využili neskoré večerné vysielanie (čo sa prejaví predovšetkým na sprostom dialógu).(22.4.2007)

• Segrestor

Děsivě tupé, příšerně nudné. Podle oficiálního distributora je to plné směšných situací a drsných bonmotů. To jsme já a distributor asi koukali každý na něco jiného. Nebo se každý díváme na svět jinak. A jeden z nás (já) nehulí. První co mě nejvíce od tohoto hnusu odradilo byl ten idiotský smích komparzu na pozadí. V takové frekvenci jsem to ještě nikde jinde neslyšel. Ten dav dostával záchvaty smíchu v úplně bezdůvodných situací. To se tam smáli nějací blázni nebo co. Být na drogách, dostal bych z té smíchové kulisy docela nebezpečný psotník. Ty vlny smíchu posílají pokus o legraci zvanou Mafstory někam do senkrovny plné toho nejhoršího průjmu. Na "Jojke" by udělali mnohem lépe, kdyby místo toho pustili monoskop. K tomu monoskopu pak ať pouští ten idiotsky přemrštěný smích. Udělají stejnou parádu a za úplně jiné peníze.(17.6.2011)

Je to hlúposť s humorom na úrovni maturitného programu (ako to už posledné dve dekády v Čechách aj na Slovensku býva - ta-tam sú umelci ako boli Werich, Šimek a Grossman, Lasica a Satinský alebo aspoň také programy ako pôvodné večery Milana Markoviča či nakoniec aj ten Telecvoking) ale dá sa na to zvyknúť... na rozdiel od výplachov typu Panelák, Nemocnica v Ružovej záhrade a podobné grcky !!(16.10.2008)

• anderson

"Po preradení vysielania po 23. hodine sa to len tak hemží všelijakými pi+ami, ko++tami, je+a+kami a ku+vami ...." píše ripo. No a ja tvrdím, to že sa to tam hemží podobnými vyberanými slovami ešte nerobí z tejto zlátaniny slovenský SOUTH PARK. Po MOJSEJOVCOCH ďalší dôkaz toho kam až je komerčná televízia v honbe za sledovanosťou ochotná klesnúť. Navyše tentokrát neúspešne. (9.11.2006) Časom tento paškvil nabral kultový status a JOJka žne peoplemetrové hody. Takže opravujem poslednú vetu z môjho predošlého komentu - tentokrát úspešne. (2.4.2008)(9.11.2006)

• maxxxim

Jojka to riadne nezvláda. Čudujem sa Sklárovi, že sa dal nahovoriť na takú chobotinu a tí dvaja z kakaa asi tiež nedostali chlebík po dlhší čas. Nieže by som zhliadol aspoň jednu časť celú, ale stačilo mi pár minút, aby som prehodnotil kde to mám zase prepnuté. Tá ženská čo sa tam s nimi trápi, bohvie či sa vie vrátiť domov a žiť normálny život. Dialógy resp. mručanie hodiace sa do jaskyne medzi pár hluchonemých Ramapithecov určite nie je vtipné. A ozaj, kto dal tri a viac hviezd, kedy máte odlet?(13.11.2008)