Ja toto nemusím. Nijako ma to neohúrilo ani nezaujalo. Nič výnimočné v rámci zábavy v tom nieje.(30.11.2008)

English is easy, Csaba is dead !!! Alinko, ty si taký velký ....., že keby ti chceli urobiť bustu a zliali by všetky zvony sveta, tak by ti to stačilo len na jedno ucho :))) Čo k tomu dodať???(16.8.2008)

Príjemná zábava, na ktorú som si musel chvíľu zvykať... S počiatku je tam dosť vaty a trápností, ale postupne, ako sa slovník pritvrďuje, sa príbehy zlepšujú a je to stále väčšia sranda, ktorá je len pár krokov od kultovosti...(8.11.2006)

Banán, Prco, Alinko, Béla a Pipina vo výbornom slovenskom seriáli, kde tu aj nadávajú. Takéto seriály mám rád.(27.10.2012)

GunaGu humor.(26.4.2008)

• - V desiatej sérii sa v dome mafiánov zmenil nábytok. (Johnny.ARN)

• - Spoiler: V úvodnej epizóde desiatej série sa dozvedáme, že Prco (Ivan Macho) zomrel za záhadných okolností. Do rodiny namiesto neho pribudol Drobec (Lukáš Hoffmann). (Johnny.ARN)

• - Námetom seriálu bolo kultové divadelné predstavenie divadla GUnaGU "English is Easy, Csaba is Dead". (darkjoker)