"Ta Milan ta to čo robíš, to čo je s tebou?! To čo ti to mám po anglicky povedať, šak ja po anglicky neviem, chlapec!“ Peter Sklár je podľa mňa už nejaký čas najvýraznejším respektíve najsamostatnejším respektíve najtalentovanejším komikom z exbandy kedysi známej ako S.O.S. Napriek (práve) preto, že na to nevyzerá. Práve tajomstvo, ktorým je jeho osobnosť zahalená, mu však dáva náskok pred "obyčajnými komediantami" a vďaka nej má svojim fanúšikom stále čo ponúknuť a čím ich prekvapiť. Keďže navyše dostal takých výrazných spoluhráčov, ako sú niekdajší frajeri z markizáckeho "Kakaa" (páni Igor Adamec a Martin Vanek, o Banánovi a Prcovi nehovoriac), je výsledná jojkárska šou patrične excentrická, sama sebou a všetci v nej naplno využili neskoré večerné vysielanie (čo sa prejaví predovšetkým na sprostom dialógu).(22.4.2007)

Přesněji 65%. Není to tak zlé, sleduju jen málo, ale jsou tam dobré hlášky: "Doľahla na nás finančná kríza. Ľudia málo trtkajú! Museli sme prejsť z trojsmenného provozu na dvojsmenný." Za zamyšlení stojí fakt, že loňský "novoročný prezidentský príhovor" tetičky Márgrit sledovalo víc lidí, než skutečný novoroční projev prezidenta republiky o několik dní předtím :).(17.4.2009)

Príjemná zábava, na ktorú som si musel chvíľu zvykať... S počiatku je tam dosť vaty a trápností, ale postupne, ako sa slovník pritvrďuje, sa príbehy zlepšujú a je to stále väčšia sranda, ktorá je len pár krokov od kultovosti...(8.11.2006)

Klasické tlápanie a mútenie vody, kde sa už toho moc povedať nedá, zopár gagov sa tu nájde ale ináč dosť prízemné. Ani výpomoc z SOS teda Peter Sklár tam toho moc nenarobí.(20.1.2008)

• Mihail123

Pre mňa osobne príliš slabý "komediálny" seriál s čudesným prízvukom a kopou nadávok. Nepomohol im ani Sklár od ktorého som čakal že to tam rozbehne.(3.4.2008)