Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  odpad!

  Jeden z nejhorších "filmů", co jsem měl tu čest vidět + k tomu příšerná Landova hudba. Vydržel jsem u toho asi tak 20 minut.(2.3.2008)

 • hellstruck
  ****

  Touha je zázrak, kámo, zázrak.. Ale jo, tenkrát jsem na to koukala desetkrát denně a to je u mě sakra co říct. Písničky mi utkvěly v hlavě dodnes a to už něco znamená. S čistým svědomím bych nemohla Kvasce navalit méně.(21.3.2014)

 • nash.
  **

  Dobrý nápad podepřený dobrými písničkami... bohužel amatérsky zpracovaný, bež štávy a švihu, s prkenými hereckými výkony (jediný, kdo působil přirozeně byl starý pardál Korn)(3.3.2008)

 • Tuxedo
  *

  Zpočátku to vypadá nadějně a leccos je i vtipné (hlavně postava režiséra), ale film se bohužel topí ve scénáristické bezradnosti a nelogičnostech a postavy nám nejsou schopny přiblížit ani matní herci. Těšil jsem se alsepoň na kvalitní písně, což se v podstatě (až na pár vyjímek) taky nesplnilo. 3/10(28.8.2007)

 • Morien
  *

  Když budu hodnotit film oddělený od hudební složky, je to celkem dřevařská fušeřina, která spíš než regulérní film připomíná amatérský počin hrstky nadšenců. Když budu film hodnotit zároveň s hudbou, je to celkem dřevařská fušeřina, kterou podbarvuje neskutečně vlezlá, ale jinak nezajímavá hudba.(16.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace