• Tosim

Typický příklad muzikálového univerza, které jako film logicky pokulhává na obě nohy. A teď si k tomu přidejte osobnost Daniela Landy, jeho texty (hudba ujde) a jeho snahu něco sdělit a máte o hodnocení postaráno. 20% za opravdu vtipné situace. Nejvíc se mi líbil Jiří Korn, byl nad celý snímek správným způsobem povznesen.(4.9.2012)

Scénář občas zakopává o vlastní ambice a tváří se mnohem vážněji, než by mu slušelo. Režisérka semtam inscenuje scény celkem nápaditě, aby za chvíli téměř nudila. Herecké obsazení je těžké hodnotit, jelikož každý hraje jak z jiného filmu. Což nejvíc sedlo Romanu Pomajbovi, na jehož cholerického režiséra jen tak nezapomenete. Dobrá hudba a písně Daniela Landy. Celkově to není špatné, což je vlastně víc, než jsem čekal.(5.4.2008)

• MISSha

Na tenhle shit se nedalo dívat!!!!!Odpad, odpadů !!!!!(31.1.2009)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +obsazení, hudba -muzikálová složka není plně využita/// Jako možnost převedení divadelní hry na filmové plátno to není špatný nápad. I když dle mého není potenciál využit na 100 procent. Nadruhou stranu, možná nebyl záměr převést celé divadelní vystoupení ani divákům přednést jak takové představení vzniká. Na to je příběh decánko naivní. Samotné zazazení snímku bych viděl jako muzikál střižený krapet krimidramatem. Problém však je v tom, že samotná muzikálová čísla jsou pouze tři a to je opravdu málo. Takže celková repeativnost (znovukoukatelnost) sníku nebude tak vysoká. Opravdu jsem čekal využití hudební složky naplno. Přestovšechno je snímek dobrý. Hudbu Daniela Landy mám rád. Filip Tomsa exceluje a dokazuje, že má v budoucnu naději stát se nekým jako je třeba Ondřej Vetchý a ostatní obsazení je fain. Emil Zajac potěší :-)/// Celkem 76%///(22.9.2007)

Nejsem příznivcem ani Daniela Landy ani takové Lucky Vondráčočkové coby zpěvačky, neb dle mého skromného názoru zpívat opravdu neumí na to, aby porážela v anketách jiné, skutečné hvězdy našeho hudebního nebe. Proto jsem byla více než překvapená, že si tahle komedie udržela mou pozornost. Bylo to natočeno nezvyklou formou, poklidně, zajímavě, musím však dodat ono pověstné ALE ... ale nesplnila některá má očekávání. Přiznávám, že jsem se přistihla jak se divím, že když chlapovi vyfoukne hlavní roli někdo, koho by nečekal a zároveň toho někoho přistihl při techtlích mechtlích s jistou dámou, na kterou by se nemělo ani očkem pohlédnout a přesto nemá ve scénáři napráskat ho a jsou dál kámoši ... hmm. Ovšem reakce podváděného byla ještě víc překvapující. Být na jeho místě, tak ... tak neznám sestru! Co bylo ovšem moc fajn byla melodie, která se prolínala celým filmem a nemyslím tím zrovna "zázrak kámo, zázrak" A taky co se povedlo, kdo se mi tam moc líbil byl Jirka Korn a jeho role takového muzikálového dunchuána, ale jinak nesmírného pohodáře.(5.8.2014)