Touha je zázrak, kámo, zázrak.. Ale jo, tenkrát jsem na to koukala desetkrát denně a to je u mě sakra co říct. Písničky mi utkvěly v hlavě dodnes a to už něco znamená. S čistým svědomím bych nemohla Kvasce navalit méně.(21.3.2014)

• Tosim

Typický příklad muzikálového univerza, které jako film logicky pokulhává na obě nohy. A teď si k tomu přidejte osobnost Daniela Landy, jeho texty (hudba ujde) a jeho snahu něco sdělit a máte o hodnocení postaráno. 20% za opravdu vtipné situace. Nejvíc se mi líbil Jiří Korn, byl nad celý snímek správným způsobem povznesen.(4.9.2012)

klan Vondráčkových nemám ráda... a jak Lucka zpívá se mi nelíbí.. ale tady mi vůbec nevadila.. jsem asi trochu vyšinutá.. ale svým pocitům nedokážu poroučet :-D a vidět jak se "moula" snaží sbalit Karin, tím že se propašuje do muzikálu, bylo zajímavý.. jo a ženský držte si mě ...tady pan Korn jako stařík vypadal atraktivně.. také nemůžu jinak než vynachválit jeho roli jak ve filmu tak v muzikálu :) a jako třešnička na dortu Landa.. co on tam předvádí.. no.. koukněte se na to radši sami ;)(3.4.2009)

• NinadeL

Jako muzikál bych to snesla, takhle ne.(17.2.2009)

• WANDRWALL

Lucie Vondráčková vypadá jako stárnoucí dítě, které již roky stagnuje, a přece má asi své publikum, ale její herecké výkony ve mě vyvolávají úžas, že ji někdo vůbec obsazuje. Tady, v tomhle filmu nemá co pokazit, ale že ji najali i na Johanku z Arku, a hraje tam neskutečně špatně, tak to mě vedlo k úžasu, nechápavosti, že to to režisér nevidí, a že celý příběh, který bylo, a možná ještě bude možno vidět na VIASAT HISTORY to byla v historoo jednoznačně nejhorší představitelka Johanky z Arku v dějinách kinematografie. Takže přece jen se jí něco povedlo. Být nejhorší!!!***Tenhle film, Kvaska, nápadně připomíná životní příběh muzikálového herce REVAIE***(21.10.2010)(21.10.2010)

• - Scény z vězení se točily v bývalé věznici v Mladé Boleslavi a i ve vězení v Ruzyni. (Amplifier)

• - Ve filmu si malou roli politika zahrál poslanec Jan Vidím, který s Danielem Landou působil v řádu Ordo Lumen Templi. (DecentFellow)

• - Na základě filmu vznikla v divadle Kalich hra "Touha", předlohu však připomíná pouze některými dějovými prvky. (Palvinie)