Ano, je možné, že tento muzikálně laděný snímek je určen spíše příznivcům osobnosti Daniela Landy či divadla Kalich. Objektivně nemohu posoudit, protože se mezi tyto počítám. Toto dílko mi přišlo hezky klišovité a občas lehce trapné, ale mám za to, že právě toto bylo cílem. :)(6.5.2007)

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +obsazení, hudba -muzikálová složka není plně využita/// Jako možnost převedení divadelní hry na filmové plátno to není špatný nápad. I když dle mého není potenciál využit na 100 procent. Nadruhou stranu, možná nebyl záměr převést celé divadelní vystoupení ani divákům přednést jak takové představení vzniká. Na to je příběh decánko naivní. Samotné zazazení snímku bych viděl jako muzikál střižený krapet krimidramatem. Problém však je v tom, že samotná muzikálová čísla jsou pouze tři a to je opravdu málo. Takže celková repeativnost (znovukoukatelnost) sníku nebude tak vysoká. Opravdu jsem čekal využití hudební složky naplno. Přestovšechno je snímek dobrý. Hudbu Daniela Landy mám rád. Filip Tomsa exceluje a dokazuje, že má v budoucnu naději stát se nekým jako je třeba Ondřej Vetchý a ostatní obsazení je fain. Emil Zajac potěší :-)/// Celkem 76%///(22.9.2007)

• paascha

Kravina hodná hlavního plešky Dana Srajdy, jeho nové image kněze spasitele, závodníka, zpěváka, kokota. Typický kolovrat jeho nemoce, blbost non plus ultra. Vy, co máte v hlavě rozum, ruce pryč a honem, vy ostatní, upřímnou soustrast. Totální odpad odpadů!!! Tak hrozný, že jsem si uvědomil, jaká je tragédie, že žiju s tím debilem a jeho fanouškama na jedný planetě. Peklo!!! Po dalším pokusu o shlédnutí musím říct: to byla sračka, Lando, sračka. Naprosto stupidní zápletka, jalové výkony všech kromě Korna, který zahrál aspoň trochu. Mirjam Landa se tímto dílem přiřadila po bok Soukupů, Trošků a jiných tragédů. A pro děti, študáčky a jiné nedozrálé patvory, kteří se z Mistra Srajdy můžou posrat mám jen jediné: snad z toho časem vyrostete, děti, doufejme, jinak vám zbytek živouta nezávidím:-)))(7.8.2007)

• dobytek

Jeden z nejhorších "filmů", co jsem měl tu čest vidět + k tomu příšerná Landova hudba. Vydržel jsem u toho asi tak 20 minut.(2.3.2008)

Až také hrozné to zas nebolo. Hudba na jedničku, no niektoré scény príliš umelé, málo hrané a nebyť mizerného hereckého výkonu Tomsy by to bolo určite lepšie hodnotené. Veľmi málo exteriérov, dodáva filmu na pohľad prázdnotu, tá však je dočasná keď sa vžijete do ducha divadla a večne nervózneho Pomajba, ktorý rolu zmákol lepšie než niektoré výstupy v S.O.S. Keď som si čítal dej na dvd vyzeralo to na koninu, ale nebola to vôbec bieda a mohlo to byť ešte lepšie nebyť Vondráčkovej príšernej frizúry.(21.8.2008)