Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  *****

  Jsem obrovská fanynka Daniela Landy, jeho hudby a divadla Kalich. Opravdu, a ikdyž budu jedna z mála, nemohu dát nic jiného než 5 hvězdiček. Ano, jsem hrdá na tenhle film a fandím 2LANDA.(27.3.2011)

 • Jamal
  ***

  Souhlas s komentářem pshimiho.... Každopádně jsem rád že jsem to viděl, ničeho nelituju....(6.9.2007)

 • NinadeL
  **

  Jako muzikál bych to snesla, takhle ne.(17.2.2009)

 • Ainy
  ***

  Nejsem příznivcem ani Daniela Landy ani takové Lucky Vondráčočkové coby zpěvačky, neb dle mého skromného názoru zpívat opravdu neumí na to, aby porážela v anketách jiné, skutečné hvězdy našeho hudebního nebe. Proto jsem byla více než překvapená, že si tahle komedie udržela mou pozornost. Bylo to natočeno nezvyklou formou, poklidně, zajímavě, musím však dodat ono pověstné ALE ... ale nesplnila některá má očekávání. Přiznávám, že jsem se přistihla jak se divím, že když chlapovi vyfoukne hlavní roli někdo, koho by nečekal a zároveň toho někoho přistihl při techtlích mechtlích s jistou dámou, na kterou by se nemělo ani očkem pohlédnout a přesto nemá ve scénáři napráskat ho a jsou dál kámoši ... hmm. Ovšem reakce podváděného byla ještě víc překvapující. Být na jeho místě, tak ... tak neznám sestru! Co bylo ovšem moc fajn byla melodie, která se prolínala celým filmem a nemyslím tím zrovna "zázrak kámo, zázrak" A taky co se povedlo, kdo se mi tam moc líbil byl Jirka Korn a jeho role takového muzikálového dunchuána, ale jinak nesmírného pohodáře.(5.8.2014)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +obsazení, hudba -muzikálová složka není plně využita/// Jako možnost převedení divadelní hry na filmové plátno to není špatný nápad. I když dle mého není potenciál využit na 100 procent. Nadruhou stranu, možná nebyl záměr převést celé divadelní vystoupení ani divákům přednést jak takové představení vzniká. Na to je příběh decánko naivní. Samotné zazazení snímku bych viděl jako muzikál střižený krapet krimidramatem. Problém však je v tom, že samotná muzikálová čísla jsou pouze tři a to je opravdu málo. Takže celková repeativnost (znovukoukatelnost) sníku nebude tak vysoká. Opravdu jsem čekal využití hudební složky naplno. Přestovšechno je snímek dobrý. Hudbu Daniela Landy mám rád. Filip Tomsa exceluje a dokazuje, že má v budoucnu naději stát se nekým jako je třeba Ondřej Vetchý a ostatní obsazení je fain. Emil Zajac potěší :-)/// Celkem 76%///(22.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace